Tripadvisor
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 30. júna 2014

Prišli sme nabalení vo dvoch veľkých kufroch, lebo sme si neboli istí počasím. Dokonca sme sa báli, že sa nezmestíme do garsónky! No počasie bolo výborne a garsónka mala oddelenú spálňu s novými skriňami a šuflíkmi. Poloha je výborná. My sme bývali v apartmáne na poschodí (dvoj poschodová budova) a z oboch balkónov sme mali krásny výhľad na borovice a lagúnu. Upratovačky boli skvelé a náš apartmán bol dokonale čistý. Okolité pozemky a záhrady boli tiež dobre udržiavané. Uteráky nám menili každý deň a posteľné prádlo každé tri. Jediný zápor sú schody. Nachádzajú sa na strane strmého kopca a budete musieť nimi chodiť každý deň! Porec je veľmi pekné, staré mestečko, len 20 minút pešky a sú tam dobre osvetlené, voľné ulice. Dá sa tam dostať aj vodným taxíkom, trajektom alebo malým vláčikom. Radi sme večerali na našom balkóne. Je to skvelý spôsob, ako zrelaxovať po náročných túrach okolo lagúny. V okolí je na výber množstvo reštaurácii a podnikov, či už na pobreží alebo bistro pri bazéne, Bistro Antonio, kde podávajú tie najlepšie špagety s morskými potvorkami, aké sme kedy mali! Celkovo tu boli ceny jedla a nápojov veľmi rozumné a ich kvalita bola veľmi dobrá.

1  Poďakujte používateľovi tramoia.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Plavalaguna1, Manager v zariadení Apartments Bellevue Plava Laguna.Zodpovedané: 4. júla 2014

Dear guest,
thank you for choosing our Apartments Laguna Bellevue as a destination of your holiday.

We were delighted to read your lovely impressions regarding the landscaping since we are committed in the maintaining of our surrounding.

It’s a great honor knowing that we have fulfilled you expectations and you spend a nice time in our facility. We couldn’t agree more with you in the description of Porec - a lovely old town. We hope of having the honor of welcoming you again in the future and are sending our best regards.

The Hotel Management

Recenzované: 24. júla 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Plavalaguna1, General Manager v zariadení Apartments Bellevue Plava Laguna.Zodpovedané: 29. júla 2019

Recenzované: 22. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Plavalaguna1, General Manager v zariadení Apartments Bellevue Plava Laguna.Zodpovedané: 23. júna 2019

Recenzované: 22. mája 2019

Dátum pobytu: máj 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Plavalaguna1, General Manager v zariadení Apartments Bellevue Plava Laguna.Zodpovedané: 28. mája 2019

Recenzované: 13. apríla 2019

Dátum pobytu: máj 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Plavalaguna1, General Manager v zariadení Apartments Bellevue Plava Laguna.Zodpovedané: 12. mája 2019