V dňoch 21.8. - 28.8.2019 sme boli na dovolenke vo Vašom krásnom hoteli Arcanus. Bola to u nás prvá dovolenka letecky v zahraničí, hoci máme 66 rokov, nakoľko pre zdravotné problémy sa nám skôr nedalo cestovať. A keďže sa konečne náš zdravotný stav upravil celkom dobre, tak sme skúsili dovolenku cez SATUR do Vášho hotela ARCANUS. A mali sme šťastnú ruku. Ubytovanie bolo veľmi pekné, more fantastické s peknými plážami, a čo je najdôležitejšie, že tam bol skvelý personál, milí ľudia, ktorí sa veľmi snažili splniť nám každé želanie. Úžasní profesionálny prístup na guest relations aj od recepčných - sympatický p. Mehmet, skvelý p. Mumin, ktorý nám pomáhal vyriešiť všetky naše požiadavky, úžasný animátorský team Janky, Alexa a Samka, ktorí skvelým spôsobom bavili nielen detičky ale aj nás dospelých. Nezabudnuteľný slovenský večer "Milujem Slovensko" bol skvelou ukážkou ich talentu, šikovnosti a pracovitosti na plný plyn. Chválime aj upratovačky či kuchárov a čašníkov. Strava vynikajúca, obrovský sortiment jedál, zákuskov, ovocia, zmrzlín a pod. Nezabudnuteľná večera v tureckej A LA CARTE reštaurácii, kde p. Ibrahim nám predviedol špeciality tureckej kuchyne, ďakujeme za jeho úžasnú snahu, splniť každé naše želanie. V tomto Vašom hoteli bolo cítiť, že personál dáva do svojej práce srdce. Pre nás starých dôchodcov to bola najkrajšia dovolenka v našom živote a ak Boh dá, veľmi radi by sme si ju zopakovali vo Vašom skvelom hoteli. Len tak ďalej, držíme palce, ste skvelí <3

1  Poďakujte používateľovi EmiliaChudoba.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear Guests

Thank you very much for sharing this constructive and beautiful comment with us. All comments are very valuable to us. It is a mirror for our development. I can see you have had a good time in our hotel in general. I hope we get a chance to welcome you again.

Nadpis: Nad očakávania
Text: Prostredie hotela bolo zelené, výhodou je množstvo stromov v areáli a pekne upravené záhrady. Hotel je umiestnený v píniovom lese, a to sa nám páčilo. Boli sme tu s rodinou a všetci sme boli spokojní so službami. Ochotný personál, super slovenský animačný program a pekná pláž, síce veľa kameňov. V hoteli bolo príliš veľa detí, čo nám spočiatku vadilo, ale neskôr sme ocenili atmosféru hotela. Je to menší hotel, ale stačí to a atmosféra v hoteli je rodinná. Čašníci, ľudia na guest relations aj recepcii sa usmievali. Mümin z recepcie má charizmu. Mali sme problém s pripojením na internet a ochotne nám pomohol. Bolo by však lepšie, kedy hotel zaviedol wifi aj na izbách. Pripojiť sa dalo len na recepcii. Toto by sme hotelu vytkli, mohli by na tom popracovať. Boli sme cez Satur a neľutujeme

Poďakujte používateľovi Peternobop.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Dobrá zábava po celý deň, animátori sa starali o deti. Využívali sme najmä ranné cvičenie - Pilates a poobede volejbal s Alexom. Hotel trochu starší, ale pekný a upravený. Vadila nám príliš hlasná hudba pri bazéne počas Pool games. Inak personál super, Mümin na recepcii bol najlepší. Napriek tomu, že väčšinou chodíme do väčších hotelov, tento bol menší ale príjemný. Pozor si ale treba dávať na pláži. Na veľkých kameňoch si rýchlo môžete poraniť nohu. Chýbala nám aj zmrzlina počas dňa. V cukrárni mali len nanuky. Celkovo hotel hodnotíme pozitívne aj keď má svoje chyby.

Poďakujte používateľovi Adada42.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Celkovo sme s hotelom spokojní. Najskôr sme plánovali ísť na dovolenku do Grécka ale sme radi, že sme si vybrali Arcanus. All inclusive spĺňal štandardy a hotel vyzerá tak, ako ho popisuje cestovná kancelária Satur. Odporúčame hotel najmä rodinám s deťmi. Je tam pre ne pripravená skvelá zábava celý deň. Chceme pozdraviť Mümina na recepcii :-) . Ahooooj! Bol nesmierne priateľský a žartoval s nami. Slovenskí animátori boli top. Delegátka veľmi fajn. V hoteli nám ale chýbala dobrá káva a hlavne ľadová káva. Najlepšiu mali v lobby bare, ale ľadová káva bola len syrup s vodou. Taktiež by boli fajn šťavy z čerstvého ovocia. Tie tam neboli. Hotel je tiež starší a potreboval by už obnoviť a rekonštruovať.

Poďakujte používateľovi dhulaj.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Bola to naša prvá dovolenka toto leto. Už sme precestovali veľa miest, ale Arcanus sa nám páčil. Služby, strava, more, pláž aj zábava v hoteli na jednotku. Veľmi sa nám páčila slovenská večerná show Milujem Slovensko. Prístup hotela bol profesionálny, izba bola pekná a čistá. Veľká poklona celej recepcii a zamestnancom hotela. Splnili nám, čo nám videli na očiach. Radi sme mali Mümina na recepcii. Vedel niečo po slovenský a veľmi sa snažil. Páčil sa nám aj šéf animátorov. Vedel mnoho jazykov a bol zábavný. Hotelu však vyčítame to, že nedbajú o životné prostredie. Denne sa tam použije mnoho plastov, voda sa podáva v plastových fľašiach a odpad sa recykluje nedbanlivo. Mali by na tom popracovať a viac chrániť životné prostredie.
Odporúčame výlet do Aquaria a nákupy v meste Side. Side je kúsok od hotela.

Poďakujte používateľovi saraszitariov.