Marsa Alam
Recenzované: 19. augusta 2019

Personál skvelý, milý, zábavný, komunikatívny. Jedlo božské, na výber zo všetkého. Pláž podľa môjho vkusu až príliš krátka, z nej sme boli sklamaní. V prvom momente sme si mysleli, že to nie je hotelová pláž, že musí byť ešte niekde inde. Na druhej strane more čisté, podmorský život úžasný. Obrovské mínus pre nás - GEKONY na izbe. Prvú noc nás budil ich zvláštny zvuk, čomu sme nevenovali veľkú pozornosť. Keď však začali behať ponad nás večer, panika začala. 3x nám vymenili izbu, vždy keď sa večer gekony začali ukazovať, volali sme na recepciu, prišli páni, chytili 1-2 gekonov a odišli. Po pár dňoch nám povedali, že na prvej izbe sme mali HNIEZDO GEKONOV. Na druhej a tretej izbe však taktiež boli gekony. Mala som z nich absolútnu paniku, nemohla som spať s pocitom, že budú po mne behať. :D Pre domácich sú gekoni ich súčasťou života, čiže moje panické reakcie nevedeli pochopiť, žiadali sme o postrek, čo aj spravili, žiaľ ani ten nepomohol.

Tip na izbu: Hlavne vložiť "bakšiš" do pasu hneď po príchode
Poďakujte používateľovi Nicole O.
Recenzované: 10. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Hotelovy rezort je pekne upraveny, cisty a ucelovo rozmiestneny.
Vyber jedla je pomerne rovnaky. Mohli by spestrit dopoludnajsi a popoludnajsi snack (napr. pizza).
Personal je mily a rychly.
Animacny program pestry pre deti aj dospedospelych. Niektore aktivity sa opakuju kazdy vecerne sa menia.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Silvia B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tamer23, Front Office Manager v zariadení Aurora Bay Resort Marsa Alam.Zodpovedané: 12. mája 2019

Drahý hoste,

Děkujeme za vaši recenzi; Jsme potěšeni, že jsme si mohli vychutnat skvělou dovolenou v Aurora Bay Resort Marsa Alam a těšíme se na vaše další návraty. Prosím, dejte nám vědět, jakmile si zarezervujete příští dovolenou; Uděláme vše, co je v našich silách, abychom se s námi ještě více zpříjemnili.

Nejsladší pozdravy,

Recenzované: 29. septembra 2018

Píšem trocha oneskorene,ale musím:Boli sme v resorte už trikrát s celou rodinou,nádherné,kludné prostredie,skvelý personál,velmi pekné prostredie najma pre rodiny s detmi,preto som už vo štvrotk 27.9.v CK kupil zájazd na leto 2019 a samozrejme opat do resortu AURORA BAY,je to jednoducho srdcová záležitost nielen mna,ale celej mojej rodiny.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi robodomanicky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GamalR61, Front Office Manager v zariadení Aurora Bay Resort Marsa Alam.Zodpovedané: 30. septembra 2018

Dear guest,

Many thanks for your review; we are delighted to read that you had great holiday at Aurora Bay Marsa Alam .and we do look forward to your many more returns. Please feel free to let us know once you have booked your next holiday; we will do everything we can to make your with us even more enjoyable.

Recenzované: 26. septembra 2018

Starší hotelový komplex, ale veľmi milí personál. Stolovanie na úrovni, vždy krásne čisté obrusy, strava chutná, každý si vyberie. Veľmi mi chutilo ovocie guava. Masáže, pedikúru doporučujem sú perfektné. Podmorský život neskutočný môžete vidieť korytnačky, raje, murénu.... Určite sa vrátim nie len kvôli moru, ale aj úžasným ľuďom ... Andy s rodinou

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi Andy1705S.

Recenzované: 21. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelý hotel pláž krásna podmorsky zivot neskutocny :) .. môžte si priplatiť za masáže ktoré sú úplne TOP na pláži môžte stretnúť Maxa ktorý vám ju ponúkne a vysvetlí ako to bude prebiehať naozaj môžem odporučiť ! :)

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi miriam409.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Gamal R, Front Office Manager v zariadení Aurora Bay Resort Marsa Alam.Zodpovedané: 22. júla 2018

Dear guest,

Many thanks for your review; we are delighted to read that you had great holiday at Aurora baa Marsa Alam and we do look forward to your many more returns. Please feel free to let us know once you have booked your next holiday; we will do everything we can to make your with us even more enjoyable.