Side
Recenzované: 19. augusta 2019

V Turecku sme boli 2.x (sme rodina s 2 deťmi). S hotelom Port River sme boli vysoko spokojní. Mali sme ultra all inc. Krásna vždy čistá izba s klimatizáciou - netradične veľká a a moderne zariadená s plným free minibarom (pivá, voda, minrálky, džúsy). najviac nás prekvapili upratovači s lopatkou a metličkou, ktorí počas raňajok, obedov, večier, ale aj v pool bare a pri bazénoch neustále upratovali, takže smeti a zvyšky jedla na zemi neostali dlhšie ako 2 minúty. Strava veľmi pestrá, veľa ovocia, zeleniny, šalátov, syrov, vonku sa grilovalo, netradične veľký výber jedál bol aj v beach bare (ak sa vám nechcelo ísť jesť do hotela). Všade boli k dispozície chladené balené pollitrové vody zdarma, čapované pivo (chutné), biele, ružové a červené víno, vodka a asi 7 druhov miešaných nápojov niektorí barmani veľmi komunikatívni a sympatickí. Nonstop ste si mohli dať pri pool bare pizzu, hamburger, hranolky (kuchár - vždy tam, bol iba jeden - občas trochu nestíhal, ale nič strašné). Okrem toho raz denne nanuky zdarma, vždy sa pieklo nejaké jedlo, napr. langoš, placky a pod. - obmieňali to. Úžasný bol večerný program po večeri o 21:00 - hotel tu skutočne nešetril tanečníci z Kuby, tureckí, fakíri, kúzelník - paráda. Stále boli k dispozícii tureckí animátori a jeden moderátor a jeden DJ. Po programe bývalo karaoke al. bingo.
Pláž kúsok od hotela asi 5 - 7 minút chôdze - jazdí aj bus, ale úplne zbytočne - je to ozaj kúsok cez príjemný parčík, cestou sú aj také sprchy na nohy - veľmi praktické.
Pláž čistá, veľa slnečníkov a ležadiel, vstup do mora trošku sťažovali kamienky - najmä my sme mali silné vlny - ale zase to bolo pre deti dobrodružnejšie :-) Hotel mal skvelé bazény s tobogánmi (ktoré ale nešli nonstop), voda čistá, problém bol však nájsť voľné ležadlá (ideálne si ich ráno obsadiť osuškou). Osušky na kartu na osobu ste si mohli nosiť k bazénu aj k moru a aj si ich vymeniť v priebehu dňa - free.
Operujú tu aj dvaja hoteloví fotografi, ktorí fotia zadarmo, avšak vy si potom dobrovoľne vyberiete balíček za cenu, ktorú určia - dá sa s nimi zjednávať - musíte byť len trpezliví - sú však dobrí - priniesli sme si rodinné nádherné fotky za neveľkú sumu.
Za hotelom aj pred hotelom sú k požičaniu elektro trojkolky, ae stále premávajú dolmuše do Side aj do Manavgatu (tam sme absolvovali skvelé nákupy - dá sa zjednávať o cene).
Bola to skvelá dovolenka. Odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi ucitelko.
Recenzované: 8. augusta 2019

Neodporúčam v žiadnom prípade tento hotel! Viem to porovnať z hľadiska toho, že už som na dovolenke v Turecku bola 6 rok a vždy sme boli spokojní nad naše očakávania, až kým nenavštívili hotel Port River 5* s takým hotelom a ochotou personálu som sa ešte v Turecku nestretla. Zhrniem to je to jedná veľká KATASTROFA! Bola to dovolenka plná nervov a hrôzy. Keď nás ubytovali a vošli sme do izby tak sme mali len 2 osušky a to sme boli 3 osoby na izbe. Nebolo doplnené ani len mydlo na ruky, sprchový gél a šampón, čo je vo výbave každej izby. Až na upozornenie upratovačky nám to doplnila po 3 dňoch. Kartu od izby sme dostali iba jednu a to sme boli traja. Z ventilátora v kúpelní nám kvapkala voda priamo nad záchodom. Pleseň v kúpelní okolo sprchovacej steny a kachličiek. Jedlo otrasné a slabé za 12 dní som toho mala dosť, jesť stále to isté na raňajky, obedy a večere. Najhoršia strava za celé tie dovolenky v Turecku. V jedálni je počet stolov a stoličiek na takú veľkú kapacitu ľudí veľmi malý. Čo ma najviac nahnevalo, bola buzerácia personálu a šéfa hotela, pri bare vám dali len 2 nápoje na osobu, tak ak ste sedeli cca 8 ľudí pri stole mohli ste mu darmo vysvetľovať, že tie nápoje beriete aj pre ostatných ľudí, museli si to prísť všetci odstáť do radu. To obmedzovanie v počte bolo aj pri nanukoch, tie chodili každý deň, ale tiež vám dal iba jeden na osobu viacej nie a môžte vysvetľovať, že chcete pre deti 2, smola viac vám nedá a nebavia sa viacej s vami. A že vraj "All inclusive" , - /obmedzený v počte /. V katalógu sa uvádza, že Lobby bar je otvorený 24h. V skutočnosti je otvorený od 10:00 do 23:30 a tak môžte isť spať :D, lebo na hoteli žiadna zábava, žiadna diskotéka a ani len hudba. Čo sa týka animátorov, program večera slabý / nudný. Klimatizácia v celom hotely vypnutá, okrem izieb tú si regulujete sami, ale inak v hoteli sauna :D. Celkové prostredie rezortu je úzke a všade je veľa ľudí "hlava na hlave". Neboli sme len my nespokojní, ale aj ostatní hostia hotela sa sťažovali a hádali s personálom. Tak ak si nechcete pokaziť dovolenku naozaj neodporúčam.

