218 USD
184 USD
172 USD
Priceline
Zrecenzované: 4. augusta 2015

Hotel úžasný, možno moc prečačkaný , všade zrkadlá, a podobne. Personál milí, snaživý, všade čisto a poriadok. Strava vinikajúca. Klíma fungovala na 100 percent, dá sa aj regulovať aj ked je centrálna. More nádherné, čisté. Pláže čisté. More resp. hotelová pláž je od hotela asi 150 metrov a nie ako píšu že 600-800. Už majú novú svoju pláž nie ako pred rokom. Odporúčam každému, Žiadni rusi, možno pár, turci, pár nemcov poliaci. Kludný hotel pre rodiny s detmi ale aj pre mladých. Na večere by to chcelo viac personálu, lebo nestíhajú upratovať stoly ale to je asi normálne pri plne obsadenom hotely 1000 osôb. Ale v pohode. Ryby každý den ale nie plody mora/ krevety,a podobne a ani sushi/ . Bol som na 12 dní a zostal by som aj dalších 20 dní. Kludne sa da neobedovať aj na pláži vždy výber, hambuurger, hranolky, pečená ryba a grilované kuracie prsia, šaláty a ovocie. Super pivo efes. Nečítajte recenzie z minulého roka. Všetko je inak. Tak ako píšem. Ja ani nikto z rodiny nemal žaludočné problemy. Na pláži v bare sú chladničky , kde je voda vo flašiach. Izby upratané nemusíte dávať ani bakšiš. Izby super ale musíte mať štandart a nie eco, lebo tá nemá balkon. Najskôr sme ju dostali ale hned nám ju aj bez problemov vymenili. Bolo tam pár rusov, ktorí sa hrali na nemcov ale ok.
Jeiné čo by som hotelu vytkol boli večere, ked nestíha personál upratovať stoly a počkáte lebo sme boli 8 a chceli sme osmičku stôl.

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
9  Poďakujte používateľovi rado27.
Zrecenzované: 28. júla 2015

Bola toi doteraz naša najkrajšia a najlepšia dovolenka. Cítili sme sa ako v rozprávke Tisíc a jedna noc. Doporučujem. Na štvrtý deň nám pripravili uvítací vešierok so šampanským, drinkami a jednohubkami na terase nad bazénom. Skrátka paráda.

Tip na izbu: Všetky maju nejaké výhody.
  • Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi benina567.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Tip na izbu: Not all rooms have balconies.
  • Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou