Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 30. júna 2014

Jednoducho úžasný,

S manželkou sme išli do tohto hotela na 5. výročie našej svadby, hotel nielenže vyzerá nádherne, ale aj každý prvok nášho pobytu mal svetovú triedu.
Boli sme tu 7 dní a pri našom prvom príchode nás vrele privítali a vzali do našej izby, boli sme ubytovaní až na samom konci letoviska, čo nám však naozaj nevadilo.
Izba bola nádherná, s výhľadom na more, bola nielen nádherná, ale aj veľmi čistá, moderná, spĺňala štandardy a človek by čakal, že za takúto izbu v 5-hviezdičkovom letovisku zaplatí viac.
Tento hotel je niečo výnimočné, ponúka toho tak veľa, od leňošenia pri bazénoch, až po koktailové bary, nočný život s kapelou, 5 rôznych reštaurácií a množstvo zábavy počas dňa, ktorá zabaví vás aj vašich blízkych. My sme tu boli iba ako pár, ale boli tam rodiny s deťmi a mohli sme byť buď pri nich, alebo byť sami pri bazéne len pre dospelých. Nikdy sa nám nezdalo, že by tam bol hluk, alebo podobne, keď boli nablízku deti. Pláž je nádherná a je pekné prechádzať sa po nej bez toho, že by vás niekto obťažoval, je na nej malé množstvo koralových úlomkov, ale každý, kto má zdravý rozum, ich proste obíde.
V hoteli som vyskúšal v podstate všetko, až na golf a tenis, ale telocvičňa bola fantastická a všetky vodné aktivity boli jednoduché a ľahko sa používali, nepotápam sa, ale máte tam tú možnosť. Vodné lyže, parasailig a všetky ostatné vodné športy sú skvelé, všetko je vo funkčnom stave.
Do koktailového baru sme chodili každý večer pred a po večeri, zamestnanci ako Ven a Vic boli neuveriteľní, vždy nám radi niečo priateľsky odporučili, a tiež si pamätali, čo sme mali, proste naozaj milí a priateľskí barmani.
Vyskúšali sme všetky reštaurácie a jedlo bolo proste úžasné, so všetkými kuchyňami, japonská, čínska, talianska, morské plody a tiež bežná reštaurácia s bufetovým systémom, ktorá bola rovnako dobrá. Našou obľúbenou bola talianska reštaurácia, kvôli jedlu, obsluhe a atmosfére. Šéfkuchár za nami chodil a pýtal sa na naše jedlo, bol tam manažér Kiran, ktorý vždy chodil okolo a uisťoval sa, že sme s jedlom spokojní, nechcel nič viac, než to, aby sme boli spokojní s kvalitou jedla, obsluhou a celkovým zážitkom. Nápojový manažér Lovin nám dokonca odporúčal fľaše vína a ako všetci zamestnanci, aj on bol neustále nápomocný, priateľský a extrémne profesionálny.
Ďalší členovia personálu, ktorých sme ráno stretávali na raňajkách boli Youserah, Tewrad a Varoona, ktorí nám skvele naštartovali deň. Tomuto hotelu naozaj nemám čo vyčítať, všetko tam bolo možné a nič pre nich nebolo príliš náročné. Mali sme all-inclusive a mám pocit, že oproti iným balíčkom to nie je lacné, ale dostanete to, za čo si zaplatíte, tak by som vám odporúčal vziať si all-inclusive. Ja aj moja manželka si myslíme, že to bola jednoducho úžasná dovolenka, keď sme sa vrátili domov, nemohli sme o nej prestať rozprávať a radi by sme tam šli znova.
Často pracovne cestujem a aj keď tu som bol na dovolenke, tento hotel/letovisko je niečo výnimočné a som zvedavý, či sa niektorý z iných hotelov, do ktorých pôjdem, dokáže vyrovnať celkovému zážitku.

6  Poďakujte používateľovi RSA-UK-AUS.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com.au. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Daren M, EAM v zariadení Long Beach Mauritius.Zodpovedané: 10. júla 2014

Greetings from Long Beach. It is with immense pleasure reading from you and your positive comments. Please feel free to contact us should you need any further information on your future stay. Stay well and we look forward to welcoming you very soon. Sincerely yours, Daren M (daren.moodely@longbeach.mu).

Recenzované: 9. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ambassador775392, General Manager v zariadení Long Beach Mauritius.Zodpovedané: 20. februára 2020

Recenzované: 9. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Recenzované: 27. januára 2020

Dátum pobytu: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ambassador775392, General Manager v zariadení Long Beach Mauritius.Zodpovedané: 5. februára 2020

Recenzované: 26. januára 2020