Recenzované: 31. júla 2019

Je to veľmi pekný hotel so super službami na vysokej úrovni. Veľmi nás potešilo športové centrum, ktoré je dobre vybavené a so super personálom. Pán Shiva nám tam vo všetkom ochotne a odborne asistoval. Jedlo bolo vynikajúce so super servisom a bohatým výberom. Izby čisté a priestranné. Bazén bol čistý s pekne upraveným okolím. Ja, aj moja, rodinka sme si to užívali.

Poďakujte používateľovi Tomas M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dayan G, General Manager v zariadení Hotel Mermaid & Club.Zodpovedané: 1. augusta 2019

Dear Mr. Thomas,

Warm greetings from Mermaid Hotel & Club!.
We really appreciate your valuable feedback through Trip Advisor. We are very happy to know that our team has successfully delivered and introduced the true Mermaid service standard to our valuable guest.

We are looking forward to welcoming you back at our hotel, for experiencing a more wonderful stay with us through our facilities and especially enjoying our resort.

With my warmest regards,
Dayan Ganegoda.

Recenzované: 30. marca 2018

Náš prvý pobyt na Sri Lanke bol úžasný. Hneď ako sme dorazili na hotel sa o nás postarali a ukázali nám naše izby. Z izieb sme boli príjemne prekvapený. Jedlo bolo vždy veľmi chutné a bolo si z čoho vyberať. Personál bol veľmi milý a vždy nám vedeli pomôcť keď bolo treba. Specialne musím pochvalit animátorov ktorý sa vždy postarali o zábavu počas dna. Kazdy deň keď sme boli na hoteli tak sme hrali volejbal, vodne polo a iné hry. Takzvaný Sport-team bol proste super! Pláž bola čistá a voda akurát. Všetko bolo ako má byť, veľmi sme si to užili a odporučme to všetkým.

Dátum pobytu: február 2018
1  Poďakujte používateľovi belzarjakub.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ajith W, General Manager v zariadení Hotel Mermaid & Club.Zodpovedané: 17. apríla 2018

We thank the reviewer for sharing their holiday experience at Mermaid Hotel & Club.

We're glad to hear that you were fully comfortable with all our facilities and feedback on the service, which we will be sure to pass on to our team.

We thank you very much for your patronage and look forward to having you back with us

Recenzované: 4. novembra 2017

Krasne velke izby, dostatok lehatok, dobry servis, chutna strava, pomerne blizko letiska,dobry odrazovy mostik pre výlety. Vecerne animacie komornejsie. Oddychova,kludna atmosfera. Odporucam vylety so Sureshom, ma aj FB konto, vsetko som s nim dohodla este pred dovolenkou:cenu,terminy a miesta vyletov. More v aprili ako caj teple, vlny nedovoluju kludne plavanie,ale kupat sa dalo. Nakupujte v obchodoch asi kilometer od hotela,nie na vyletoch. Je to lacnejsie. Ked som sla po plazi nalavo od hotela,bola tam aj vlajka slovenskej cestovnej agentury, tak mozno kto nevie po anglicky,moze vyuzit ich sluzby. Na SL sme boli na zaciatku aprila a vecer po 18-19 hod uz byval burky alebo aspon prsalo, takze uz as zacinalo obdobie dazdov. V tejto oblasti neboli komare.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi erika d.
Recenzované: 23. apríla 2017

Tento hotel figuruje na stranke tipadvisor na 1. Mieste v oblasti Kalutara - nechapeme za co dostalo taketo hodnotenie. Boli sme v hoteli v termine od 8-18.4 a boli sme sklamani. Mali sme objednanu izbu superior s vyhladom na more a dostali sme izbu na prizemi co bolo lepsie- ze sme nemuseli chodit po schodoch avsak uplne na rohu budovy a pri kumbali s metlami. Po tom co som sa spytala na recepcii ci maju inu volnu izbu mi bolo povedane ze nie. Podla nas vsetky izby v hoteli maju vyhlad na more takze nechapem to radenie superior izba s vyhladom na more. Nasa izba sa nachadzala na rohu budovy kde som tak akurat okrem ineho videla na budu straznika, ktory bol od nas vzdialeny par metrov.

Co sa tyka plaze- dost velky humus. Cakala by som, ze hotel na 1. mieste zahrna aj peknu plaz a preto na margo hnusnej spinavej plazi si prve miesto urcite nezasluzi. Vlny boli obrovske cely den - na to vobec nenarazam, za to hotel nemoze ake za tie odpadky, ktore more prinieslo by mali byt zodpovedni z hotela a zbierat ich. Co sa vsak nedeje.
Fitko sice ma hotel, ale stare stroje cize nic moc.
Animacie sa snazili praktizovat - avsak lenivych ludi bolo viac nez aktivnych a preto sa animacie ani nekonali.

Personal bol v celku fajn, casnici boli mili, izby upratovali pekne. Jedina vynimka bola obcas recepcia- stratil sa mi kufor, ktory mi prisiel na dovolenku az po 2,5 dnoch - riesila som to s recepciou, kde vacsinou mi povedali ano ano je to na ceste, uz tu bude a nic, najneskor na obed tu bude atd atd a realne prisiel vsak skoro na 3. den. Cize citila som sa odbita.

