Zrecenzované: 13. augusta 2015

Z tohto hotela na Vás dýcha luxus, perfektné, priestranné izby, denné dopĺňanie minibaru samozrejmosťou, všetko nové, elegantné. Stravu hodnotím ako vysoko kvalitnú pre labužníkov, obedy priamo pri mori v luxusnom beach bare, v hoteli 24-hodinový bar. Nemám čo vytknúť, len poďakovať. Teda úctivo ďakujem zamestnanci hotela v mene celej mojej rodiny za jednu z našich najexkluzívnejších dovoleniek.

Tip na izbu: Na vyšších poschodiach sú najkrajšie výhľady. My sme boli na 5-tom poschodí
  • Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
5  Poďakujte používateľovi chocholak.
Zrecenzované: 9. júla 2018

• Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) v páre