Baška
Recenzované: 19. augusta 2019

KLADY:
- komunikácia personálu výborná (angličtina bez problémov) - v rámci hotela je aj info "stánok", kde ochotne poradia a aj vybavia fakultatívne výlety
- celkové fungovanie služieb v hoteli - upratovanie, super zvládnutá obsluha veľkého počtu ľudí - žiadne čakanie
- úžasné raňajky a večere - napr. večere sú do 20:30, ale kľudne môžete dojsť aj 20:25 a nikto na Vás nepozerá, že idete neskoro. Aj v tomto čase stále dokladajú jedlá, všetko čerstvé a teplé.
- bazény úplne fajn
- program večer - živá hudba na úrovni
- bezproblémové parkovanie
- pohodlné postele
- dobré odhlučnenie izieb (možno sme mali dobrých susedov)
- v telke boli aj slovenské programy
- klimatizácia dobre nastavená (na 25 stupňov), počas celého pobytu som s ňou ani nepohol a v izbe bolo stále príjemne

ZÁPORY:
- vybavenie izby troška staršie už, ale ok
- nesvietilo nám jedno svetlo v kúpeľni
- občas nám nešlo otvoriť izbu s kartou, až na niekoľký pokus. Pre istotu je lepšie nosiť obidve naraz čo Vám dajú
- výmenný kurz na recepcii bol cca 9 kún pri nákupe, stačilo prejsť pár metrov z hotela a tam som mal cca 7,20

Poďakujte používateľovi Malmsteen_SVK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MagdalenaS5954, General Manager v zariadení Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar.Zodpovedané: 23. augusta 2019

Dear Malmsteen_SVK,

Thank you for the review of our hotel! We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Recenzované: 12. augusta 2019

Dovolenku sme absolvovali hneď na začiatku augusta, čo bola trošku chyba, pretože začali prázdniny v nemecku :-( diaľnice v chorvátsku úplne upchaté!!!! Určite nie tento termín. Ostrov Krk je veľmi pekný, hotel zodpovedá 3+. Veľmi príjemný personál, denne upratané izby. No izby. Kapitola sama o sebe. Izba pre dvoch skutočne minimalistická. Áno, cez deň sme pri vode, ale môj muž, ktorý má 190 cm a váži okolo 100 kg, sa v kúpelni nemohol poriadne otočiť :-)))) WC je doslova nalepené na vani...odsávanie v kúpelni nefunkčné....inak izba fajn, klíma fungovala dobre, plochá telka, talianske, nemecké, ruské, chorvátske stanice a k našej radosti česká nova. Bazény na úrovni, lehátka za poplatok 60 Kn za deň. Vnútorné bazény tiež otvorené, tam sú lehátka zadarmo. Plážový bar. More asi 50 m od hotela cez promenádu. pláž pekná, more príjemné, pozvoľný vstup, v mori kamienky a jemnejší štrk. Lehátka za 200 Kn na deň. Inak klasická chorvátska pláž - hlava na hlave....Jedlo bolo vynikajúce, riešené bufetovým spôsobom.

Poďakujte používateľovi zuzanockazuzana.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MagdalenaS5954, General Manager v zariadení Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar.Zodpovedané: 14. augusta 2019

Dear zuzanockazuzana,

Thank you for taking the time to share your feedback. We hope to welcome you back to our hotel very soon!

Recenzované: 1. júla 2019

Hotel je starý, blúdisko, ked sa človek napr s kočíkom chce dostat z izby k bazénu, hotová túra, bezbarierový prístup je minimalny, alebo sa k nemu nedá dostat kvoli absencii personálu a zamknutym dverám..
Izby schátrané, nábytok starý, postele už pri sadnutí vrzgaju, kupelne by potrebovali modernizáciu, sprchovy kút hrdzavy, teplá voda zažltnutá, uteráky stuchnuté. Ak človek dostane izbu v blizkosti alebo nad strechami s klimatizačnymi jednotkami, hučí mu to pri hlave už od 6 rána.
Bazén a voda v nom bola ok, čisté, velké minus spoplatnené lehátka pri vonkajšom bazéne, všade voda, hlavne vo vnutornom, nikto ju neodpratavál, ideálne na pád..
Strava rozmanitá, hlavne masová, pre vegetarianov úbohý vyber, nápoje široký výber, čerstvé štavy za poplatok.
Cez cestu od hotela promenáda s nákupnými možnostami, a pláž.
Pláž nie je daleko ,ale ani hned pri hoteli, ak sa chce človek pre niečo vratit nachodí sa, je kamenistá a pri vstupe do mora malé kamienky, v mori je aj piesok, more krásne a čisté.
Celkovo s hotelom žiadna spokojnost, personál milý, ale často nechápavý hlavne na recepcii. Za tu cenu hotel nestojí....

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi lucienneee.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MagdalenaS5954, General Manager v zariadení Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar.Zodpovedané: 4. júla 2019

Dear lucienneee,

Thank you for taking the time to share your feedback. While I wish you had a better experience, it is feedback like this that we learn from and use to improve. We work hard to deliver an exceptional guest experience, and it's apparent in this case that we fell short. If you give us a chance to earn back your trust, I can assure you that we will do our best to give you the great hotel experience that so many of our guests have grown so fond of.

