Krásny, aj keď trosku starší ale čistý hotel, vhodný pre každého najmä pre milovníkov snorchlovania, zátoka umožňuje kúpanie aj za vetra a aj pre slabších plavcov alebo neplavcov. Služby hotela na vysokej úrovni, pláž udržiavaná, strava výborná vždy si je z čoho vybrať.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Relax672024.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BraykaResorts_Egypt, Guest Care Team v zariadení Brayka Bay Resort.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear Relax672024,
Thank you very much for posting your holiday review.

We are glad you enjoyed your stay with us.

Thank you for highlighting the great possibilities to enjoyed beach holidays due to the maintained beach and comfortable access to the protected from currents bay. We are also glad to read that you enjoyed our service and food, we will make sure we keep up the good standard and improve where necessary.

We hope to have the chance to welcome you back soon.

Kind regards,

Recenzované: 1. augusta 2019

Tak rozhodla som sa napísať recenziu .Pobyt v tomto hoteli sa nám v celku páčil ,ale isto spomeniem aj nedostatky aby si ľudia mohli vytvoriť názor a správne sa rozhodli .Izba:mali sme dve izby vedľa seba ,boli vyhovujúce ,čisté ,akýkoľvek problém ktorý sa vyskytol bol ihneď riešený zo strany recepcie čo bolo naozaj super. Co sa mi trošku nepáčilo ,že na recepcii som sa stretla aj z horšou angličtinou a nerozumela som ani slovo . Pláž:krásna a čistá ,super ,že fungujú aj osušky s lehátkami žiadny problém ,vstup do mora pozvoľný šnorchlovanie úžasné ,nádherné rybičky ,videli sme aj korytnačky ,v blízkosti mola ,more sa naozaj oplatí vidieť a zažiť .Jedným slovom famózne .Strava : No tu mi naozaj chýbalo ovocie ,pomaranče na mesiačiky ,obschnuté ,melón ak by iba žltý a sem tam hrozno ,figy a jablka .Minulý rok sme boli v Tunise a tam ovocie bolo omnoho lepšie ,všelijaké druhy ,človek sa naň tešil .Mala som pocit ,že sa varí stále to isté ,koláčiky čo boli na obed sa k večeru iba do ozdobovali napr .penou a boli zas na večeru ,čomu zodpovedala aj kvalita .To sa mi skutočne nepáčilo .Keby som to porovnávala a inými hotelmi myslím ,že all inclusiv bol slabší ,trebalo by na tom popracovať . Nakoniec kedže sme mali 15 dňový pobyt sme si dávali iba hranolky a nejaké to ovocie ,ktoré sa neobmieňalo .
WIFI bola len za poplatok či ste si museli kúpiť kartu .Tak toto sme naozaj nepochopili ,myslím že v dnešnom svete by Wifi mala byť zdarma ,aj tak sa predsa prezentuje hotel a viem ,že veľa ľudí s tým malo problém ,lebo internet v tomto hoteli bol naozaj drahý .Verím že ked hotel popracujem na svojich nedostatkoch ,dovolenka v ňom bude naozaj luxusnou .Aj ked som vymenovala nedostatky ,more bolo neopísateľné a možno raz sa vrátime :)))Stačí len trošku viac fantázie pri varení , širší výber ovocia ,WIFI a bude to dovolenka na ktorú človek nezabudne a rád sa vráti ....

Poďakujte používateľovi olinkaa2.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BraykaResorts_Egypt, Guest Care Team v zariadení Brayka Bay Resort.Zodpovedané: 29. augusta 2019

Dear olinkaa2,
Thank you very much for your time spent to leave your objective review.

Glad to read that in general you have enjoyed your stay. We appreciate all your comments, positive and constructive criticism, and will definitely take all your comments and suggestions into consideration in our improvements plans.

Regarding the comment about Wi-Fi, in the distant area as Marsa Alam we have this service against charge; guests can select a suitable package. Should you wish to return, the Wi-Fi will be provided to you free of charge as part of our Loyalty Program for repeat guests.

We hope you will visit us again soon. Will be looking forward to welcoming you back.

