Recenzované: 16. augusta 2019

Spokojnost so vsetkym. Po 2rokoch opat nieco, co 100% odporucam. Vsade cisto, stale upratuju. Minibar denne doplnany, trezor na izbe AI. Vyhlad na more z kazdej izby. Sice na nakupy treba ist par km busom, alebo taxikom. No je to kusok. More je tiche plytke, ale voda cista. Jedlo bez komentara. Uzasne... Cely den sa niekde da najest. Pri bazene burgre, pizza, spagety, salaty, plnene zemiaky, placky, zmrzlina, waffle, ovocie az do 17tej.A na nic sa necaka. Vsetko je stale pripravene. Aj na ranajky volske oka, prazenica, omeleta... Vsetko hned. Kazdy vecer je nieco extra. Krevety, Kraby, Sushi, cokoladova fontana, tuniakove platky.... A kazdy vecer sa aj vecer griluje maso, ryby, parky. Napriek sezone nemame problem najst volny stol.Pomer cena kvalita super. Urcite si zasluzi 5*.

2  Poďakujte používateľovi katarinaantalkova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AmaraSealightElite, Guest Relatıon Supervısor v zariadení Amara Sealight Elite.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dear Valued Guests,

Thank you veyr much for taking the time to share with fellow travellers about your recent stay with us at Amara Sealight Elite.

It is our aim to ensure every guest that walks through our doors goes home feeling relaxed and rejuvenated, so We thank you for your kind words and we are glad to hear that you enjoyed your vacation.

Warmest regards from your new Amara family,

Recenzované: 24. júla 2019

Zatiaľ najlepší hotel, aký sme ako rodina navštívili. Priestory hotela veľmi pekné, izby veľké so všetkým dôležitým zariadením (aj trezor). So službami (od prístupu na recepcii, dopĺňanie chladničky, objednávky a pod.) sme boli veľmi spokojný. Angličtinu neovláda každý z personálu, ale vždy bola ochota nájsť niekoho, kto to zvládne. My sme sa mohli spoľahnúť na služby delegáta, ktorý zariadil každú požiadavku.
Upratovanie mohlo byť o niečo dôslednejšie, ale nemali sme špinu alebo neporiadok na izbe (podlahy boli umyté).
Na veľký hotel relatívne menšie rozmery bazénov, ale v čase našej dovolenky s tým nebol problém, bolo dokonca možné si aj zaplávať. Plávať sa dalo aj vo vnútornom bazéne (kam chodilo minimum hostí). A samozrejme plávanie v mori bola priorita pre nás dospelých.
Tobogány super, bez problémové prístupy aj využívanie. Personál necháva posúdenie veku na rodičov (čo je fajn). Pre deti je k dispozícii dostatok aktivít (malý bazén vonku, malý bazén vo vnútri, plavecké bazény, detské ihrisko, klub, disco). Zároveň dostatok aktivít pre ostatných (športové - petang, vodné pólo, volejbal, šipky, gymnastika, vodné cvičenie, zábavné - disco, penová show, večerné vystúpenia). Výborný animátori, väčšina s čiastočnou znalosťou angličtiny, vyzdvihujem Kaan-a, ktorý mal veľmi dobrú angličtinu a super prístup.
Strava výborná, rôznorodá, mix tureckej a európskej kuchyne s veľkým výberom ovocia a zeleniny. Súčasťou bol veľký výber syrov a zákúskov rôznych druhov.
Pitná voda neustále k dispozícii, samozrejmosťou bola dostupnosť zmrzliny na dvoch miestach (vonku pri bazénoch a v hoteli).

Poďakujte používateľovi JanikO2010.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AmaraSealightElite, Guest Relations Department v zariadení Amara Sealight Elite.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Dear Valued Guests,

Thank you veyr much for taking the time to share your evaluation with fellow travellers about your recent stay with us at Amara Sealight Elite.

