Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Bola to pre nás jedna z najlepších dovoleniek. Izby boli veľmi pekne a vzdy čisté. Jedlo bolo tiez veľmi chutne. Pláž bola najlepšia :)
Nič nemozeme vytknúť tomuto hotelu. Ked do Ománu tak určite tento hotel!!

Dátum pobytu: máj 2017
4  Poďakujte používateľovi ziazanka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hajermassaouda, Guest Relations Manager v zariadení Fanar Hotel & Residences.Zodpovedané: 17. februára 2018

Dear Ziazanka,

Greeting from Fanar Hotel & Residences.

We would like to thank you for taking some of your time to write a nice feedback about our hotel.
We are really glad and happy for being our valued guest, and that you had a nice time among us.
We are looking forward to welcome you again.

Recenzované: 22. januára 2018

Omán som navštívila približne rok dozadu. Hotel bol novo postavený, má krásne izby, v ktorých sú na strope zabudované malé LED svetielka, ktoré je možné zapnúť a vytvoriť tak dojem hviezd, čo ma veľmi milo prekvapilo, pláže sú rozdelené do troch skupín na rodinnú kde nie sú vlny, na pláž ideálnu na plávanie, kde je menej teplá voda a nakoniec je pláž, ktorá je "divoká", kde sú veľké vlny a treba si dávať pozor v mori. Bazény a okolie je krásne, čisté. Jediná vec, ktorú by som vytkla je, že bary boli zanedbané. Aj napriek službám ALL INCLUSIVE je veľa nápojov spoplatnená. Jednalo sa o esspreso, niektoré miešané nápoje. Keď sme chceli mojito, povedali nám, že nerobia, pretože došli suroviny a nestihli im ich dodať. Jeden deň sme to akceptovali, keď vám však aj na štvrtý deň povedia, že nerobia mojito lebo nemajú mätu, pretože obchod bol zatvorený asi už premýšľate o tom. Tak isto alkoho podávali iba v určitých hodinách, čo si myslí, že pri all inclusive očakávate iné služby. Nejde o to, že by človek potreboval prepiť celú dovolenku, ale keď máte chuť na pivo a oni vám povedia, že ešte nie je 11 hodín, tak vás to trošku nahnevá. Dovolenku som si však užila. Ešte jedna vec, ktorá nám vadila bola miestna animátorka, ktorá bola maximálne neochotná robiť akýkoľvek program.

Tip na izbu: Izby na vyššom poschodí s výhľadom na more sú tiché, na terasu svieti slnko celý deň.
Dátum pobytu: február 2017
2  Poďakujte používateľovi 294Emma-959.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hajermassaouda, Guest Relations Manager v zariadení Fanar Hotel & Residences.Zodpovedané: 23. januára 2018

Dear Emma,

Greeting from Fanar Hotel & Residences.

Thank you very much for your feedback. We endeavor to provide nothing but the best of service and facilities to all our valuable guests. That’s why your comments has been taken into consideration, but let me inform you that the timing of the alcohol in oman is out of our hands as its the low here and we cannot do anything about it.

Once again, I appreciate your kind comments & I hope these will not prevent you from visiting us again as we are looking forward to welcome you again among us.

Recenzované: 14. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Oman nas ocaril tak, ze mame v plane vratit sa tam buduci rok. Pocasie sice nevyslo na 100%, no nepokazilo nam to dojem z dovolenky.
Hotel je vyborny. Sluzby na vysokej urovni, ochotny personal, vyborna strava...odporucam vyskusat vecere v a 'la carte restauraciach.
Plaze pre vsetkych...aj zatoky pre rodiny a detmi, aj otvoreny ocean. Aj ruch a hotelove aktivity aj ticho pre oddychujucich.
Ak vsak niekomu vadi veverny ruch, odporucam izbu bez vyhladu na more, do ulice je to kludnejsie, nepocut vecerne programy.

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi LubicaS_12.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hajermassaouda, Guest Relation Officer v zariadení Fanar Hotel & Residences.Zodpovedané: 15. januára 2018

Dear Lubica,

Greeting from Fanar Hotel & Residences.

It is always overwhelming to read kind compliments from our beloved guests following their experience at Fanar Hotel.
We are very pleased to read that you had a memorable time with us and enjoyed all our hotel has to offer.
It is feedback such as yours that inspires teams to constantly strive for excellence and motivating them to provide for our guests the opportunity to create new pleasing memories.
We look forward to welcome you once again on your next visit.

Recenzované: 31. júla 2017

Hotel Fanar splnil naše očakávania. Izba bola v poriadku, hoci upratovaniu mohli venovať viac pozornosti. Strava bola pestrá, chutná a čerstvá. Voda v bazénoch príjemná, čistá. Pozitívne hodnotíme aj hotelové bicykle, ktoré boli hosťom k dispozícii.

Areál je zaujímavý, všetko je ľahko dostupné. Pláž veľmi pekná, udržiavaná, voda v mori čistá a príjemná. Veľmi sa nám páčilo, že lehátka sú rozmiestnené v maximálne troch radoch, každý má blízko k moru, pláž je naozaj rozľahlá.

Ideálne miesto na oddych, relax a totálny reset. Žiadne hlučné diskotéky, davy opitých turistov ani rušné aquaparky. V okolí s však raketovou rýchlosťou stavajú ďalšie rezorty, tak si miesto asi dlho nezachová svoj osobitý ráz, čo je škoda.

Dátum pobytu: apríl 2017
5  Poďakujte používateľovi Katarina P.
Recenzované: 6. júna 2017

Na prelome mája a júna sme absolvovali dovolenku v Ománe. V hoteli nás bolo sotva 50 turistov.Hotel bol super, všade bolo čisto. Izba bola super s veľkým balkón a výhľadom na more , mali sme ju v hlavnej budove, denne nám dopĺňali do mini baru pitnú vodu 1/2 l na osobu. Výber jedál nebol taký veľký ako napr. v Turecku, alebo v Karibiku ale o to boli jedla veľmi chutne pripravené - dalo sa vybrať. Koláče majú super , nie sú také sladké ako v Turecku ale sú fantastické. Každý deň grilovali pri bazéne, po obede boli sendviče - vynikajúce a koláčiky. Čo sa týka pláže , sú tam 3 , prvá je ihneď pri hoteli - vlny skoro žiadne , vhodné pre malé deti, druhá pláž , troška ďalej ale tiež vlny minimálne a tretia pláž to už je oceán a stále visela červená vlajka , takže kúpať sa nedalo - veľmi veľké vlny a ťahalo to strašne do mora. Na 3 pláži sa môžete aj najesť / raňajky, obedy, je tam aj bar/ nie je až taký výber ako v hlavnej jedálni ale pohoda...
každá pláž má svoj bar, pitie dávajú v plechovkách / coca - cola, sóda, pivo, tonik atď./ ale dávajú aj rozlievané v plastových pohároch. Pri hoteli sú 2 bazény voda v bazéne 34*C more 31*C. My sme vystihli aj začiatok ramadánu / začal koncom mája/ a v tom čase už služby poklesli / alkohol sme mohli konzumovať iba na izbe - trebalo si objednáť cez telefón /. Omán je super destinácia, ale má sa čo ešte učiť čo sa týka turizmu. Kto chce zažiť kľudnú dovolenku tak vrelo doporučujem, je tam neskutočný kľud a pohoda. My sme leteli cez Qatar / medzipristátie v Dohe /

Dátum pobytu: máj 2017
8  Poďakujte používateľovi _piaf2.