Kind regards,

Brayka Resorts

Recenzované: 29. apríla 2019

V hoteli Brayka Bay sme sa rozhodli stravit dovolenku, na zaklade recenzii, ale boli sme velmi sklamani. Po prichode na hotel, co bolo okolo 20.30, sme sa sli navecerat a po veceri sme si sli po karticky od izieb 21.00. Mali sme zaplatenu standard izbu ako vzdy, ked navstevujeme Egypt, ale v Brayka Bay standard izba znamena izba na okraji rezortu - pomaly v pusti. Najprv nam dali izbu na jednom okraji, po stazovani sa nam dali izbu na druhom okraji, ktora bola na kopci, kde bolo milion schodov - cestovali sme s malym dietatom s kocikom. Kazdy rok navstevujeme Egypt, ci uz Marsa Alam alebo Hurgadu - Makadi Bay, ale nikdy sa nam nestalo, ze pri standard izbe nam bola dana izby na okraji v pusti. Bolo 23.00 a nasledne nam ponukli izbu superior za doplatok 20€/noc = 140€ za cely pobyt. Po naliehani, ze sme zaplatili dost za cely pobyt a este mame aj tolko doplacat za normalnu izbu, nam poskytli zlavu, doplatok 70€ za cely pobyt. Tak sme to prijali a o 23.30 sme sa konecne ubytovali. Rano sme vstali, ze si uz ideme uzit dovolenku, sme sli na plaz, kde sme sa tesili na krasne more a plno ryb. ZIADNE RYBY. Korale ako keby vymreli. Bazeny studene. Co sa tyka internetu, tak 20€ poplatok na tyzden, co je este normalna cena, ale ta kvalita KATASTROFA. Nic nenacitavalo, vsetko dlho trvalo. Strava priemerna. A detsky program taky, ze kazdy vecer dookola tie iste pesnicky na minidisco. Jedina pozitivna vec, cistota na izbe bola super a aj pan, ktory nam upratoval izbu ochotny, mily a vedel super po anglicky. Bohuzial, zatial to bola nasa najhorsia dovolenka za 7rokov, co navstevujeme Egypt.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi katie2747.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Brayka R, Guest Relations Manager v zariadení Brayka Bay Resort.Zodpovedané: 4. mája 2019

Dear katie2747,

Thank you for taking the time to describe your holiday impressions on Tripadvisor after your stay in our hotel.
It is very important for the entire team to offer each guest a perfect holiday experience. We do regret that we have not succeeded to meet your expectations, in the same time we are pleased to have received your comments in order to improve the service we offer.

Regarding your comments about the location of your room, we always like to do our best to reach our guests expectations and we are open for any suggestions/opinions on the spot. It’s possible for guests to change the room, when available. I believe we done so in your case. We have different kind of room categories and the room that you wanted is an upgrade, therefor the extra charge.

For the quality of the WIFI during your stay we would like to apologize. We are working to improve our quality of the signal in entire hotel to provide better service for all our guests.

We attach great importance to the selection and preparation of our food in all restaurants. Our kitchen is characterized by fresh, regional and selected products. Understandably, it is not always possible to meet every taste. If guests find it difficult to find the right meal for their taste buds, our chef will be pleased to receive suggestions and requests for special dishes.

Outside of our main Restaurant (Zest) we also have our Levantine cuisine in the Tamara restaurant and delicious seafood in the Gamberini restaurant.

We strongly hope that the positive memories of your holiday will dominate and that we can welcome you again in the near future in your second home in order to meet all your expectations.

All the best from Brayka Bay,

Zdeňka Steklá

Recenzované: 8. novembra 2018

S týmto hotelom sme boli velmi spokojní, strava výborná, izby čisté, personál bol velmi milý, more teplé, úžasný podmorský svet,kde sme mohli pozorovať krásne ryby, bohatý program, na výber vela výletov,

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi emily671.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ORMbrayka, Guest Relations Manager v zariadení Brayka Bay Resort.Zodpovedané: 8. novembra 2018

Vážená emily671,

rádi bychom Vám poděkovali za Váš milý komentář zde na TripAdvisoru a jsme rádi, že naše služby splnily Vaše očekávání a požadavky.
Věříme, že si i pro příští návštěvu zvolíte náš hotel a budeme se těšit na další setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem

Zdeňka Steklá

Recenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia dovolenka.
Animačné programy na jednotku.
Animatorsky tím zohratý, velmi sikovny, ochotny a stale pozotivny. Nasli sme si tu vela kamaratov. Kto nezazil egypt odporucam. Oproti inym hotelom to tu nieje mrtve. Stale sa tu niečo deje.
Čo sa týka sluzieb hotela, od casnikov, barmanov az cez vsetkych co tu pracuju som bola nad mieru spokojna. Tak ochotnych ludi som uz dlho nestretla. Pláž cistá, vyborny pristup do mora a nadherne snorchlovanie.
Pre mna dovolenka hodná 5*
Rada sa sem opäť vrátim.
Pozdravujem animatorov Lucku, Zizo( s kratkymi vlasmi), Zizo (s dredami) , Mayloune, Dasha, Ashtii, Judie, Saphi. A nemozem zabudnut na najlepšieho čašníka Mahmoud.
Ďakuje za najlepší čas v mojom živote ❤️

Dátum pobytu: august 2018
3  Poďakujte používateľovi AdelA2990.