“Vynikajúca dovolenka”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 9 lokalít!
Side Alegria Hotel & Spa
Na pozícii č. 101 spomedzi 229 hotelov v Side
Zrecenzované: 23. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme tam v čase od 16-23.8.2017,hotel je velmi pekny,plaz čistá,more teplucke,nákupy super a strava neskutočná,vyber vsetkeho a rôznorodosť stravovania,odporúčam;)ak prihodiť par EUR personálu bude si to velmi vážiť a po celu dovolenku SA o vas starat nadpriemerne.nemam žiadnu výhradu,az na čistotu bazéna pri tobogane ale my sme tam sli kvoli moru.

Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi Gabriela S.

Zrecenzované: 1. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Tento hotel sme si vybrali cez portál invia nakolko boli nan velmi pozitivne ohlasy. Boli sme v termine 17-24.9 a bolo to velmi dobre rozhodnutie nakolko hotel uz nebol preplneny,ani plaz atd. Prvy dojem po tom ako sme prisli - hotel skutocne velmi pekny, recepcny ochotny aj ked anglictina im moc nejde skor nemcina. Izba cistucka, klimatizacia isla ako mala, upratovacky chodili kazdy jeden den, treba povedat ze personal bol fakt pracovity. Taktiez casnici velmi ochotni a slusni. Jedlo vyborne, clovek mal moznost naozaj velkeho vyberu ovocia,zeleniny,masa,ryb atd. Bazeny-ciste. Cesta na plaz cca 4min - hotel ma vlastnu plaz,kazdy clovek dostane bez poplatku lehatko,na plazi bar kde sa da obedovat atd. More totalne ciste,najcistejsie v akom som kedy bola. Clovek neni zavrety v rezorte da sa vyjst na promenadu kde je strasne vela obchodov atd alebo sa odviest autobusom do historickej casti side kde je nadherne. Zatial moja najlepsia dovolenka,all inclusive ako ma byt,pokial clovek nechce neminie ani cent navyse. Odporucam hotel jednoznacne.

Termín ubytovania: septembri 2016, cestoval(a) v páre
4  Poďakujte používateľovi Kristína Z.
Zrecenzované: 11. augusta 2016

Okolie priamo u hotela je upravené.Služby sú na vysokej úrovni.V hoteli vládne čistota.Areál pri mori kde sa podávajú nápoje a strava je trošku zastaralý ale čistý.Personál je milý a ochotný.Strava v hoteli bola veľmi veľmi dobrá.Taký výber z možností jedla sa vidí len málo kde.Veľký výber ovocia,morských plodov.Nechýba ani európska kuchyňa.Pláž v júli,keď sme tam boli bola čistá.Bez rias a medúz. V tejto lokalite /Side/ počas júna ,júla a augusta nikdy neprší.Takže kto chce ísť na "istotu",čo sa týka počasia,jednoznačne doporučujem. Jedinú pripomienku by som mal ,čo sa týka prostredia medzi hotelom a morom./Hotel nieje situovaný tesne pri pláži/.Tých 300 metrov medzi hotelom a plážou pôsobí dojmom územia nikoho.Aj tak vyzerá.Ale nie je to vizitka tohoto hotela.Túto cestu využívajú hostia aj okolitých hotelov.Takže jednoznačne doporučujem.

Tip na izbu: Myslím, že je to jedno.Izby lokalizované smerom k moru sú večer vyhrievané slnkom.Izby odvrátené od...
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi Juraj S.
Zrecenzované: 9. augusta 2016

Veľmi pekný, zrekonštruovaný hotel. Strava bola vynikajúca, bohatá, stále sa dalo niečo vybrať, pitie bolo tiež k dispozícii celý deň. personál príjemní - všetko bolo vynikajúce. More príjemné. Určite odporúčam.

• Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Jana T.
Zrecenzované: 7. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Nazval by som ho lepším z horších, ak chcete v Turecku luxus tak len 5 hviezdu. Najhorší personál aký som v hoteli zažil (10 ročné skúsenosti V gastronómii) neochotny, neslušný, neprofesionálny, strašný od recepcie až po bar našiel sa možno jeden dvaja slušní. Izba bola okey prvý deň špinavá podlaha.... Anglicky jazyk tam nepoznajú skoro vôbec takže sme si oprášili nemčinu, jedlo sa celkom dalo, prevaha nemeckých turistov ku ktorým sa samozrejme správali ako k bohom zatiaľ čo k napr. Slovákom nič moc , na večeru sa čakalo v radoch takže si nájsť čistý stôl bolo skoro nemožné čašníkov to však veľmi netrápilo. Pláž vzdialená asi 4-5min. chôdze. Celkovy dojem je dobrý len ako som hore spomínal personál by som na stupnici 1-10 ohodnotil na -18. Ďakujem tento hotel už nikdy ;)

Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) v páre
4  Poďakujte používateľovi Tomáš S.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Side
Vzdialenosť 1,3 km
152 recenzií
Vzdialenosť 1,3 km
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Zobraziť ceny

Navštívili ste Side Alegria Hotel & Spa? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Side Alegria Hotel & Spa

Adresa: Kumkoy Mevkii, Side, Manavgat 07330, Turecko (bývalý názov Holiday Point Hotel & Spa)
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Provincia Antalya > Manavgat > Side
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén
Štýl hotela:
Hotel na pláži č. 74 v Side
Kúpeľný hotel č. 74 v Side
Luxusný hotel č. 80 v Side
Cenový rozsah: 23 € – 453 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Side Alegria Hotel & Spa 4*
Počet izieb: 295
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Side Alegria Hotel & Spa. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Holiday Point Hotel And Spa
Holiday Point Hotel Side
Holiday Point Side

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?