Poďakujte používateľovi Kladiii.
Recenzované: 1. augusta 2019

Hotel je krásny,jedlo a obsluha vporiadku. Bazény a tobogany pre deti ako stvorené. More trošku ďalej ,ale premáva každú pol hodinu autobus. Pláž trošku znecistena. Na začiatku je piesok no v mori sú už maličké kamienky.
Vpodstate všetko ok, AŽ na veľké množstvo ruský hovoriacich hosti. 90% obsadenosť arogantných ľudí.
Personál s vami hovorí len v ruštine,až na upovedomenie s vami začnú v angličtine,ale s veľkým odporom.

Poďakujte používateľovi Janka095255.
Recenzované: 3. júla 2019

Hotel je pekný, čistý, personál výborný, izby menšie. Jedlo výborne, zmrzlina ovocie, je to super hotel. Tobogany, plavčík úžasný. Boli sme spokojný ....ale veľké mínus je more :/ Vstup do mora nieje pozvoľný ako píšu cestovky a najhoršie na tom sú tie kamene (šutre), skalnaté úseky, ostré kamene, také horniny, klzké ... ľudia sa zhromaždujú cca 3-4 metre od brehu, hneď je veľká voda a štrkopiesok je jedine pri lehatkách, vstup a v mori sú iba kamienky. Pláž nieje vhodná pre deti a slabo pohybujúcim sa ľudom. 90% ruský klienti. Ak by hotel investoval do úpravy vstupu a odstanila ostre skalnate horniny, patril by medzi topky.

Dátum pobytu: jún 2019
3  Poďakujte používateľovi bucinka82.
Recenzované: 7. júla 2016

V hoteli som bol 25.6-6.7 a žial som zastihol posledné dva dni ramadánu ked ho z 90% ovládli domáci čo je fakt nepríjemná skúsenosť,kedže pesonál sa venuje podstane ochotnejšie im ako vám. Inak hotel pekný ,moderný,žiaľ v jedálni pre 600 ľudí je obed len dve hodiny takže fakt bitka o stoly,príbortu miesto jedlo ale vybrať sa dá a môžete jesť aj pri plážovom bare kde j ale podstatne slabší výber jedla. Čím bývate vyššie tým budete mať menej hluku v izbe,treba sa vystríhať izbe smerom k bazénu pretože tam hučí aspoň 5 hodín denno otravné techno tak že nebudete počuť na izbe pri zavretých dverách Tv. Hotelový bazén je na 90% obsadený miestnymi ktorí si z toho hotela evidentne robia čora viac miesto rodinnej dovolenky /teda otec mama tri absolútne nevychované deti babička strýko a dvaja bratranci/ a chovajú s a v mnohom ako naši cigáni/krik,rozhádzané jedlo po zemi,suverenita hraničiaca s drzosťou../ Ak nedáte bakšiš upratovačke vaše upratnia izby budú spočívať vo výmene uterákov a toalet .papiera a pokojne vám tri dni nevysypú popolník. Inak úroveň personálu je na úrovni asi 3 hviezdičiek, v jedálnu pri plnej prevádzke vládne chaos, rovnako tak v plážovej reštike, kde nestíhajú ani umývať a spratávať stoly po stravníkoch. Pláž polopiesková a polokamienková asi tak 350 m od hotelka s dosť nepríjemným vstupom do vody.A ešte poznámka k 24 h Ultra all in ktorý mi avizovala Aeolus cez ktorý som bol-posledný alkohol dostanete v disko bare do 2 v noci do plastu a potom povedzme pivo až o 9.30.čiže žiadnych 24 hodín non stop

Dátum pobytu: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi andystardeep.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PortRiverHotel, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Port River Hotel & Spa.Zodpovedané: 2. októbra 2016

Уважаемые Гости,

Спасибо за отзыв о нашем отеле.Все ваши пожелания будут рассматриваться Руководством нашего отеля для улучшения качества и сервиса,надеемся на дальнейшию встречу с вами и в этот раз даём вам гарантию ,провести качественный и не забываемый отдых.

С уважением,
Администрация