Recenzované: 7. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Ziadne stoly a stolicky v chladku, iba na tom ostrom slnku !!!! Obsluha strasne pomala, na 1 colu cakame 1,5 hodiny !!!! NEMAME SLOV. Izby nadherne, jedlo super. V restauracii ochotny personal. Plaz malinka.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Odyssey594631.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AjmanSaray, Manager v zariadení Ajman Saray, a Luxury Collection Resort, Ajman.Zodpovedané: 7. júna 2019

Dear Odyssey59463,

Thank you for spending some time to write a review of your stay at Ajman Saray, a Luxury Collection Resort.

We do apologise for the inconvenience that you had during your stay with us and we really appreciate your feedback as it gives us the opportunity to improve our product and service going forward.

We do hope to have the opportunity to welcoming you back in the future.

Best regards,
The Management

Recenzované: 27. mája 2019

Tento hotel sme navstivili s nasimi priatelmi od 15.5-28.5.2019.V UAE sme boli viac krat no v Ajmane po prvy raz.Musim povedat ze hotel Ajman Saray Luxury Collection je velmi pekny hotel s vybornymi sluzbami.My sme mali len ranajky ale ponuka aj polpenziu,plnu penziu a v ponuke ma aj sluzby All inclusive.Na ranajky ma bohatu ponuku 5 druhov dzusov.2-3druhy smoothy,mineralky,caj, kavu,cappuccino a rozne ine napoje,dalej ponuka bohaty vyber jedal z vajicok,parky,klobasky,udeny losos,makrela pstruh,viac druhov peciva,roznu zeleninu,syry,ovocie,dzemy,jogurty,rozne kolaciky croisanty a ine dobroty.Pisem to preto tak podrobne lebo pred odchodom som cital ine recenzie a docital som sa ze ranajky v toto hoteli neboli dost dobre.Tak to chcem dat na pravu mieru a povedat ze ranajky su pestre a velmi chutne.Urcite si vyberiete.Izby su tiez velmi pekne a su dobre vybavene je tam vsetko co potrebujete.Upratuje sa aj dva krat za den a tak isto sa doplna bar.Vsade je cisto.Velkou devizou je personal ci uz v jedalni alebo na plazi alebo v priestoroch hotela.Vzdy su mili a ochotni pomoct kazdemu navstevnikovi.Za vsetkych by som spomenul pana Shrinivasa v jedalni ku kazdemu je mily ochotny a prinesie hostovi aj jeduulo z kuchyni ktore momentalne nie je v jedalni na pulte.Plaz je cista udrziavana a chlapci tam roznasaju pocas dna nakrajany melon a vo flasiach chladenu vodu a to viac krat za den.Takuto sluzbu som ani v jednom hoteli tu v emiratoch nezazil a treba ju ocenit.Tato sluzba plati pre vsetkych nie len v ramci AI.Na zaver aby nebola len chvala je tu jeden problem a to som sa nedocital v ziadnej z recenzii treba povedat ze tym problemom su vtaky ktore lietaju a spinia na lehatka plazove stoliky napadaju ludi a ked opustia lehatka a nechaju tam tasky tak im chodia do nich a hladaju potravu.S tymto neduhom by sa mal hotel cim skor vysporiadat a popremyslat ako tomu zabranit.Uplne na zaver by som podakovat hotelu za vyborne sluzby nech pokracuju v dobrej praci a urcite sa sem vratim.Vsetkym ktori sem budu chciet prist hotel doporucujem a nebudu sklamani.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi cestovatel69.
Recenzované: 8. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Strávili sme v tomto hoteli nádhernú dovolenku. Október je perfektný mesiac na emiráty more bolo teplučké, každý deň iné užili sme si ho, pláž čistá aj lehátka a slnečníky a obsluha na pláži tiež nemala chybu. Hotelu nemám absolútne čo vytknúť izby sú pekné veľké, aj kúpelňa , obrovský sprchový kút aj vaňa, všade čisto a voňavo aj na chodbách. Jedlo vynikajúce veľa ovocia, zeleniny, rôzne šaláty a hlavne ryby, tie milujem boli výborné. Zamestnanci hotela sú veľmi milí a ústretoví, nemajú s ničím problém určite sa sem o rok vrátime, a to sa stáva málokedy že sa vrátime do toho istého hotela

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi elenka_lukacova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ajman S, General Manager v zariadení Ajman Saray, a Luxury Collection Resort, Ajman.Zodpovedané: 20. januára 2018

Dear elenka_lukacova,

We are delighted that you chose the Ajman Saray, a Luxury Collection Resort. We thank you for taking a moment to share these kind comments about your experience and we will make sure to take note of your suggestions to further improve our products and services at our resort.

Hoping to have the pleasant opportunity to welcome you back!

Warmest regards,
The Management

Recenzované: 3. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel je novy co je poznat na vybaveni. Izby su pekne velke a ciste. Trochu ma prekvapil vstup do hotela a recepcia. Na to ze sme v SAE a aky je to velky hotel som cakal majestatny vestibul. Ale na tom ze je to pekny hotel to nic nezmenilo.
Strava je velmi dobra. Mali sme all inclusive a odporucam kazdemu kto by sa potreboval prestravovat aj na obed. Oplati sa to.
Co chyba to je oznacenie napojov v napojovom listku ze co je all inclusive.
More je ciste a teple. My sme mali 36 stupnov more a vzduch 39.
V hoteli chyba obchod so suvenirmi ale v susediacom Kempinskom sme kupili co sme potrebovali.
Hotel urcite odporucam.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi peterderen.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ajman S, General Manager v zariadení Ajman Saray, a Luxury Collection Resort, Ajman.Zodpovedané: 7. mája 2018

Dear peterderen,

Thank you so much for taking the time to post a review on the site following your stay with us. We are glad to know that we surpassed your expectations and acknowledged the areas that we need to improve on. We will take note of them for sure.
As stewards of this Coastal Sanctuary, we always enjoy hearing from guests who appreciate our resort. I will make sure to pass your kind words to our great team.

We're thrilled to have had the opportunity to welcome you to Ajman Saray, a Luxury Collection Resort for the first time, and we hope this is the first of many more stays with us. Please let us know if you will need any special arrangements for your next visit.

Warmest,

Recenzované: 21. mája 2017

Hotel je krásny, v podstate nový, čistý, personál je úplne super, milý, nápomocný, usmievavý. Čistota na izbách top, niekoľkokrát denne chodili upratovať. Pláž je síce malá, ale pekná, len by ju pri silnejších vlnách mohli čistiť, kadečo tam priplávalo, nepôsobilo to dobre... more teplučké, voda v bazéne tiež. Mali sme all inclusive, jedlo ale podľa mňa nezodpovedalo 5 hviezdičkám, zažili sme to veru aj lepšie v dubaji.... Celkovo by som ale hotel odporučila :-)

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi 988martinaf.