Bola to naša prvá dovolenka toto leto. Už sme precestovali veľa miest, ale Arcanus sa nám páčil. Služby, strava, more, pláž aj zábava v hoteli na jednotku. Veľmi sa nám páčila slovenská večerná show Milujem Slovensko. Prístup hotela bol profesionálny, izba bola pekná a čistá. Veľká poklona celej recepcii a zamestnancom hotela. Splnili nám, čo nám videli na očiach. Radi sme mali Mümina na recepcii. Vedel niečo po slovenský a veľmi sa snažil. Páčil sa nám aj šéf animátorov. Vedel mnoho jazykov a bol zábavný. Hotelu však vyčítame to, že nedbajú o životné prostredie. Denne sa tam použije mnoho plastov, voda sa podáva v plastových fľašiach a odpad sa recykluje nedbanlivo. Mali by na tom popracovať a viac chrániť životné prostredie.
Odporúčame výlet do Aquaria a nákupy v meste Side. Side je kúsok od hotela.

Poďakujte používateľovi saraszitariov.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ArcanusHotels, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Arcanus Side Resort.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear Guests

Thank you very much for sharing this constructive and beautiful comment with us. All comments are very valuable to us. It is a mirror for our development. I can see you have had a good time in our hotel in general. I hope we get a chance to welcome you again.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Tento rok sme cestovali cez cestovnú kanceláriu Satur a sme maximálne spokojní. Hotel čistý, služby super, strava v hlavnej reštaurácií výborná. Celý deň bolo čo jesť a výber bol veľký. Personál milý. Musíme spomenúť skvelých ľudí na recepcii. Sú to veľkí profesionáli. Najmä recepčný Mümin. Bol zlatý a vedel pár slov po slovenský. Často sme spolu žartovali. Inak chválime Satur animátorov aj ľudí na guest relations. Nepáčili sa nám len kamene pri vstupe do mora a chýbali nám poriadne večerné diskotéky. Hotel má svoj diskotékový klub ale ten je stále prázdny.

Poďakujte používateľovi Alexhul.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Hotel sa nám celkovo páčil. Boli sme tu na rodinnej dovolenke. Arcanus je v dobrej lokalite blízko mesta Side, takže sa dá kedykoľvek vybehnúť na nákupy. Hotel nie je najnovší, ale so službami sme spokojní, rovnako aj s animátormi. Pozitívne hodnotíme recepčného- Mümin. Stále sa usmieval s robil dobrú náladu. More je hneď v areáli hotela. Ďakujeme cestovnej kancelárii Satur

Poďakujte používateľovi michhul.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Strávili sme tu dovolenku. Od 21.8 do 28.8 sme v Arcanuse boli cez Satur. Hotel hodnotíme pozitívne. Bola to naša prvá dovolenka v Turecku po dlhom čase a naozaj nemáme, čo vytknúť. Hotelu ďakujeme za krásne izby. Mali sme výhľad na more. Hotel ponúka mnoho možností a najmä veľa zábavy. Absolútne perfektní boli traja slovenskí animátori. Vďaka nim bola naša dovolenka nezabudnuteľná. Pracovali v plnom nasadení od rána do večera.
Chválim tureckú a la carte a Ibrahima K.. Objednali sme si túto večeru a neľutujeme.
Personál bol milý a ochotní pomôcť. Služby na jednotku. Pochvalu si zaslúži recepčný Mumin. Pôsobil milo a profesionálne a pomohol nám s čím sme potrebovali.
Ďakujeme Arcanus. Budeme spomínať len v dobrom.

Poďakujte používateľovi JanChudoba.

We thank you for your visit and remain with best regards,

Arcanus je skvelý, pekný a priateľský hotel. Boli sme dovolenke cez Satur. Sú špičkoví a najmä ich traja animátori. Sme nadmieru spokojní s tým, aký program nám pripravili. Oceňujeme Mumina na recepcii. Stále sa usmieval a bol príjemný. Ale aj ostaní jeho kolegovia boli skutočne skvelí. Pozdravujeme celú recepciu.
Páčila sa nám aj masáž vo Wellness centre. Hotel má aj super fitness centrum. Odporúčame a prídeme zas

Poďakujte používateľovi MatusGieci.