Umenie a nádhera na jednom mieste

Recenzované: 9. januára 2019
JankaB89
Nadherne diela

krasne sperkarske vytvory, v muzeu citit, ze peniazmi nesetria. Jedine negativum, ze studentska... viac informácií

Recenzované: 3. októbra 2018
73Jana2015
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (4 404)

Recenzované: 9. januára 2019

Umenie zlatníckeho a šperkárskeho remesla. Nádherné diela a dielka plné lesku a fantázie. Oplatí sa vidieť. My sme boli v januári - mimo hlavnej sezóny, tak bol vstup bez čakania. Fotografovanie je dovolené, bez obmedzenia času na pozeranie. Odporúčam.

Dátum zážitku: január 2019
Poďakujte používateľovi JankaB89.
Recenzované: 3. októbra 2018

krasne sperkarske vytvory, v muzeu citit, ze peniazmi nesetria.
Jedine negativum, ze studentska zlava je len pre ruskych studentov, ziaden ISIC neplati :-(

Dátum zážitku: september 2018
Poďakujte používateľovi 73Jana2015.
Recenzované: 29. augusta 2017

Pod názvom Fabergé som našiel viac miest v Leningrade a tak som sa trocha prešiel, lebo existuje aj predajňa duplikátov. V múzeu ste celkom blízko pri vitríne a vidíte nielen cenné vajíčka ale aj iné skvosty vypracované napr. na porcelán ako miniatúrne portréty. Proste úžasná technika! Dostanete papučky a smiete aj fotografovať.

Dátum zážitku: marec 2017
Poďakujte používateľovi O1645MMmartin.
Recenzované: 30. júna 2017

Prišli sme tesne po otvorení a do radu sme nečakali, keď sme z múzea vychádzali rad bol na ulici pekne dlhý, odporúčam ísť čím skôr do múzea alebo čo najneskôr, na prehliadku stačí hodina.

Výstava Fabergeho vajíčok a iných klenotov bola mimoriadne pekná a každý ostane prekvapený zo spomínaných vajíčok a z práce akú majstri predviedli!

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi MateZko.
Recenzované: 13. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Neodmyslitelnou sučasťou ruskej kultúry je klenotnictvo. Preto sme nemohli nenavštíviť krásne faberge muzeam.

Dátum zážitku: január 2017
Poďakujte používateľovi LukyK-91.