Side Premium - Oz Hotels
176 USD
Hotels.com
281 USD
Upozornenie na zľavy! 10 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 10 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (312 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

246 USD
Expedia.com
121 USD
118 USD
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Lemas Suite Hotel By Kulabey(Side)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
49 USD
41 USD
242 USD
211 USD
Orbitz.com
Upozornenie na zľavy! 12 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 12 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (241 USD za noc).

256 USD
Cancelon
265 USD
getaroom.com
Zrecenzované: 3. augusta 2016

Hotel má nádhernú architektúru a interiér vybavený ako v paláci. Služby boli na vysokej úrovni, ultra all inclusive poskytoval výborné a pestré jedlo od raňajok, neskorých raňajok, obedov, večeru, neskorú večeru, cukráreň, pekáreň až po bufetové jedlo pri bazéne a na pláži.
Izba bola vkusne zariadená, každý deň čistá, mali sme krásny výhľad na mesto, na bazén aj na more. V kúpeľni boli zabezpečené všetky hygienické prípravky od šampónov až po sadu na holenie. Osušky na pláž poskytujú denne zdarma.
V hoteli sa nachádzajú aj SPA služby, kaviareň, disco bar, shopping centrum s oblečením, kozmetikou, suvenírmi.
Čistá piesočnatá súkromná pláž sa nachádza cca 200m po pešej zóne od hotela, kde bol dostatok ležadiel a slnečníkov.
V komplexe hotela je úžasný veľký bazén a bazén s tobogánmi.
Personál hotela bol veľmi milí, úctiví, ochotní a komunikatívni. Každý deň boli pre hostí pripravené programy pre deti aj dospelých, napr. vodné pólo, plážový volejbal, exotickí tanečníci, akrobatické predstavenia, kvízy atď.
Pevne veríme, že tento hotel navštívime aj budúci rok! :-)
Ďakujeme za nezabudnuteľnú dovolenku!

• Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi Lienka13.
Zrecenzované: 4. augusta 2015

Hotel úžasný, možno moc prečačkaný , všade zrkadlá, a podobne. Personál milí, snaživý, všade čisto a poriadok. Strava vinikajúca. Klíma fungovala na 100 percent, dá sa aj regulovať aj ked je centrálna. More nádherné, čisté. Pláže čisté. More resp. hotelová pláž je od hotela asi 150 metrov a nie ako píšu že 600-800. Už majú novú svoju pláž nie ako pred rokom. Odporúčam každému, Žiadni rusi, možno pár, turci, pár nemcov poliaci. Kludný hotel pre rodiny s detmi ale aj pre mladých. Na večere by to chcelo viac personálu, lebo nestíhajú upratovať stoly ale to je asi normálne pri plne obsadenom hotely 1000 osôb. Ale v pohode. Ryby každý den ale nie plody mora/ krevety,a podobne a ani sushi/ . Bol som na 12 dní a zostal by som aj dalších 20 dní. Kludne sa da neobedovať aj na pláži vždy výber, hambuurger, hranolky, pečená ryba a grilované kuracie prsia, šaláty a ovocie. Super pivo efes. Nečítajte recenzie z minulého roka. Všetko je inak. Tak ako píšem. Ja ani nikto z rodiny nemal žaludočné problemy. Na pláži v bare sú chladničky , kde je voda vo flašiach. Izby upratané nemusíte dávať ani bakšiš. Izby super ale musíte mať štandart a nie eco, lebo tá nemá balkon. Najskôr sme ju dostali ale hned nám ju aj bez problemov vymenili. Bolo tam pár rusov, ktorí sa hrali na nemcov ale ok.
Jeiné čo by som hotelu vytkol boli večere, ked nestíha personál upratovať stoly a počkáte lebo sme boli 8 a chceli sme osmičku stôl.

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
9  Poďakujte používateľovi rado27.
Zrecenzované: 28. júla 2015

Bola toi doteraz naša najkrajšia a najlepšia dovolenka. Cítili sme sa ako v rozprávke Tisíc a jedna noc. Doporučujem. Na štvrtý deň nám pripravili uvítací vešierok so šampanským, drinkami a jednohubkami na terase nad bazénom. Skrátka paráda.

Tip na izbu: Všetky maju nejaké výhody.
  • Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi benina567.
Zrecenzované: pred 3 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) v páre
Zrecenzované: pred 4 dňami

• Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) s rodinou
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom