Recenzované: 25. septembra 2015

Boli sme 5 hviez. hoteli s All inclusive a pripadali sme si ako v 3 hviez. s polpenziou. Miešané drinky, zmrzlina, ala carte restaur. freše sme si museli doplácať. Špinavé riady, poháre,stoly. Izby čisté aspoň to. Nikomu tento hotel neodporúčam. To sme sa zhodli všetci Slováci, čo sme tam t.č.boli.Vrátili sme sa 19.9.2015.

Tip na izbu: Niekto má rád na bazény a výhľad na more, niekto opačne. To je ťažké.
Dátum pobytu: september 2015
3  Poďakujte používateľovi dagmarka2015.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia zeynep_karadogan, Yönetici v zariadení Grand Prestige Hotel & Spa.Zodpovedané: 12. februára 2016

Dear dagmarka2015,

We are very grateful you, what you have choosen for your holiday is our hotel. Buffet menu are renoveting this year .

We will be glad to see you again at our hotel.

Best regards.

Recenzované: 16. júla 2015

Hodnotenie hotela, kedze sme mali zaplatene all inclusive, tak maximum 4* Pri check-in trpezlivost, 3/4 hod. pre 2 izby o 20.30 hod! Trezor na izbe, najskor 10 eu depozit, pri odchode uctovali 3 eu na den! Na izbe pre 3 osoby, 2 uteraky, 2 osusky! Klima fungovala na polovicu, po urgencii a straveni 1 hod. na izbe s udrzbarom nam z recepcie oznamili, ze nefunguje v celom komplexe, ale vedla na izbe fungoval! Zmrzlina, nanuky, smuty sme si museli kupovat! Sluzby ako masaz, sauna,kozmeticka platene! Pri bare na bazene som si pytala miesany napoj, pozeral co asi chcem, tak maximum bola citronada z umelej flase a 2 kocky ladu! Ked som si pytala viac ladu, tak pozeral na mna co este chcem! Vrchol, pri objednavke ruzove vino, mi do pohara nalial biele a doplnil cervenym! Za sebou mal v chladiacom boxe ruzove! Strava: az 2 druhy polievok, 2 druhy ryb na stave a peceny pstuh, 3 druhy masa aj to len na zelenine, ak ste chceli nieco na grile, tak 10 min. cakania v rade, lebo nestihali pripravit. Dobre sme sa najedli iba v bufete pri plazi. Ale vsetko to zachranili bazeny, tobogan, smykalky a more.

Dátum pobytu: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi zuzana2285.
Recenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: august 2018
Recenzované: 3. augusta 2018

Dátum pobytu: júl 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia guest r, Guest Relations Manager v zariadení Grand Prestige Hotel & Spa.Zodpovedané: 5. augusta 2018

Recenzované: 2. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2018