511 USD
Expedia.com
296 USD
Travelocity
Upozornenie na zľavy! 33 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 33 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (439 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

255 USD
236 USD
Cancelon
Upozornenie na zľavy! 24 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 24 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (310 USD za noc).

288 USD
galahotels.com
Zrecenzované: 31. júla 2015

Vrátili sme sa pred mesiacov s neskutočnými zážitkami. Krásny hotel s perfektným manažmentom. Izba čistá,pravidelne uprataná, dennodenne hotelové služby na izbe. Krásny areál, čistučké prostredie i pláž s mólom a dobrým prístupom do mora (cca 1 meter drobné kamienky, ktoré vôbec nevadili). Množstvo jedla, špecialít, drinkov. Vždy usmiaty, veľmi ochotný a empatický personál, najmä barmani a čašníci. Neuveriteľný animátorský tím, animátori sa nám neustále venovali, aktivity rôzneho druhu počas celého dňa i noci, očarujúce večerné programy. Nezabudnuteľná dovolenka, odporúčam.Milo ma prekvapil aquapark a rôzne atrakcie pre deti i dospelých.

• Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) s priateľmi
5  Poďakujte používateľovi RJANKA.
Zrecenzované: 28. júla 2015

Pred týždňom sme sa vrátili z Nashiry, hotel krásny, pláž super, jedlo skvelé - turecké špeciality naozaj môžeme :) a čo môžme hodnotiť ako naozaj pozitívne je, že sa naše deti nenudili. Hotel má vlastný aquapark s množstvom šmýkačiek,kde sa decká vyšantili a my sme mohli nepozorovane odpočívať. Super je, že keď sme niečo potrebovali, stále boli nablízku animátori z Hydrotouru, korí boli veľmi milí a ochotní a my sme nemali stresy kvôli jazykovej bariére. Decká si ich zamilovali. Hotel odporúčam najmä rodinkám s deťmi, myslím si, že neoľutujete.

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi ZoraBa.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 10. júna 2014

Z tohto hotela v Turecku sme sa práve vrátili, pričom pozemok aj kozmetická stránka hotela je krásna. No všetko ostatné sa ani len nepribližovalo štandardu, na ktorý sme zvyknutí. Nikto z personálu skoro vôbec nehovorí anglicky, hlavný reštauračný bufet vyzerá ako trh s dobytkom, hoci kvalita jedla je v poriadku! Pláž v okolí hotela je špinavá a neudržiavaná. V a la carte reštaurácii sa za servis musí platiť, čo sme doteraz nikdy nezažili. Vždy chodíme do Beleku či do Lara Beach a tam sme za serivs v a la carte reštaurácii nikdy nemuseli platiť. Napriek tomu sme im však dali šancu. Čínske jedlo bolo otrasné, 4 položky z menu už ani nemali, servis bol veľmi pomalý a všetko jedlo servírovali studené, čo je naozaj neprípustné. Keď sme sa sťažovali na oddelenií zákazníkov, tak nám povedali, že kvôli zlej skúsenosti platiť nemusíme. Nakoniec nám to na účet aj tak prirátali a keď sme odmietli zaplatiť, tak nás z reštaurácie nechceli pustiť s odôvodnením, že oddelenie zákazníkov ich neinformovalo, že my platiť nemusíme. Zdalo sa, že vôbec nespolupracujú a keďže oddelenie zákazníkov otváralo až o desiatej ráno a my sme museli odísť už o ôsmej ráno, tak nám naše problémy nemal kto potvrdiť. Hoci sme si spravili rezerváciu v reštaurácii servírujúcej ryby, usadili nás v talianskej reštaurácii. Kvôli zlej organizácii v tom mali bordel a nás frustrovalo to, že kvôli ich zlej angličtine to ani nikoho nezaujímalo. Detské šmykľavky boli nefunkčné a keď som narazil na jedného z pracovníkov tak mi odvetil, že on je z tímu animátorov, takže jeho práca to nie je, čo nám teda nepomohlo. Keď som konečne našiel niekoho kompetentného tak mi povedal, že je to technický problém a že nefungovali ani minulý týždeň. Je začiatok sezóny a okolo bazénov sa neustále vŕtalo, hoci by ste si mysleli, že to všetko doriešia skôr, než sezóna vôbec začne. Dokonca vŕtali aj na nejakom hnusnom starom móle, čo pre dovolenkárov teda vôbec nemalo zmysel. Dlhé roky sme sa vždy ubytovali v Beleku či v Lara Beach a vždy sme boli viac než spokojní. Ak si myslia, že sa im tento hotel vyrovná, tak nech sa radšej zamyslia ešte raz. Úprimne povedané, v porovaní s nimi sa jedná o smetisko,v ktorom sú zamestnanci nezdvorilí, má špinavú pláž, ich ponuke zábavy sme tiež nepochopili, z reštaurácie Vás vyženú už o deviatej večer, takže si ani nestihnete oddýchnuť, účtujú si 15 tureckých lír za každý servis v otrasných reštauráciách, kde servis ani vôbec nie je, cesta z letiska trvá hodinu a pól, pričom z letiska do Beleku je to 40 minút a do Lara Beach je to 30 minút. Je to prvý krát, čo sme skúsili Side a ich chabo vedený hotel nás odradil. Side mrzí nás to, keďže som si istý, že sú tam aj pekné miesta ako obchod Manavgat, do ktorého sme šli a ktorý bol veľmi dobrý a skvelý bazár. Jediným pozitívom je to, že majú krásne spa, kde sme sa prvý deň okúpali a mali masáž, čo stálo len 40£, za čo sa tá cena skutočne oplatí.
Budúci rok pôjdeme späť do našich overených hotelov, odporučil by som Sherwood Breezes v Lara Beach, Club Voyage v Beleku, Papillion Zuguma v Beleku a Dolphin Palace v Lara Beach. Hotel Nashira by si z nich mal vziať príklad, aby vyhovel aj anglickým dovolenkárom. Alebo dať ceny poriadne nízko, keďže ceny majú byť úmerné tomu, čo dostanete.
Sklamaný zákazník z Anglicka!!!!!

3  Poďakujte používateľovi Sandra T.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Zrecenzované: včera cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou
Zrecenzované: pred 3 dňami cez mobilné zariadenie