Recenzované: 1. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Absolutne neodporucam. Stary hotel, znicena kupelna - popraskany hrdzavy sprchovy kut, podla fotiek pouzivaju velmi dobre filtre pretoze vybavenie hotela je tak z pred 20 rokov. Lehatka pri bazene su platene, tak isto aj sprcha pri mori je za poplatok. Piesocnata plaz je akurat tak v mori ked vojdete cely do vody, na plazi su kamienky a kamene. Povodne chceli pytat aj poplatok za detsku postielku 5€/deň. Pod oknami je velka vzduchotechnika, ktora cele dni aj noci huci. Polpenzia nic moc. Pocas ubytovania nam volali do izby z recepcie, ze by chceli vymalovat nasu izbu - pocas pobytu dychat malbu je asi pre chorvatov v poriadku najma s rocnym dietatom. Pre dobro vsetkych odporucam tento hotel obijst velkou obklukou a urcite sem neist.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Romicuk.

Dear Romicuk,

Recenzované: 19. augusta 2018

3-hviezdičkový hotel je na celkom slušnej úrovni. Má vynikajúcu polohu len pár metrov od pláže (cca 3 minúty pešo), ktorá je kamienková, ale udržiavaná a čistota a farba mora je naozaj nádherná, ako z pohľadnice! Už len kvôli moru sa sem určite v budúcnosti vrátime.
Hotel sa skladá z 3 budov, pričom recepcia je situovaná v strednej budove, kde sú izby asi najkvalitnejšie s najlepším výhľadom na more. Ak máte radi výhľad na pláž, vopred si rezervujte izbu na vyšších poschodiach.
Hotelové izby sú dosť veľké, my sme mali 3-posteľovú izbu na prízemí s detskou postieľkou, a aj tak bolo v izbe dostatok priestoru! Jediným mínusom boli príliš mäkké matrace, ktoré mohli byť trochu tvrdšie. Takisto stolík pri telke sa kýval a nebol stabilný. Bolo vidieť, že už má svoje roky. Veľkou výhodou bol trezor. Kúpeľňa s wc bola menšia, ale postačujúca na osprchovanie. Mali sme dostatok uterákov a v prípade potreby nám špinavé každý deň vymenili. Balkón bol obrovský s ratanovou sedačkou pre 4 osoby. Nevýhodou bolo, že náš balkón bol o čosi väčší ako balkóny na vyšších poschodia. Ak hostia nad nami fajčili na balkónoch, občas im padol popol na náš balkón... Ale tu nejde o chybu hotela, ale o kultúru národov.
Wi-fi signál na izbe bol vynikajúci a internet fungoval bez problémov, takisto v celom areáli hotela. Mali sme problém s kartou na izbu. Skoro každý deň som musel chodiť kartu znovu aktivovať spred izby na recepciu, čo bolo po príchode z pláže dosť otravné, keď sme sa nemohli dostať dnu do izby. Chceme vyzdvihnúť najviac stravovanie. Bolo skutočne výborné!!! Na raňajky a večere sme mali obrovský výber rôznych jedál a dobrôt. Takisto ovocia bolo dostatok a nápojov tiež. Personál bol veľmi milý, priateľský, nápomocný a usmievavý! Bolo to veľmi príjemné. Priestory reštaurácie sú dosť veľké a rozsiahle, dokonca sa dalo sedieť aj vonku, ale príjemnejšie bolo vo vnútri v klíme. Takisto hotel je vybavený niekoľkými peknými a čistými bazénmi vonku aj dnu. Plus je možnosť využívania príjemných teplých dvoch víriviek, všetko v cene ubytovania! Ak bol jeden deň daždivý, nemuseli sme zostávať na izbe, ale čas sme využili vo vnútorných bazénoch! Lehátka vo vnútri sú v cene, čo bolo tiež plus. Saunu a fitness sme nemali čas využiť kvôli nášmu malému synovi, takže možno niekedy nabudúce:)
Parkovisko pre hostí je pomerne veľké a platené, cca 2 eurá / deň, je situované pred hotelom. Pri ch/o bola výhoda posunúť vlastné auto cez nadjazd až priamo k vstupným dverám hotela, kde sme si mohli naložiť batožinu z vozíka do kufra auta. Služba so zriadencami (pomoc s batožinou) v hoteli nie je, ale to nám nevadilo. Hotel je len 3-hviezdičkový.
Okolo hotela sa nachádza plážová promenáda s viacerými veľmi príjemnými obchodíkmi, barmi, cukrárňami a reštauráciami. Každý deň sme si chodili kupovať čevapčiči a piňacoladu do susednej reštaurácie. Sme radi, že sme mali v cene ubytovania polpenziu, pretože ceny jedál v okolitých reštauráciách na promenáde boli trochu vyššie ako sme očakávali. Veľmi príjemné boli večerné prechádzky okolo pláže, ako aj v úzkych romantických uličkach dedinky Baška. Dá sa prechádzať až k prístavu. V okolí sú nádherné skalnaté hory, je to naozaj krásne. Nad dedinkou sa nachádza zaujímavý kostolík a odtiaľ je pekný výhľad.

Tip na izbu: Pre lepší výhľad izbu v strednej budove na vyšších poschodiach. Ak máte radi ticho a kľud, potom izbu s výhľadom na parkovisko.
Dátum pobytu: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi Brano80.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Magdalena S, General Manager v zariadení Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar.Zodpovedané: 20. augusta 2018

Dear Branislav B,