Dobrá zábava po celý deň, animátori sa starali o deti. Využívali sme najmä ranné cvičenie - Pilates a poobede volejbal s Alexom. Hotel trochu starší, ale pekný a upravený. Vadila nám príliš hlasná hudba pri bazéne počas Pool games. Inak personál super, Mümin na recepcii bol najlepší. Napriek tomu, že väčšinou chodíme do väčších hotelov, tento bol menší ale príjemný. Pozor si ale treba dávať na pláži. Na veľkých kameňoch si rýchlo môžete poraniť nohu. Chýbala nám aj zmrzlina počas dňa. V cukrárni mali len nanuky. Celkovo hotel hodnotíme pozitívne aj keď má svoje chyby.

Poďakujte používateľovi Adada42.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear Guests

Thank you very much for sharing this constructive and beautiful comment with us. All comments are very valuable to us. It is a mirror for our development. I can see you have had a good time in our hotel in general. I hope we get a chance to welcome you again.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Celkovo sme s hotelom spokojní. Najskôr sme plánovali ísť na dovolenku do Grécka ale sme radi, že sme si vybrali Arcanus. All inclusive spĺňal štandardy a hotel vyzerá tak, ako ho popisuje cestovná kancelária Satur. Odporúčame hotel najmä rodinám s deťmi. Je tam pre ne pripravená skvelá zábava celý deň. Chceme pozdraviť Mümina na recepcii :-) . Ahooooj! Bol nesmierne priateľský a žartoval s nami. Slovenskí animátori boli top. Delegátka veľmi fajn. V hoteli nám ale chýbala dobrá káva a hlavne ľadová káva. Najlepšiu mali v lobby bare, ale ľadová káva bola len syrup s vodou. Taktiež by boli fajn šťavy z čerstvého ovocia. Tie tam neboli. Hotel je tiež starší a potreboval by už obnoviť a rekonštruovať.

Poďakujte používateľovi dhulaj.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Bola to naša prvá dovolenka toto leto. Už sme precestovali veľa miest, ale Arcanus sa nám páčil. Služby, strava, more, pláž aj zábava v hoteli na jednotku. Veľmi sa nám páčila slovenská večerná show Milujem Slovensko. Prístup hotela bol profesionálny, izba bola pekná a čistá. Veľká poklona celej recepcii a zamestnancom hotela. Splnili nám, čo nám videli na očiach. Radi sme mali Mümina na recepcii. Vedel niečo po slovenský a veľmi sa snažil. Páčil sa nám aj šéf animátorov. Vedel mnoho jazykov a bol zábavný. Hotelu však vyčítame to, že nedbajú o životné prostredie. Denne sa tam použije mnoho plastov, voda sa podáva v plastových fľašiach a odpad sa recykluje nedbanlivo. Mali by na tom popracovať a viac chrániť životné prostredie.
Odporúčame výlet do Aquaria a nákupy v meste Side. Side je kúsok od hotela.

Poďakujte používateľovi saraszitariov.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Tento rok sme cestovali cez cestovnú kanceláriu Satur a sme maximálne spokojní. Hotel čistý, služby super, strava v hlavnej reštaurácií výborná. Celý deň bolo čo jesť a výber bol veľký. Personál milý. Musíme spomenúť skvelých ľudí na recepcii. Sú to veľkí profesionáli. Najmä recepčný Mümin. Bol zlatý a vedel pár slov po slovenský. Často sme spolu žartovali. Inak chválime Satur animátorov aj ľudí na guest relations. Nepáčili sa nám len kamene pri vstupe do mora a chýbali nám poriadne večerné diskotéky. Hotel má svoj diskotékový klub ale ten je stále prázdny.

Poďakujte používateľovi Alexhul.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Hotel sa nám celkovo páčil. Boli sme tu na rodinnej dovolenke. Arcanus je v dobrej lokalite blízko mesta Side, takže sa dá kedykoľvek vybehnúť na nákupy. Hotel nie je najnovší, ale so službami sme spokojní, rovnako aj s animátormi. Pozitívne hodnotíme recepčného- Mümin. Stále sa usmieval s robil dobrú náladu. More je hneď v areáli hotela. Ďakujeme cestovnej kancelárii Satur

Poďakujte používateľovi michhul.