Čistý, útulný hotel i hotelová pláž. Personál milý, ochotný. Jídlo vždy se dalo vybrat jak na snídani úžasné minicroissanty právě vytažené z pekárny, jogurty, zelenina vajíčka na tvrdo, omelety, vaječina, salámy, minipárečky, müsli... Obědy a večeře rýže, brambory, batáty, chipsy, ryby, hovězí, kuřecí, pečené lilky, cukety, zeleninové saláty.... Vždy se dalo vybrat. Animační programy, cvičení v bazénu, jóga, beach volejbal. Večer kulturní vyžití, hudba, tanec, artisté...

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi dandysa123.
Recenzované: 29. júla 2019

Boli sme v tomto hoteli 2 týždne v júli, pricestovali sme o pol siedmej rano, náramky sme dostali až po 10 hodine, čiže raňajky už neboli. Izbu sme dostali peknú, ale až o 12. V Egypte sme boli 4. krát a toto ešte nikde nebolo. Nech sme prišli v hociktorú hodinu, ubytovali nás hneď. Hneď sme si chceli uschovať cennosti a peniaze v sejfe na izbe, ale nešiel otoriť Povedali nám že o 17. ho prídu otvoriť. Ale keďže sme mali stretnutie s delegátom, ktorý mimochodom meškal, tak sme sa na izbu dostali o pol 6. arogantne nám bolo povedané, že je to náš problém, že sme na izbe neboli a že musíme vydržať až do druhého dňa a čakať na izbe medzi 11. a 12. hodinou. Potom sme už celé 2 týždne recepciu nepotrebovali a ostatne bolo v poriadku.
Musím povedať, že izby upratovali na úrovni. A každý deň, Na pláž sme chodili ráno, kde nám zamestnanec vždy pripravil lehátka, ktoré sme si vybrali. Ale všimla som si, že aj keď bolo napísane pri výdaji osušiek, že je zakázané obsadzovať lehátka pri bazéne, bolo o 8. už všetky obsadené, dokonca som si všimla, že zamestnanci obsadzovali lehátka pre niektorých klientov. Na pláži problém nebol, lehátok bolo dosť. Čo sa týka stravy bolo z čoho vyberať, trošku slabší výber ako sme v Egypte zvyknutí, ale nehladovali sme. Pitie bolo na plaži od 10. doobeda až do 17. hodiny. Bazénové bary tuším boli až do 12. v noci otvorené. Denne sme mali zadarmo 2 malé fľaše vody, ktoré nám nechal pri upratovaní izby a ak nám bolo málo, mohli sme si kúpiľ za 5 eur 20 malých fliaš. Dalo sa aj najesť aj na pláži, ak ste nechceli ísť na obed do jedálne. Inak, je pred vchodom do jedálne dress code. Neviem podľa čoho posudzovali, čo je vhodné oblečenie a čo nie, lebo zname, ktoré s nami boli upozornili, že sa maju ísť prezliecť, ale všimla som si ešte nevhodnejšie oblečené ženy, ktoré upozornené neboli, a chodili na obed viac vyzlečené ako oblečené. Často sa stávalo, že nebolo kde sadnúť, všetky stoly boli obsadené, ak sme aj našli voľný stôl, neboli príbory. Ak som si bola zobrať, upozornili ma, že si nemám brať sama, lebo sú tam na to oni, a že budú mať z toho problém. Musím vyzdvihnúť ochotu kuchárov, Manžel má bezlepkovú dietú, tak sme požiadali kuchára, či by nám vždy na obed a večeru ukázal, čo môže a čo nie. Ak si nevybral urobilli mu grilované kuracie, a aj zeleninovú polievku. Dokonca, keď mal jeden deň ťažkosti, zabalili mi večeru na tanier a zobrala som mu ju na izbu.
More krásne a teplé, jedno doobedie vlny a zákaz kúpania na konci móla, (mólo dlhé predlhé, ale trošku pohybu nám nezaškodilo) a jeden deň more plné malých medúz. Boli bledunko fialové, ktoré podľa domácich nepŕhlia. Ale mňa pár dní predtým jedna popŕhlila, mala som aj reakciu, ale vraj to musela byť biela. Korálový svet krásny, videli sme v plytkej vode pod mólom pri prílive 2 veľké korytnačky, aj malé korytnačky, aj raje v hojnom počte. A videli sme aj murény.
Animátori boli dosť aktívni, ale nezúčastňovali sme sa. Večerný program vcelku fajn. Shisha bar k dispozícii.
Nechápem, prečo v hoteli nie je wifi zadarmo aspoň na recepcii. 25 eur je dosť. Tak sme si kúpili egyptskú simku za 15 eur a vydržali nám dáta celé 2 týždne a ani sme ich neminuli.
Bohatá ponuka výletov, ale neboli sme.
No a čerešnička na torte. Pokyny na check out neviem kto píše na nástenku a či sa podľa nich majú riadiľ aj na recepcii, čo ale logický vyplýva, že by mali. 3x som bola kontrolovať na nástenke, či sa niečo nezmenilo, stálo tam, že budíček ráno o 2:35...kufre pred izbu o 3. Odchod z hotela o 3:35. O 2. nám niekto trieska na dvere izby, že chce kufre....no na recepcii, si to nedali vysvetliť...takže neprofesionálne správanie na koniec.... Hotel v pohode, ale služby nie.

2  Poďakujte používateľovi spokojna2016.
Recenzované: 17. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Aj keď je mólo do mora trošku dlhšie, určite neobanujete keď budete šnorchlovať, sú tam krásne koraly a množstvo rýb. Ubytovanie je dobré, nie je čo vytknúť, stále dobre upratané. Strava je veľmi chutná, pravidelne dopĺňaná. Pozor na predajcov VODAFONE, predávajú predražené SIM karty.

1  Poďakujte používateľovi DiankinO.
Recenzované: 19. júna 2019

Boli sme v tomto hoteli 8/2018 a bolo tam vynikajúco, pekné ubytovanie, dobrá strava, vynikajúci personál, čisto, niekoľko krát za deň upratovali cely areál. Pláž čistá, mólo dlhé 650 metrov na jeho konci pekný podmorský svet. Vstup do mora z pláže je skôr pre deti, nakoľko tam more je maximálne po kolená, čiže sa netreba báť o deti.
Reštaurácia na pláži je dobrá v tom, že je tam ma výber z viacerých jedál, nápoje formou post mixu so samoobsluhou.
V bazénoch je teplá voda, bar a topogány.
Jediná nevýhoda, že wifi sa platí a minibar je za poplatok.

Tento rok tam ideme znovu aj s rodinou

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi TomasARN.
Recenzované: 28. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobrý hotel, čisto, izba dobrá, presne podľa fotiek, jedlo dobrej kvality, každý večer je na programe iná kuchyňa. Bazény by mohli byť čistejšie a aquapark dlhšie otvorený. Vôbec boli bazény otvorené relatívne krátko, s malými deťmi sa nedá chodiť von na najsilnejšie slnko o druhej. Zatvárali vraj pri západe slnka, ale úplne to tak nie je.
More - viditeľný odliv a príliv, vhodné aj pre veľmi malé deti. Pri pláži pri odlive kraby, dá sa pozorovať v hlbokej vode krásny podmorský život.
Personál milý a pozorný.
Výhodou je veľmi krátky transfer z letiska, cca 20 minút.
Celkovo veľmi dobrá plážová a oddychová dovolenka.

Dátum pobytu: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi Silvinkaf.