Recenzované: 18. marca 2018

Skôr ako sme si zarezervovali toto ubytovanie, mali sme trochu problém dohodnúť sa s majiteľmi. Na bookingu mali niektoré izby uvedené dva krát. My sme boli 12 členná skupina. Ubytovanie je vynikajúce, no maximálny počet ľudí, ktorý by som do tohto zariadenia odporúčala je 8-9, v takom prípade majú všetci vlastnú posteľ s moskytierou, ktorá na prísteľkách chýba. Ubytovanie sa skladá zo samostatného poschodového domčeka, v ktorom je na prízemí jedna izba s kúpeľňou pre 2 ľudí a na poschodí jedna izba s kúpeľňou, s manželskou posteľou a dvoma prísteľkami. V hlavnej budove je jedna izba pre jedného bez kúpelne a toalety (spoločná). Izba nad kuchyňou je pre dvoch s jednou prísteľkou. Posledná izba je pre dvoch bez prísteľky. Na izbách nebola v tom čase klimatizácia, postupne sa ju chystajú namontovať. Majitelia sú neskutočne ústretoví, milí a splnili všetko o čo sme ich požiadali. Raňajky sú výrobné, dajú sa na mieste objednať večere, deň dopredu, iba čerstvé grilované ryby a morské plody, ktoré pripraví pán majiteľ, sú skutočne výborné a lacné. Ak sa chcete najesť rýb, nie je lepšie miesto. Pán majiteľ nám ponúkol zájazdy, pre krátkosť času sme si vybrali iba výlet do národného parku, Udawadate, urobili sme dobre, výlet bol oveľa lacnejší ako ho ponúkali na iných miestach Srílanky, videli sme slony vo voľnej prírode a ďalšie zvieratá. Ubytovanie sa nachádza 5 minút od pláže Goyambokka, ktorá je naozaj nádherná. V mori sú vlny, ale ak prejdete za vlny, dá sa bezpečne plávať. Na pláži je zopár reštaurácií, ktoré sú večer krásne osvetlené, je romantické sedieť večer vonku na pláži a počúvať more. Do Tangalle sa dá dostať lacno bez problémov tuk-tukom, ktorý Vám v zariadení objednajú. Ubytovanie je nové, majitelia sa chystajú ešte na ďalšie úpravy, plánujú klimatízáciu, reštauráciu, plánujú dokúpiť zariadenie izieb. Myslím, že to po týchto úpravách bude jedným z najlepších ubytovaní v blízkosti Tangalle. Určite by som sa do tohto zariadenia v budúcnosti rada vrátila.

Tip na izbu: Izba na prízemí v domčeku
Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi VieraB35.