Side
20252 713 recenzií
Recenzované: 17. septembra 2019

Dovolenku v tomto hoteli si musím len pochvaľovať. Pekný hotel v dobrej oblasti a upravený areál. V okolím je veľa možností na fakultatívne výlety. Páčilo sa nám aj keď nám sme čakali, že pláž bude trochu krajšia s jemnejším pieskom. Vstup do mora nie je ideálny pre deti. Ďakujeme však personálu a najmä Müminovi na recepcii, boli veľmi priateľskí a trpezliví. Celkovo super, ale boli sme už aj na krajších miestach. Jednotka s hviezdičkou pre cestovku Satur.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Katarinaaa1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear Guests

Thank you very much for sharing this constructive and beautiful comment with us. All comments are very valuable to us. It is a mirror for our development. I can see you have had a good time in our hotel in general. I hope we get a chance to welcome you again.

Recenzované: 15. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu na dovolenke a dobre sme si oddýchli. Animátori Janka, Alex a Samko deťom zabezpečili skvelý program. Decká hľadali poklad, boli indiáni, chodili spolu na tobogány, mali Satur market. Teenageri zase mali nonstop zábavu v teenage klube. Super bola slovenská večerná show Milujem Slovensko. Kvôli PLANET FUN by sme išli do hotela znova. More aj pláž nám vyhovovali aj keď sme už videli krajšie pláže. Služby na 100%. Zamestnanci hotela dokonca vedeli aj trochu po slovenský. Mümin na recepcii bol super profesionál. Slovenčina mu ide ;)

Poďakujte používateľovi monhul.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: 16. septembra 2019

Recenzované: 15. septembra 2019

V dňoch 21.8. - 28.8.2019 sme boli na dovolenke vo Vašom krásnom hoteli Arcanus. Bola to u nás prvá dovolenka letecky v zahraničí, hoci máme 66 rokov, nakoľko pre zdravotné problémy sa nám skôr nedalo cestovať. A keďže sa konečne náš zdravotný stav upravil celkom dobre, tak sme skúsili dovolenku cez SATUR do Vášho hotela ARCANUS. A mali sme šťastnú ruku. Ubytovanie bolo veľmi pekné, more fantastické s peknými plážami, a čo je najdôležitejšie, že tam bol skvelý personál, milí ľudia, ktorí sa veľmi snažili splniť nám každé želanie. Úžasní profesionálny prístup na guest relations aj od recepčných - sympatický p. Mehmet, skvelý p. Mumin, ktorý nám pomáhal vyriešiť všetky naše požiadavky, úžasný animátorský team Janky, Alexa a Samka, ktorí skvelým spôsobom bavili nielen detičky ale aj nás dospelých. Nezabudnuteľný slovenský večer "Milujem Slovensko" bol skvelou ukážkou ich talentu, šikovnosti a pracovitosti na plný plyn. Chválime aj upratovačky či kuchárov a čašníkov. Strava vynikajúca, obrovský sortiment jedál, zákuskov, ovocia, zmrzlín a pod. Nezabudnuteľná večera v tureckej A LA CARTE reštaurácii, kde p. Ibrahim nám predviedol špeciality tureckej kuchyne, ďakujeme za jeho úžasnú snahu, splniť každé naše želanie. V tomto Vašom hoteli bolo cítiť, že personál dáva do svojej práce srdce. Pre nás starých dôchodcov to bola najkrajšia dovolenka v našom živote a ak Boh dá, veľmi radi by sme si ju zopakovali vo Vašom skvelom hoteli. Len tak ďalej, držíme palce, ste skvelí <3

1  Poďakujte používateľovi EmiliaChudoba.

Recenzované: 15. septembra 2019

Nadpis: Nad očakávania
Text: Prostredie hotela bolo zelené, výhodou je množstvo stromov v areáli a pekne upravené záhrady. Hotel je umiestnený v píniovom lese, a to sa nám páčilo. Boli sme tu s rodinou a všetci sme boli spokojní so službami. Ochotný personál, super slovenský animačný program a pekná pláž, síce veľa kameňov. V hoteli bolo príliš veľa detí, čo nám spočiatku vadilo, ale neskôr sme ocenili atmosféru hotela. Je to menší hotel, ale stačí to a atmosféra v hoteli je rodinná. Čašníci, ľudia na guest relations aj recepcii sa usmievali. Mümin z recepcie má charizmu. Mali sme problém s pripojením na internet a ochotne nám pomohol. Bolo by však lepšie, kedy hotel zaviedol wifi aj na izbách. Pripojiť sa dalo len na recepcii. Toto by sme hotelu vytkli, mohli by na tom popracovať. Boli sme cez Satur a neľutujeme

Poďakujte používateľovi Peternobop.

Recenzované: 14. septembra 2019

Dobrá zábava po celý deň, animátori sa starali o deti. Využívali sme najmä ranné cvičenie - Pilates a poobede volejbal s Alexom. Hotel trochu starší, ale pekný a upravený. Vadila nám príliš hlasná hudba pri bazéne počas Pool games. Inak personál super, Mümin na recepcii bol najlepší. Napriek tomu, že väčšinou chodíme do väčších hotelov, tento bol menší ale príjemný. Pozor si ale treba dávať na pláži. Na veľkých kameňoch si rýchlo môžete poraniť nohu. Chýbala nám aj zmrzlina počas dňa. V cukrárni mali len nanuky. Celkovo hotel hodnotíme pozitívne aj keď má svoje chyby.

Poďakujte používateľovi Adada42.