Izba bola velka, s trezorom. Bolo dost ulozneho priestoru. Mali sme chladnicku, kanvicu, tv, termosku, klima fungovala spolahlivo. Vybaveniu izby by som nic nevytkla.
Ked sme sli na tour - nabalili nam balicky, pricom moc chutne to nebolo. Dovolili nam tiez si vziat z restauracie jedlo v posledny den odchodu - ked sme uz nemali narok. Napriek tomu ze vam na recepcii povedia ze nemate na jedlo uz narok- zlati casnici vam ho daju.
Vecerny program bol roznorodej kvality - niekedy hrali hudobnici velmi dobri a niekedy velmi zli. Trochu nam chybalo prekvapenie v ramci Velkej noci - na inych dovolenkach sme sa stretlli s tym, ze nam pripravili vonku slavnostne stoly s programom v ramci all inclusive. Tu chceli za veceru z morskych plodov mimo restauracie pod holym nebom extra peniaze.
Jedlo v restauracii- nebolo zle, len my sme mali problem si vybrat - napr kus masa z toho vacsina kosti alebo mastne, zvysok jedal prilis palive. Mne osobne chybala v teple zmrzlina- radsej miesto tych 100 mucnych kolacov by mi stacila jedna zmrzlina. To co urcite nechybalo - caj, kvalitny, mali sme ho k dispozicii pocas celeho pobytu az az, s citronom mliekom a cukrom.
Ranajky- boli stereotypne, obedy a vecere sa trochu menili.
Snacky pocas dna- ovocie, kolac, sendvic, caj, kava, voda - skromnejsie v porovnani s inymi dovolenkami kde sme boli.
All inclusive zahrnalo sice aj alkohol drinky, my vsak pijeme najma vino za co sa muselo platit. Takze my sme za cely pobyt vobec nevyuzili alkohol, ktory bol v cene.
Vzhladom na kvalitu, mnozstvo a vyber stravy - neodporucame all inclusive brat. Rovnako dobre jedlo si kupite aj za lepsiu cenu mimo hotel.

Lehatok bolo dostatok - ak ste neprisli o 12 tej, to uz boli vsetky obsadene, treba rano o 8-9 prist. Hostia hotela su Rusi a Anglicania- treba ratat s tym, ze niesu celkom vzdy prijemni (hlucni a rozdrapeni).
Suresh - doporucujeme sluzby beachboya ak chcete ist na vylety, sluzby delegatky urcite nie. Bolo to predrazene a ani nam nevysla v ustrety. Suresh vam spravi taky program, aky chcete za znacne lepsiu cenu (zalezi na vasej sikovnosti, aku si vyjednate).

Mile prekvapenie - nikto od vas neocakaval sprepitne, ako inde byva zvykom.
Internet bol, avsak pripojenie bolo slabe, bolo treba hladat miesto s lepsim signalom.
Masaze a spa - hotel sice ma ale velmi predrazene. Skusili sme masaz v budke pri hoteli a super.

Celkove hodnotenie- bol to dobry hotel, ale urcite su aj lepsie hotely v danej oblasti. Boli sme navstivit hosti v inom hoteli a bolo to lepsie.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi Veronique_Bond.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ajith W, General Manager v zariadení Hotel Mermaid & Club.Zodpovedané: 12. mája 2017

We refer to the reviewers’ recent stay at Mermaid Hotel & Club.
The reviewers booking was made through a Tour Operator and the reservation was made for a Standard Room. The reviewer had the opportunity of upgrading to a Sea View room, but did not do so. The Standard Rooms only offer partial sea view, but the Sea View rooms are right in front of the beach must direct views of the ocean.

The hotel cleans the beach out side and around the hotel premises daily, but some other areas may be dirty as they not cleaned regularly.
All inclusive entitlements are only for locally produced beverages and buffet meals. Special promotions such as the sea food market and foreign beverages are against charges.
In the welcome letter we have mentioned the names and contact details of all management personnel. Had your issues been raised with the management we could have explained

Thank you for your comments and look forward to seeing you again in the near future.

Recenzované: 3. decembra 2015

Za všetky 4 až 5 hviezdičiek!!! Veľmi milý persnonál, ktorý je ochotný stále pomáhať a starať sa o vás. To bolo asi TOP na hoteli. Izby boli čisté a slušné, aj keď bolo vidno, že už nejaký ten piatok majú. Ale od budúceho roka plánujú rekonšrukciu a nové izby budú proste úžasné. Lokalita je tiež výborná, do mesta to nie je ďaleko a ulička na nákupy suvenírov je 10 minút pešo. Dá sa ísť na veľa výletov z daného miesta. Hotel je na pláži, takže ocán je blízko. Určite to bude jedno z miest, kam sa rada vrátim :)

Dátum pobytu: november 2015
2  Poďakujte používateľovi Sona_106.