Kind regards,
Guest Relations Department

Recenzované: 4. júla 2019

Dovolenka v Amara sealight elite bola výborna. Hotel krásny, čistý, moderný. Hotelové služby super. Ochotný, usmiaty personál. Množstvo rozmanitého jedla, pokiaľ si človek každý deň nenaklada všetko naraz veľa zákuskov a koláčikov, ktorým sa nedalo odolať. Od 11tej bolo občerstvenie rôzneho druhu pri bazénoch. Super tobogany, milí plavci i, veselý animačný tím. Všetci boli veľmi milí hlavne k deťom. Večerný program bol pestrý. Wellness na jednotku, aspoň balíček, ktorý som vyskúšala ja. Lehátka pri bazéne je dobre si ísť ráno do 8:00 obsadiť. Pri mori sme lehátko vždy našli aj neskor. Co sa mora týka je čistucke, kľudne (až moc) asi 200m voda po kolená pre deti super. Pláž pieskovo-kamienkova.odporucam obuv do mora. Oproti hotelu je Carefour, taxíky stoja rovno pred hotelom, vždy k dispozícii. Za 6 eur ste za 10 min priamo v centre Kusadasi. Pred hotelom je tiež zastávka autobusu, ktorý sme my ale nevyužili. Okolo hotela v podstate nie je nič.

Dátum pobytu: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi Domka56.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AmaraSealightElite, guest relatıons v zariadení Amara Sealight Elite.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Dear Valued Guests,

Thank you very much for taking the time to write such a positive and detailed review of your recent stay with us at Amara Sealight Elite.

We are very glad to hear that you were pleased with our services, customer care and facilities and hope that we will be able to welcome you back to your new Amara family very soon.

