“Zlé služby zákazníkom”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
Ilayda Avantgarde Hotel
Na pozícii č. 1 spomedzi 155 hotelov v Kusadasi
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 26. júna 2014

Tento hotel je nový a veľmi čistý. Je s výhľadom na more, má pekný, aj keď malý bazén na strešnej terase. Dobré raňajky. Avšak zákaznícke služby sú fakt zlé. Po tom, ako sme boli v Istanbule a Cappadoccia, kde sú ľudia milí a pohostinní, sme boli šokovaní hrubosťou v Illayda, kde nás personál ani len nepozdravil, keď sme prišli. Žiadna horúca voda. Keď sme potrebovali pomôcť, museli sme dvakrát zavolať, aby niekto prišiel do izby. Sľubovali izbovú službu, ale keď sme si ju objednali, zavolali nám naspäť s tým, že ju neposkytujú. Môj manžel si vypýtal program, na ktorom by mohol pozerať majstrovstvá vo futbale, oni nám jeden poradili, ale keď sme prepínali kanály, tak sme zistili, že tam nie je. Keď sme im volali a znova sa pýtali, odporučili nám ten istý program.

Myslím si, že by asi mali preškoliť svoj personál.

2  Poďakujte používateľovi viswali.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.com.sg. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Orhan A, Genel Müdür v zariadení Ilayda Avantgarde Hotel.Zodpovedané: 5. júla 2014

Dear viswali,

Thank you for your review on Tripadvisor. Your feedback is highly appreciated! For us, it is of utmost importance that our guests are happy with their stay at our hotel and I sincerely apologize for not meeting your expectations.

I truly appreciate the time you have taken to bring your dissatisfaction to my attention, as comments like yours are the tools we need to constantly improve our service and our facilities. Please be assured that we take your feedback very seriously and as you can read from other reviews, we usually receive praising comments about our team. I would be very grateful for the opportunity to discuss your areas of concerns and can be contacted by email at orhan.aydin@ilaydaavantgarde.com.

I truly hope you give us a second chance to experience the Ilayda Avantgarde Hotel the way we intend it to be.

Best regards,

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi mlcperth.

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 247zeenats.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Kusadasi
Vzdialenosť 0.9 km
DoubleTree by Hilton Hotel Kusadasi
DoubleTree by Hilton Hotel Kusad...
Č. 9 z 155 v lokalite Kusadasi
Č. 34 z 155 v lokalite Kusadasi
499 recenzií
Vzdialenosť 0.7 km
SENTIDO Marina Suites- Adult Only
SENTIDO Marina Suites- Adult Onl...
Č. 2 z 155 v lokalite Kusadasi
Charisma De Luxe Hotel
Č. 22 z 155 v lokalite Kusadasi
1 001 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Ilayda Avantgarde Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Ilayda Avantgarde Hotel

Adresa: Ataturk Bulvari No: 42 | Kusadasi Aydin, Kusadasi 09400, Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Egejského moře > Provincia Aydin > Kusadasi
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Donáška jedla na izbu Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 1 spomedzi 155 hotelov v lokalite Kusadasi
Cenový rozsah: 43 € – 105 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Ilayda Avantgarde Hotel 4*
Počet izieb: 85
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Ilayda Avantgarde Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?