“Super hotel”
Recenzia Linda Hotel

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 6 lokalít!
Linda Hotel
Na pozícii č. 59 spomedzi 229 hotelov v Side
Zrecenzované: 12. februára 2017

Super - vsetko bolo skvele: ubytovanie, jedlo, sluzby, obsluha, plaz, more, bazeny, pocasie. V hoteli bola prevazna vacsina Nemcov, dalej Holandania, pomenej Rusov a my jedini dvaja Slovaci :) Aspon tak nam povedal recepcny. Casnici hovoria dost dobre nemecky a rusky, s anglictinou sme mali trochu problem, ale vsetko OK. Delegata sme nemali, jedine co sme potrebovali bol aj tak len cas odletu a transferu a to sme sa dozvedeli z knihy na recepcii ako nam poradil recepcny. Fakultativny vylet sme si zakupili od poulicneho predajcu (kapitola sama o sebe - vodili nas po vsetkych moznych fabrikach len aby sme si nieco kupili a az na koniec dna sme sa dostali na miesto vyletu. Tip: nejedzte v podradnych restauraciach pocas tychto fakultativnych vyletov - nam sa to vypomstilo...). Hotel je od Side tych cca 7 km, spred hotela chodi lokalny bus (MHD) za 1 euro. Inac turecke liry sme pocas dovolenky vobec nepotrebovali, vsetky ceny boli vsade uvedene v eurach. Hotel lezi v tichej casti, takmer bez bazarov a bez handrkovania. Vecer sa nie je kam prejst. Cesta na plaz trvala 5-10 minut (cez par stankov) a na plazi ma hotel vlastny bar a vlastnu plaz (obcerstvenie od 10 do 17, obed a snack na plazi). Nemame hotelu co vytknut.

• Termín ubytovania: októbri 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi JesseNel.

Zrecenzované: 28. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júni 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Elena B.
Zrecenzované: 19. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: auguste 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Dennis V.
Zrecenzované: 17. decembra 2016

• Termín ubytovania: februári 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Bas H.
Zrecenzované: 11. novembra 2016

• Termín ubytovania: novembri 2016, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi IAIN1671.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Side
Vzdialenosť 12 km
Hotel Side Star Beach
Č. 39 z 229 v lokalite Side
257 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Linda Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Linda Hotel

Adresa: PK 69 Titreyengol, Side, Manavgat 7600, Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Provincia Antalya > Manavgat > Side
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatné parkovanie Kuchynský kút Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Plavecký bazén Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Cenovo najvýhodnejší hotel č. 16 v Side
Rodinný hotel č. 26 v Side
Kúpeľný hotel č. 43 v Side
Luxusný hotel č. 51 v Side
Cenový rozsah: 34 € – 118 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Linda Hotel 5*
Počet izieb: 230
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Linda Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Linda Hotel Side

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?