Text: Dovolenka sa nám páčila. Chceme vyzdvihnúť Mümina na recepcii. Naozaj odviedol skvelú prácu, pomohol nám vymeniť našu izbu a poradil nám, kam ísť na výlet. Je veľmi sympatický. Inak pláž aj strava super. Nepríjemné sú ale kamene pri vstupe do mora. Bazén sa nám tiež zdal príliš chlórovaný a chýbali nám na raňajky čerstvé ovocné šťavy. Inak všetko ok

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi magdenelaa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Dear Guest,

Thank you so much for taking your time for writing a review about our hotel. Your feedback is very important for us in order to continiously improve our hotel and service quality.

It is nice to hear that you had a good time at our hotel and you could enjoy your stay.

We wish you all the best and are hoping to welcome you again at our hotel.

Best Regards

Guest Relations Manager

Pobyt v Arcanuse považujeme za príjemný. Strávili sme tu romantickú dovolenku s mojim partnerom. Skvelé je, že hotel je iba na skok od centra Side. Dá sa tam ísť autobusom spred hotela. Odporúčame vyskúšať a La carte večeru. My sme si dali talianskú a neľutujeme. Pozdraviť by sme chceli Mümina na recepcii. Bol neuveriteľne milý, pokorný, usmievavý a vždy ochotný pomôcť. Želáme mu veľa šťastia a ďakujeme za jeho prácu.

Poďakujte používateľovi alexiys177.

Dear Guest,

We wish you all the best and are hoping to welcome you again at our hotel.

Best Regards

Guest Relations Manager

Tešíme sa, že sme si práve Arcanus vybrali ako miesto našej dovolenky. Už sme toho pocestovali veľa, ale tento hotel sa nám mimoriadne páčil. Hlavne areál je krásny zelený a animačný program nabitý. Janka, Samko a Alex ďakujeme za zábavu. Strava bola tip top a všetci v hoteli sa veľmi snažili. Najviac ale Mümin na recepcii :-) . Ten vie poradiť snáď so všetkým a má dobrý zmysel pre humor. Je to profík. Páčila sa nám aj mexická A La carte večer, bol to výborný zážitok. Odporúčame výlet do Side. Dá sa tam super nakúpiť

Poďakujte používateľovi Filip T.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dear Guests

Thank you very much for sharing this constructive and beautiful comment with us. All comments are very valuable to us. It is a mirror for our development. I can see you have had a good time in our hotel in general. I hope we get a chance to welcome you again.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Strávili sme v hoteli tohtoročnú dovolenku s priateľom na svadobnej ceste. Sme spokojní. Hotel nie je príliš veľký ale luxusný a útulný. Všetko je blízko - pláž, more aj bary. Jedlo veľmi fajn a chválime zamestnancov. Mümin na recepcii ma dobré srdce. Musíme ho pochváliť. Nikdy na túto svadobnú cestu nezabudneme. Bolo to romantické a skvelé.

Poďakujte používateľovi monikaanez.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Boli sme tu s kamarátmi na letnej dovolenke a hotelu dávame jednotku s hviezdičkou. Špičkový all inclusive v baroch mali dobré drinky, dobre vybavené fitness centrum a zábava po celý deň. Personál sa stále usmieval s nikdy neodmietol požiadanie o pomoc. Recepčný Mümin nám dokonca niekoľkokrát dal dobré tipy, kam sa ísť večer zabaviť a vždy nás zdravil po slovenský. Super! Tešíme sa, užili sme si to.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Sonaakov.