Marsa Alam
Recenzované: 16. augusta 2019

Bola to moja 12 návšteva Egypta, takže si myslím, že môžem porovnávať. Excelentný prístup všetkých pracovníkov hotela, naozaj vysoká kvalita poskytovaných služieb, nádherný korálový útes. Výhodou je, že personál nevyžaduje sprepitné ako v iných hoteloch. Lehátka na pláži sa vždy dali nájsť, nevýhoda je veľký odliv, ale to je v Marsa Alam bežné. Izby by už potrebovali trošku zrekonštruovať, ale na to prespatie úplne postačuje. Čo je veľkým plusom tohto hotela tak tu panuje rodinná atmosféra, pokoj a kľud.

Poďakujte používateľovi Adriana N.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Fayrouz_Plaza_GM, General Manager v zariadení Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort.Zodpovedané: 20. augusta 2019

Dear valued guest,
It is a great pleasure to read your review and we are glad to be chosen for your visit.
We are so pleased you had amazing holiday with us and enjoyed the time you shared with animation team.

Our Golden Team looks forward to seeing you again at your second home!
Thank you for supporting Egypt and for being our ambassador in your home country.

Recenzované: 8. októbra 2018

Rada spoznávam nové miesta, ale do tohto hotela sa s potešením vrátim. Ubytovanie je štandardné, ako aj v iných 5* hoteloch, ale s tak milým a ochotným personálom sme sa ešte nikde nestretli. Akýkoľvek problém sa snažia okamžite riešiť, všetci sú usmievaví, milí, ochotní, neustále sa pýtajú, či je všetko v poriadku. Záhradníci nesmierne vďační za pochválenie záhradky :-). Skvelý animátorský tím, večer na amfiteátri vždy nejaký program, každý piatok výborná oriental show. Strava bola najlepšia akú sme v Egypte zažili. A to kvôli čomu sa do Egypta (okrem pamiatok) radi vraciame, more - tak kto je skrátka úžasné. Áno keď je odliv, je ďaleko, ale práve preto je riešený vstup na hlavnej pláži cez mólo. My sme si zamilovali relax pláž, kde sme trávili celé dni, je tu krásne šnorlovanie, úžasný podmorský život, korytnačky, raje, aj muréna, veľké mušle. Nádherné šnorchlovanie je na neďalekej pláži Mubarak, kde som mala šťastie aj na dugonga :-).
Dovolenku v tomto hotely doporučujem každému kto hľadá pokoj, relax, podmorský život. Myslím si že pre rodiny s malými deťmi, s ktorými by ste sa chceli kúpať v mori, tento hotel nie je veľmi vhodný kvôli tomu vstupu do mora. Ale všimla som si tam napríklad aj vozičkára, takže isto sa tam dá hýbať aj bezbariérovo.
Veľmi by som chcela tímu tohto hotela poďakovať za naozaj krásnu dovolenku, ak to pôjde, rada sa sem vrátim :-)

Tip na izbu: Iyby s číslami od 8000 sú v blízkosti hlavnej budovy, my sme mali izbu otočenú k hlavnému vchodu, pohľad na záhradu. Tichučké miesto.
Dátum pobytu: september 2018
1  Poďakujte používateľovi sisa243.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Fayrouz_Plaza_GM, General Manager v zariadení Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort.Zodpovedané: 11. októbra 2018

Recenzované: 12. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vrátim sa sem najskôr ako to bude možné. Výborná poloha od letiska 10 minút, od nákupných možností v prístave Port Ghalib kam pravidelne každý deň jazdí hotelový autobus 20 minút. Prístup personálu úžasný a na úrovni akú som nikde doteraz nezažila. Strava veľmi chutná a pestrá je prispôsobená európanom. Toto bola moja 9. návšteva v Egypte a rozhodne najlepšia. More priamo pri hotelovej pláži nemá obdobu a šnorchlovaniu tu sa nevyrovná Sharm El Sheikh, Hurghada ani šnorchlovacie výlety z týchto lokalít. Pešo z hotelovej pláže doprava je dostupná pláž kam sa chodia pásť korytnačky a dugong.

Dátum pobytu: júl 2018
2  Poďakujte používateľovi ZlaticaB7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Fayrouz_Plaza_GM, General Manager v zariadení Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort.Zodpovedané: 14. septembra 2018

Dear valued guest,
We are very glad to read that you have enjoyed your stay till such extent.

Recenzované: 7. augusta 2018

Odporúčame, skvelé možnosti šnorchlovania ... ubytovanie a služby na vysokej urovni, strava vyborná ... Prijemná obsluha, bliko je mesto Port Ghalib s obchodmi a peknymi terasami ... do mesta sa dá ist aj lokalnymi minibusmi za maly poplatok.

Dátum pobytu: júl 2018
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi janletko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Fayrouz_Plaza_GM, General Manager v zariadení Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort.Zodpovedané: 10. augusta 2018

Dear Valued Guest,
It is a great pleasure to read your review.
We are so pleased you had amazing holiday with us and enjoyed your accommodation, kind staff and great opportunities for snorkeling.
Our Golden Team looks forward to seeing you again at your second home in the nearest future!

Recenzované: 31. júla 2018

V Egypte sme boli už 12. krát a tento hotel bol zas veľmi dobrý výber. Strava bola úžasná, obrovský výber jedál, každý večer iná kuchyňa a k tomu prekrásne pripravené stolovanie a vkusne oblečení čašníci. Hotel je krásne udržiavaný, o záhradu je postarané, sú tam prekrásne kvety a stromy. Každý deň upratané izby a výtvory z uterákov. Animačný tím sa postaral o celodenné aktivity. Všetci boli veľmi príjemný, ale zvlášť by som vyzdvihla šéfa animačného tímu, ktorý sa aj po večeroch so svojím tímom postaral o večerné programy, ktoré boli veľmi zábavné. Veľmi dobre vybavená posilovňa. Riaditeľ hotela je veľmi príjemný človek, každé ráno pozdravil ľudí v reštaurácii a tiež počas dňa sa informoval ako sa cítime. Celý personál hotela bol vynikajúci. Strávili sme tu úžasných 15 dní a už čakáme kedy sa zas môžeme vrátiť. Spomenula by som však aj malé nedostatky: slabé wifi - nie vždy sa dalo pripojiť na internet a veľa múch v reštaurácii, ktoré boli dosť otravné. Ale to je všetko, čo by som spomenula ako nevýhodu. Ďakujeme za úžasnú dovolenku !!!

Tip na izbu: Všetky izby sú dobré.
Poďakujte používateľovi Egyptania.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Fayrouz_Plaza_GM, General Manager v zariadení Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort.Zodpovedané: 1. augusta 2018

Dear Valued Guest,

It is an honor to know that we have been one of your best visits to Egypt.
We are so pleased you had amazing holiday with us and enjoyed great food, beautiful gardens, clean rooms and time you shared with animation team.