Best wishes,
guest relatıons

Recenzované: 16. augusta 2018

Hotel Amara Sealight elite pre mňa patrí medzi jeden z najlepších hotelov v meste Kusadasi,nakoľko sme si prešli celé mesto a pozreli aj iné hotely,preto vrelo odporúčam, nakoľko na Turecké pomery je to super.
Hotel je krásny,celkovo dizajn pre mňa špičkový a pri pohľade na hotel padá sánka,vonkajšok hotela super ale vnútro hotela parádne!
Som ale osobne sklamaná z prístupu recepcie, nakoľko aj to bol jeden z dôvodov, prečo hotel nedostal odo mňa 5 hviezdičiek v hodnotení. Na recepcii nerozumejú dobre anglicky, čo si myslím že je trochu problém. Ďalej čo sa týka recepcie: Mali sme zaplatený v cestovnej kancelárii Ultra All Inclusive, no hneď prvý deň ako sme boli na izbe,tak sme mali úplne prázdny minibar a nemali sme tam k dispozícii ani žiadnu vodu. Išli sme poprosiť na recepciu či by nám to mohli doplniť,tam nám povedali že to vybavia,zatiaľ sme sa išli kúpať a večer ako sme prišli na izbu,tak minibar stále prázdny nikto nič nedoplnil, až na druhý deň poobede. Ja osobne si myslím že keď prídu do hotela nový hostia,tak tá izba má byť proste pripravená pre nových hostí. Tento istý problém sme mali aj v polke pobytu, a to nám už na dverách tri dni visela vysačka aby nám doplnili minibar. Išli sme opäť na recepciu, povedali im že či im to nie je blbé že tri dni nemáme na izbe žiadnu vodu (nepili sme vodu z kohútika nakoľko tam nebola pitná voda) , tam na nás pozerali akože no a čo a na recepcii mykli plecami a povedali že to doriešia ( netušili sme ako, nakoľko si ani nevypýtali naše číslo izby). Tento problém sme nemali iba my,pretože aj ostatným hosťom hotela viseli vysačky na dverách niekoľko dní.
Ďalej čo sa týka upratovania, tak to je totálny problém, keď prídete na izbu, poviete si áno je tu čisto,ale potom pristúpite bližšie a totálna katastrofa. Na zemi špina, zem úplne zle umytá, pod nohami vám škrípe piesok, čistota kúpeľne dostatočná. Po pár dňoch sme išli na recepciu a poprosili ich či by nám mohli dať umyť na izbe podlahu a povysávať,no reakcia recepcie bola: To, si chcete dať akože umyť zem vodou? (mopom). a my že, áno, pretože máme jednoducho na izbe neporiadok, nakoľko upratovačky upratujú asi tak že iba prídu, doplnia jeden toaletný papier, ustelie posteľ a pri najlepšom vynesie smeti. Podľa môjho názoru toto nie je upratovanie na 5 hviezdičkový hotel a nebudeme tu predsa riešiť či som v Turecku. Nie sme fajnový že potrebujeme neviem aký servis, ale predsa keď máte pieskovú pláž, tak proste ajkeď si nohy opláchnete,predsa z vonku na šľapkách/topánkach sa proste neporiadok nanosí a ešte keď aj vlasy padajú,tak je to proste vidieť aj na tej zemi.
Izby sú ale priestranné, pekne zariadené a obrovské, izbu sme mali peknú, ajkeď sme mali balkon na bočnej strane hotela,tak ajtak sme mali výhľad na more,takže toto hodnotím ako super.
Pláž je piesková,lehátka,slnečníky sú k dispozícií, tak ako aj plavčík, a strážnici na pláži. To je super, pretože nikto okrem návštevníkov hotela na pláži nie je, a tak isto vás na pláži nikto neotravuje že vám chce niečo predať. More bolo teplučké, a pre rodiny s deťmi je to super,pretože vstup do mora je dlho po kolená,čiže nie je tam hlboká voda.
Čo sa týka bazénov,tak voda v nich bola čistá, ale problém tam je ten že proste na taký veľký hotel,sú tie dva bazény proste málo. Zaplávať si tam nehrozí. S čím som ja ale nebola spokojná bolo to,že tam boli tabule aby sa neskákalo do vody,a namiesto toho aby plavčíci upozornili ľudí aby tam neskákali,tak skákali aj oni. Ja chápem že je to o ľuďoch, a aj o rodičoch aby svoje deti upozornili,ale tak potom tam tí plavčici ani nemusia byť, keď iba sledujú tobogány.
Na personále sme si všimli to že proste ako keby sa tým ľudom aj báli niečo povedať,pretože tak aj k ľudom pristupovali.
Ďalej, nad lehátkami pri bazénoch boli také malé markízy ktoré boli namiesto slnečníkov, a večer ešte keď sme boli pri bazéne,tak okolo piatej večer,proste prišiel personál a začal ich sklápať,ajkeď ste pod nimi stále ležali, čo mi osobne príde nekorektné nakoľko do večere bolo ešte ďaleko a dosť ľudí bolo ešte pri bazénoch. Čiže nám to prišlo,že nás akože vyháňali,pretože oni chcú začať upratovať.
Tento hotel neodporúčam pre ľudí ktorý si chcú oddýchnuť a mať pohodu/kľud, pretože to množstvo detí čo tam je, tak vám to príde ako škola v prírode, čiže odporúčam to skôr pre rodiny s deťmi.
Strava bola na turecké pomery vynikajúca,rozmanitá,pestrá, a naozaj každý by si našiel to svoje.Chcela by som pochváliť Ala Carte reštaurácie ktoré sú super a najlepšia je rybia reštaurácie ktorá sa nachádza na najvyššom poschodí hotela, na krásnom balkone, kde máte krásny výhľad na more a úžasný západ slnka. Druhá najlepšia reštaurácia je talianska, tú vrelo odporúčam, jedlo vynikajúce.
Čo ale odporúčam je personal manager: Sedí tam pani ktorá je veľmi milá,ústretová, a jediná ktorá vie komunikovať v hoteli perfektne anglicky, a snaží sa pomôcť so všetkým o čo ju poprosíte.

Ak by som to mala ohodnotiť podľa seba tak od 0-5.
Hotel: 4,5
Strava:4,5
Izba:4
Komunikácia:3

Dátum pobytu: august 2018
6  Poďakujte používateľovi NikolKA.

Warmest regards from your new Amara family,

Kind regards,
Guest Relations Department

Recenzované: 23. júla 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AmaraSealightElite, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Amara Sealight Elite.Zodpovedané: 27. júla 2019