Makarská

10/10 čistota/prostredie
..chvilami sme sa necitili ani ako v Chorvátsku . odporúčam všetkým ☺️

Poďakujte používateľovi natalianatacka.

Zrecenzované: 9. septembra 2019

Príjemné prostredie, milá a rýchla obsluha. Veľké chutné porcie ani cena neni vysoká, čakacia doba na jedlo krátka, mäsko šťavnaté chutné. Nemám čo vytknúť. Všetko bolo skvelé.

Poďakujte používateľovi Trip703041.
Zrecenzované: 9. septembra 2019

Super servis, chutné jedlo, primerané ceny, čisté toalety, ochotná obsluha, pekné prostredie, odporúčame všetkým

Poďakujte používateľovi martin m.
Zrecenzované: 17. júla 2019

Krásny moderný podnik s úžasnou obsluhou, najlepší šéfkuchár v meste. Pomohli nám s výberom jedla, čakali sme krátko na jedlo. Boli sme milo prekvapení prístupom personálu, vedúceho. Lepší burger som ešte nejedla. Veľká porcia jedla, chutné a kvalitné mäso. Odporúčame!

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi veronikagemelova.
Zrecenzované: 24. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemná obsluha, chutne jedlo, čašníčka poradí, množstvo bezlepkovych jedál, príjemná atmosféra :) odporúčam sa zastaviť

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi CaCo211085.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Street Food La Strada, si pozreli aj

Makarská, Splitsko-dalmatínska župa

Navštívili ste Street Food La Strada? Podeľte sa o svoje zážitky!