Recenzované: 5. augusta 2019

Krásne izby super strava milý ľudia super animátori odporúčam personál veľmi prívetivý usmievavý s obchodníkmi sa dá super zjednávať stále čistá voda drinky jednohubky palacinky super pre rodiny s detmi

Poďakujte používateľovi vargoncikovamarcela.
Recenzované: 31. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Ahoj.Dnes odchadzame s hotela.Doporučujeme .Resort perfektně vybavený co sa týka stravy nemôžem povvedať ani mäkké F.Všetko pekne umyté, čisté .Pozorný personál.Čašníci ok.Animačný program na 10 hviezdičiek s 10-siatich.Vrele doporočujem.

Poďakujte používateľovi Gabriela Š.
Recenzované: 29. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Perfektná dovolenka, už som tu druhý krát s rodinou. Veľmi sa nám tu páči. Bob je najlepši animátor. Trávi s nami veľmi veľa času, rozpráva sa s nami, pomáha nám. Milujeme jeho tance, vtipy. Je s ním veľká zábava. Je strašne nápomocný. Ďakujeme mu za super dovolenku ❤️❤️

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi kristinapacholska.
Recenzované: 28. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepsich dovoleniek, ktoru som zazila. Mili ludia, super servis, dokonala starostlivosť, vyborne jedlo a pitie, cistota. Specialne podakovanie pre Boba animatora, ktory bol fanny, zabavny a super partak. Urcite sa vratime a to coskoto.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Excursion53049707327.
Recenzované: 20. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Super dovolenka, hotel výborný, jedlo super, more výborne s podmorskym zivotomanimátori boli super, čašníci veľmi ochotny a veľmi milý. Počasie super, mali sme 34 stupňov aj v Októbry. Dovolenka na jednotku.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Veronika Š.