Recenzované: 19. apríla 2016

Veľmi dobrý hotel, umiestnený v nádhernej záhrade. Úslužný, milý personál, výborné služby.Skutočne sa všetci snažili, aby nám nič nechýbalo. Dobrá obsluha aj na pláži. Vysoko oceňujem čistotu izieb aj celého areálu. Pláž je pekná, prístup do mora pozvoľný. Napriek tomu, že v hotely bolo viac detí, dalo sa nerušene oddychovať. Vyzdvihujem SPA - odporúčam ayurvédsku masáž.
Kuchyňa bola výborná, pestrá, obsluha rýchla.

Tip na izbu: odporúčam beach front
Dátum pobytu: apríl 2016
1  Poďakujte používateľovi Edita N.
Recenzované: 1. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Krásny hotel s nádhernými záhradami a veľmi peknou plážou! Izba každý deň dva krát perfektne uprataná. Raňajky a večere veľmi pestré a dobré, personál sa vždy usmieval a všetky naše priania boli splnené. Malé mínus boli obedy. Najpohodlnejšia bola izba pretože na pláž to bolo dva kroky :) Rôzne hotelové aktivity cez deň (acquagyn, cvičenie v záhrade, schnorkling atd...) mne sa však páčila veľmi dobre zariadená posilovňa aj so strojmi pre pilates! Hotel bol plný rodín s deťmi, na pláži však bola "quiet zone" kde sa dalo nerušene oddychovať a tak naši najmenší určite nerušili ani staršie páry alebo novomanželov, ktorích bolo tiež v rezorte veľa. Pridávam niekoľko foto :)

Dátum pobytu: február 2016
1  Poďakujte používateľovi Denisaaaaaa.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 1. júla 2014 cez mobilné zariadenie

Prežil som tu týždeň s mojou manželkou a 2- ročným synom. Bola to veľmi príjemná skúsenosť.
Objekt je nádherný, hlavne bazén. Môj malý syn ho zbožňoval. Pohostinnosť bola na najvyššej úrovni. Pán Durga a Deepak boli veľmi úslužní.

1  Poďakujte používateľovi hereisnarsi.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Recenzované: 5. augusta 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ashish M, Regional General Manager v zariadení LUX* Belle Mare.Zodpovedané: 6. augusta 2019

Recenzované: 5. augusta 2019