Boli sme tu s priateĺmi a sme radi,že sme si vybrali tento rezort. V stredu tam mali skvelú párty pri bazéne a hotel je blízko mesta, kam sa dá ísť do klubov ako Karma alebo Liman a môžete si tam dobre zatancovať. Boli sme aj na rôznych výletoch cez Satur a odporúčame ich všetkými desiatimi. Strava v hoteli super, zamestnanci veľmi milí a zábavní - najmä Mümin z recepcie. Veľmi sme si ho obľúbili. Ďakujeme za pekný čas. Hotel by však mal byť viac ekologicky. Pozor na plasty.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Ivanuska123.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dear Guest,

Thank you so much for taking your time for writing a review about our hotel. Your feedback is very important for us in order to continiously improve our hotel and service quality.

It is nice to hear that you had a good time at our hotel and you could enjoy your stay.

Guest Relations Manager

Náš čas sme si tu užili. Hotel je dobre vybavený, cestovná kancelária Satur zabezpečila všetko bez problémov. Personál tu bol výnimočne milý a svojou šikovnosťou a otvorenosťou nás prekvapili na recepcii - konkrétne Mümin. Odporúčame tento hotel najmä rodinám s deťmi. Nezabudnite vybehnut na trhy do Manavgatu. Je to kúsok od hotela a v bazári sa dajú nakúpiť turecké oblečenie sa najlepšie ceny. Topka.

Poďakujte používateľovi Kocnarr.

Guest Relations Manager

Text: Dovolenka sa nám páčila. Chceme vyzdvihnúť Mümina na recepcii. Naozaj odviedol skvelú prácu, pomohol nám vymeniť našu izbu a poradil nám, kam ísť na výlet. Je veľmi sympatický. Inak pláž aj strava super. Nepríjemné sú ale kamene pri vstupe do mora. Bazén sa nám tiež zdal príliš chlórovaný a chýbali nám na raňajky čerstvé ovocné šťavy. Inak všetko ok

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi magdenelaa.

Guest Relations Manager

Pobyt v Arcanuse považujeme za príjemný. Strávili sme tu romantickú dovolenku s mojim partnerom. Skvelé je, že hotel je iba na skok od centra Side. Dá sa tam ísť autobusom spred hotela. Odporúčame vyskúšať a La carte večeru. My sme si dali talianskú a neľutujeme. Pozdraviť by sme chceli Mümina na recepcii. Bol neuveriteľne milý, pokorný, usmievavý a vždy ochotný pomôcť. Želáme mu veľa šťastia a ďakujeme za jeho prácu.

Poďakujte používateľovi alexiys177.

Guest Relations Manager

Tešíme sa, že sme si práve Arcanus vybrali ako miesto našej dovolenky. Už sme toho pocestovali veľa, ale tento hotel sa nám mimoriadne páčil. Hlavne areál je krásny zelený a animačný program nabitý. Janka, Samko a Alex ďakujeme za zábavu. Strava bola tip top a všetci v hoteli sa veľmi snažili. Najviac ale Mümin na recepcii :-) . Ten vie poradiť snáď so všetkým a má dobrý zmysel pre humor. Je to profík. Páčila sa nám aj mexická A La carte večer, bol to výborný zážitok. Odporúčame výlet do Side. Dá sa tam super nakúpiť

Poďakujte používateľovi Filip T.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear Guests

Thank you very much for sharing this constructive and beautiful comment with us. All comments are very valuable to us. It is a mirror for our development. I can see you have had a good time in our hotel in general. I hope we get a chance to welcome you again.

We thank you for your visit and remain with best regards,