Zrecenzované: 11. augusta 2016

Okolie priamo u hotela je upravené.Služby sú na vysokej úrovni.V hoteli vládne čistota.Areál pri mori kde sa podávajú nápoje a strava je trošku zastaralý ale čistý.Personál je milý a ochotný.Strava v hoteli bola veľmi veľmi dobrá.Taký výber z možností jedla sa vidí len málo kde.Veľký výber ovocia,morských plodov.Nechýba ani európska kuchyňa.Pláž v júli,keď sme tam boli bola čistá.Bez rias a medúz. V tejto lokalite /Side/ počas júna ,júla a augusta nikdy neprší.Takže kto chce ísť na "istotu",čo sa týka počasia,jednoznačne doporučujem. Jedinú pripomienku by som mal ,čo sa týka prostredia medzi hotelom a morom./Hotel nieje situovaný tesne pri pláži/.Tých 300 metrov medzi hotelom a plážou pôsobí dojmom územia nikoho.Aj tak vyzerá.Ale nie je to vizitka tohoto hotela.Túto cestu využívajú hostia aj okolitých hotelov.Takže jednoznačne doporučujem.

Tip na izbu: Myslím, že je to jedno.Izby lokalizované smerom k moru sú večer vyhrievané slnkom.Izby odvrátené od mora zase ocenia večerný chládok.
  • Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) v páre
4  Poďakujte používateľovi Juraj S.
Zrecenzované: 9. augusta 2016

Veľmi pekný, zrekonštruovaný hotel. Strava bola vynikajúca, bohatá, stále sa dalo niečo vybrať, pitie bolo tiež k dispozícii celý deň. personál príjemní - všetko bolo vynikajúce. More príjemné. Určite odporúčam.

• Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi JanaT637.
Zrecenzované: 7. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Nazval by som ho lepším z horších, ak chcete v Turecku luxus tak len 5 hviezdu. Najhorší personál aký som v hoteli zažil (10 ročné skúsenosti V gastronómii) neochotny, neslušný, neprofesionálny, strašný od recepcie až po bar našiel sa možno jeden dvaja slušní. Izba bola okey prvý deň špinavá podlaha.... Anglicky jazyk tam nepoznajú skoro vôbec takže sme si oprášili nemčinu, jedlo sa celkom dalo, prevaha nemeckých turistov ku ktorým sa samozrejme správali ako k bohom zatiaľ čo k napr. Slovákom nič moc , na večeru sa čakalo v radoch takže si nájsť čistý stôl bolo skoro nemožné čašníkov to však veľmi netrápilo. Pláž vzdialená asi 4-5min. chôdze. Celkovy dojem je dobrý len ako som hore spomínal personál by som na stupnici 1-10 ohodnotil na -18. Ďakujem tento hotel už nikdy ;)

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) v páre
4  Poďakujte používateľovi Mobile655673.
Zrecenzované: 23. septembra 2015

Izba v poriadku ako aj vybavenie čistota v poriadku a milá pani upratovačka. Výhľad na nič,alebo ulica kde aj v noci trúbili auta. Veľký hluk z Baru dunenie celej izby od hlasnej hudby ak sa to dá nazvať hudbou.
Ústretoví vodiči mikrobusov čo sa o personále v jedálni nedá povedať tam len Nemci sú videný ostatný sú prehliadaný.Aj keď nie je miesto tak pre Nemcov sú obsadene stoly aj keď tam nik nesedí tak musíte čakať kým sa uvolní,ale na obsadene miesta pre Nemcov sú prázdne.Nezáujem personálu je tak veľký že by to aj slepý videl,teda okrem Nemcov to sú ikony pre personál hotela. Už na recepcii Vám dajú na pocítiť že ich nezaujímate ak nie ste nemec.

• Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) v páre
3  Poďakujte používateľovi Vladimír V.
Zrecenzované: 7. augusta 2018

Termín ubytovania: júl 2018