Recenzované: 5. septembra 2019

Ubytovanie v 4* apartmane pre 5-6 osob bolo velmi pekne, mali sme mezonetovy apartman s dvomi kupelnami. Mali sme polpenziu, kebyze si varime, tak niektore kuchynske nastroje vo vybaveni chybaju, napr. struhadlo na syr, skrabka na zemiaky, lis na cesnak a pod. k dispozicii je aj mikrovlnka, kavovar, velka chladnicka s namraznikom. Klimatizacia sa dala osobitne nastavit v jednotlivych izbach, co bolo super.V apartmane len raz za tyzden vymenili uteraky a to len z dolnej kupelne! Upratat ste si museli sami, s velkou metlou sa piesok vymetal trochu problematicky. Velka terasa, kde sa dalo vecer prijemne posediet. Nezabudnite stipce na pradlo. Rezort je to naozaj velky, ale napriek tomu vladol medzi apartmanmi klud. Okolie apartmanov krasne udrziavane, vela zelene, preliezok pre deti. Vzdialenost k moru dost velka, ale zase pekna prechadzka popod borovice. More bolo teple, plaz dost velka na to, aby sa pri nej dalo najst aj kludne miesto, hlavny usek plaze byval preplneny. Bazenove atrakcie super. Trochu studensia voda a niekedy prilis vela ludi. Zaplavat sa v nich neda, vsade skacu deti do bazenov, aspon v tom plaveckom by to mohlo byt zakazane. Strava bola bohata, ale skor sa hodi nazov skolska jedalena, velmi rusne, a velmi dusno, ak sedite vo vnutri. Ocenujem napoje v cene k veceri. Jedlo rychlo doplnali, bolo ho vzdy dostatok. Jedlo sa obmienalo, nechybali morske speciality, ale ani hranolky ci salaty. Chybala cerstva zelenina na ranajky a cista voda, ktora by nebola ladova, dcere (3r) som nosila vlastnu flasku. Animacny program bol super, videli sme Aladina, Zaton ma talent a filmovy kviz, skvele sme sa s manzelom zabavili. Detom sa pacilo minidisco aj nacvik fire dance, zaujal aj 13r dceru! Strielanie z luku si tiez vyskusala cela rodina, parada! Celkovo hodnotime dovolenku velmi pozitivne, oddychli sme si v prijemnej atmosfere.

Poďakujte používateľovi Zuzana C.
Recenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

2 roky po sebe návšteva pláže ... 1 rok s dieťaťom viac menej spokojnosť no tento rok beriem späť .. personál ako keby boli za trest a tak isto bol problém keď sme si kúpili altánok , ktorý sme museli po 1,5 hodine vrátiť kvôli domrvenej rezervácii .... V okolí je veľa pekných pláži s dobrým servisom kde si každý nájde svoje ,tak určite už do budúcna svôj čas a peniaze investujem tam ....

Poďakujte používateľovi MartinB9103.
Recenzované: 2. júla 2019

Resort pre rodiny s deťmi alebo pre tábory. Škoda že tu nie je samotný hotel, je to viacmenej veľký kemp, kde buď môžete prijsť s autokaravanom, stanom, alebo si prenajať mobilný domček/apartmán. Mobilné domčeky (sme mali my) sú fajn, pomerne čisté, vybavené klímou, ale žiadne extra rozmery nečakajte. vyslovene na prespanie a keď tak nejaké posedenie na terase. Celý deň budete aj tak mimo izby. Mobilné domčeky sú najďalej od pláže a zálivu do mierneho kopca, tak ak budete bývať niekde najďalej , tak sa aj dosť nachodíte denne hore dolu k pláži. S tým treba počítať, dosť tu fičia kolobežky, bicykle a iné mobilné vychytávky. V kempe je čisto, starajú sa tu op zeleň aj čistotu aj celkovo, sú tu sanitárne budovy so sprchami a wc pre potreby kempu, tie sú tiež super vybavené. V reštaurácii sme si objednali polpenziu za 25 eur/osoba/noc. Forma švédskych stolov, raňajky každý deň rovnaké pomerne bohaté. Večere sa snažia obmieňať každý deň, a výber je takisto široký. Len zelenina mi akosi chýbala, asi sú tu neni zvyknutý na zeleninu.
V resorte sa za všetko platí. Jediné čo máte ako ubytovaní v cene je vláčik po resorte a vstup k bazénom, ale aj tam už si všetko platíte. Lehátko, slnečník, každá jedna atrakcia pre deti.... Pláže sú tu fajn, väčšina piesková a malinkými kamienkami, no nájdu sa aj kamienkové pláže. Celkovo sa mi to páčilo lebo máme malé dieťa a pre to je vstup do mora aj bazénový svet ideálny. Ako samotný pár so ženou by sme ale volili kľudnejšie miesto s romantickejšími plážami a ubytovaním.

Tip na izbu: rodiny s malými deťmi žiadajte mobilný domček bližšie k pláži nech sa moc nenachodíte
Dátum pobytu: jún 2019
2  Poďakujte používateľovi DavidHodnoti.
Recenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Je to super miesto pre rodiny s deťmi. Je tu veľa atrakcií pre deti. Myslím si, že sa tu žiadne dieťa nenudí. Je tu aj dobrý prístup do mora pre menšie deti. Kto nemá záujem o nejaké výlety, nemusí sa odtiaľto ani pohnúť. Všetko je tu, potraviny, zmenáreň, reštaurácie. Môžem len odporučiť toto miesto.

Dátum pobytu: september 2018
1  Poďakujte používateľovi Petka84.
Recenzované: 2. augusta 2018

More z pieskom, plytke, vhodne aj pre najmensie deti. Velky vodny park. Apartmany 4* na urovni. Strava v restauracii kde sa dostatocne obmienaju jedla.
Obchod v areali je trosku predrazeny.
Ak cestujete s rodinou do apartmanov, tak si dopredu rezervujte spodny apartman. Nebudete musiet vynasat kociky, deti a pod. Terasa bude aj so strieskou.

Dátum pobytu: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi Rastislav B.