Hotel bol starší ako sme očakávali ale mal dobrú polohu. Blízko je mesto Side aj Manavgat, kde sa dá kedykoľvek dostať autobusom. Deťom sa páčilo tiež. Len boli sklamané, lebo čakali, že Aquapark je väčší. Hotel má iba dva tobogány a tie sa nám zdali slabé. Strava v poriadku ale v hoteli nemajú dobré víno. Mali sme radi Mümina na recepcii. Personál bol celkovo veľmi ochotný a pracovitý

Poďakujte používateľovi janjanovs.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Dear Guests

Thank you very much for sharing this constructive and beautiful comment with us. All comments are very valuable to us. It is a mirror for our development. I can see you have had a good time in our hotel in general. I hope we get a chance to welcome you again.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Arcanus sme is vybrali, Lebo v Sature ho ponúkali za dobrú cenu a sme spokojní. Pomer cena a kvalita našej dovolenky na výbornú. Hotel má trochu horšiu pláž ale dobre sa dá zaplávať z móla. Animačný program bol večer nám chýbala poriadna tancovačka. Inak nás oslovil recepčný Mümin. Všetci Slováci sme ho mali radi lebo nás zdravil a vždy bol ochotný pomôcť. Sklamaní sme boli z posilňovne. Veľmi malá a slabo vybavená. Odporúčame vybrat si izbu s výhľadom na more. Sú to krásne izby. Inak všetko v podstate ok.

Poďakujte používateľovi veronikas1s.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Prišli sme si sem oddýchnuť a sme spokojní. Boli sme tu s partnerom a obaja sme aktívny pár. V hoteli bolo vždy čo robiť. Bohatý animačný program a dobre vybavená posilňovňa aj keď trochu malá na náš vkus. Využili sme aj wellness a odporúčame skúsiť masáž celého tela. Páčila sa nám blízkosť mesta Side, ráno sme si chodili zabehať po pláži a dá sa tam dostať priamo z hotela rovno cez pláž. Personál bol nápimocný a dobre by sme chceli ohodnotiť recepčného Mümina. Bol veľmi šikovný a zlatý. Odporúčame výlet do Alanye. Je to naozaj nádherné mesto a dá sa tam veľa vidieť.

Poďakujte používateľovi Evvisnov.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Sme skutočne radi, že sme tu boli. Strava OK, bolo dosť ovocia aj zeleniny celý deň čo nám vyhovovalo. Pláž však mohla byť čistejšie a upravenejšia. V meste Side sú oveľa krajšie pláže. Ale program pre deti bol výborný, aj hotelová izba čistá. Je dobré si pýtať izbu s výhľadom na more. Personál bez námietky, top bol najmä pán Mümin na recepcii. Získal si hneď naše deti svojim šarmom dal nám veľa rád. Inak odporúčame vylet do Aquaria spolu s deťmi. Nie je to tak ďaleko od hotela, Satur to ponuka ako vylet a stoji to za to. Hodnotíme teda velmi pozitívne

Poďakujte používateľovi Lucialackov.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Tento hotel je ideálny pre rodiny s deťmi a určite nie aj tak vhodný pre partiu mladých ľudí. Pre deti tam bol celý deň pestrý program . Detí bolo v hoteli celkom dosť. Viem si však predstaviť, že mladým cestovateľom bez záväzkov by to vadilo. V hoteli naozaj cítiť rodinnú atmosféru. Na druhu stranu všetci sa veľmi snažili. Najmá Mümin. Z recepcie. Tento mladý muž má zlaté srdce a zaslúži si ocenenie. Je nesmierne sympatický a priateľský. Určite odporúčame všetkými desiatimi taliansku Ala carte večeru. Bola vynikajúca. Na výletoch sme neboli žiadnych ale vodné športy v hoteli stoja za to. Nie sú drahé a je to zábava. Skúste, neoľutujete.

Poďakujte používateľovi Patrikkas.