Recenzované: 31. júla 2015

Vrátili sme sa pred mesiacov s neskutočnými zážitkami. Krásny hotel s perfektným manažmentom. Izba čistá,pravidelne uprataná, dennodenne hotelové služby na izbe. Krásny areál, čistučké prostredie i pláž s mólom a dobrým prístupom do mora (cca 1 meter drobné kamienky, ktoré vôbec nevadili). Množstvo jedla, špecialít, drinkov. Vždy usmiaty, veľmi ochotný a empatický personál, najmä barmani a čašníci. Neuveriteľný animátorský tím, animátori sa nám neustále venovali, aktivity rôzneho druhu počas celého dňa i noci, očarujúce večerné programy. Nezabudnuteľná dovolenka, odporúčam.Milo ma prekvapil aquapark a rôzne atrakcie pre deti i dospelých.

• Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) s priateľmi
5  Poďakujte používateľovi RJANKA.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NashiraPR, Yönetici v zariadení Nashira Resort Hotel & Aqua-Spa.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dear Guest
Thank you for choosing our hotel and for taking the time to write a review! We are so glad to hear that you enjoyed your accommodations. Our hotel aims to provide a truly unique experience, and we are thrilled that we were able to exceed your expectations. We look forward to welcoming you back to our hotel in the future.

Recenzované: 28. júla 2015

Pred týždňom sme sa vrátili z Nashiry, hotel krásny, pláž super, jedlo skvelé - turecké špeciality naozaj môžeme :) a čo môžme hodnotiť ako naozaj pozitívne je, že sa naše deti nenudili. Hotel má vlastný aquapark s množstvom šmýkačiek,kde sa decká vyšantili a my sme mohli nepozorovane odpočívať. Super je, že keď sme niečo potrebovali, stále boli nablízku animátori z Hydrotouru, korí boli veľmi milí a ochotní a my sme nemali stresy kvôli jazykovej bariére. Decká si ich zamilovali. Hotel odporúčam najmä rodinkám s deťmi, myslím si, že neoľutujete.

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi ZoraBa.

NASHİRA HOTELS

Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 10. júna 2014

Z tohto hotela v Turecku sme sa práve vrátili, pričom pozemok aj kozmetická stránka hotela je krásna. No všetko ostatné sa ani len nepribližovalo štandardu, na ktorý sme zvyknutí. Nikto z personálu skoro vôbec nehovorí anglicky, hlavný reštauračný bufet vyzerá ako trh s dobytkom, hoci kvalita jedla je v poriadku! Pláž v okolí hotela je špinavá a neudržiavaná. V a la carte reštaurácii sa za servis musí platiť, čo sme doteraz nikdy nezažili. Vždy chodíme do Beleku či do Lara Beach a tam sme za serivs v a la carte reštaurácii nikdy nemuseli platiť. Napriek tomu sme im však dali šancu. Čínske jedlo bolo otrasné, 4 položky z menu už ani nemali, servis bol veľmi pomalý a všetko jedlo servírovali studené, čo je naozaj neprípustné. Keď sme sa sťažovali na oddelenií zákazníkov, tak nám povedali, že kvôli zlej skúsenosti platiť nemusíme. Nakoniec nám to na účet aj tak prirátali a keď sme odmietli zaplatiť, tak nás z reštaurácie nechceli pustiť s odôvodnením, že oddelenie zákazníkov ich neinformovalo, že my platiť nemusíme. Zdalo sa, že vôbec nespolupracujú a keďže oddelenie zákazníkov otváralo až o desiatej ráno a my sme museli odísť už o ôsmej ráno, tak nám naše problémy nemal kto potvrdiť. Hoci sme si spravili rezerváciu v reštaurácii servírujúcej ryby, usadili nás v talianskej reštaurácii. Kvôli zlej organizácii v tom mali bordel a nás frustrovalo to, že kvôli ich zlej angličtine to ani nikoho nezaujímalo. Detské šmykľavky boli nefunkčné a keď som narazil na jedného z pracovníkov tak mi odvetil, že on je z tímu animátorov, takže jeho práca to nie je, čo nám teda nepomohlo. Keď som konečne našiel niekoho kompetentného tak mi povedal, že je to technický problém a že nefungovali ani minulý týždeň. Je začiatok sezóny a okolo bazénov sa neustále vŕtalo, hoci by ste si mysleli, že to všetko doriešia skôr, než sezóna vôbec začne. Dokonca vŕtali aj na nejakom hnusnom starom móle, čo pre dovolenkárov teda vôbec nemalo zmysel. Dlhé roky sme sa vždy ubytovali v Beleku či v Lara Beach a vždy sme boli viac než spokojní. Ak si myslia, že sa im tento hotel vyrovná, tak nech sa radšej zamyslia ešte raz. Úprimne povedané, v porovaní s nimi sa jedná o smetisko,v ktorom sú zamestnanci nezdvorilí, má špinavú pláž, ich ponuke zábavy sme tiež nepochopili, z reštaurácie Vás vyženú už o deviatej večer, takže si ani nestihnete oddýchnuť, účtujú si 15 tureckých lír za každý servis v otrasných reštauráciách, kde servis ani vôbec nie je, cesta z letiska trvá hodinu a pól, pričom z letiska do Beleku je to 40 minút a do Lara Beach je to 30 minút. Je to prvý krát, čo sme skúsili Side a ich chabo vedený hotel nás odradil. Side mrzí nás to, keďže som si istý, že sú tam aj pekné miesta ako obchod Manavgat, do ktorého sme šli a ktorý bol veľmi dobrý a skvelý bazár. Jediným pozitívom je to, že majú krásne spa, kde sme sa prvý deň okúpali a mali masáž, čo stálo len 40£, za čo sa tá cena skutočne oplatí.
Budúci rok pôjdeme späť do našich overených hotelov, odporučil by som Sherwood Breezes v Lara Beach, Club Voyage v Beleku, Papillion Zuguma v Beleku a Dolphin Palace v Lara Beach. Hotel Nashira by si z nich mal vziať príklad, aby vyhovel aj anglickým dovolenkárom. Alebo dať ceny poriadne nízko, keďže ceny majú byť úmerné tomu, čo dostanete.
Sklamaný zákazník z Anglicka!!!!!

3  Poďakujte používateľovi Sandra T.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál

Recenzované: 3. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s rodinou