407 USD
302 USD
240 USD
Upozornenie na zľavy! 18 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 18 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (291 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

213 USD
190 USD
426 USD
297 USD
121 USD
297 USD
Upozornenie na zľavy! 33 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 33 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (440 USD za noc).

186 USD
300 USD
256 USD
Travelocity
  • Bezplatné parkovanie
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Práve sme sa s manželkou, dcérou, zaťom a šiestimi vnúčatami vrátili z dvojtýždňového pobytu v BONE CLUB SUNSET. Boli sme ubytovaní v rodinnej izbe. V našej izbe bola veľká manželská posteľ, televízor a chladnička. Nápoje do nej dopĺňali každý deň. V detskej izbe boli dve samostatné postele, dve rozkladacie postele a televízor. Izby sú pre Vaše súkromie oddelené dverami. Postele sú veľmi pohodlné a klimatizácia, ovládaná individuálne, je najlepšia, akú som zažil. Naozaj bolo tak chladno, že som ju na noc musel vypnúť. Izby boli upratované každý deň, posteľná bielizeň sa menila tiež denne a cesta do sprchy bola skvelá. Na výber bolo množstvo jedla. Na raňajky boli cereálie, jogurty, omelety, pečivo, ovocie atď, ale mohli urobiť niečo s fazuľou, čerstvým melónom alebo jahodami. Na obedy a večere boli polievky, dusené mäso, kuracie mäso, ryby, čerstvá zelenina a šaláty. Navyše ste si vonku mohli každý večer vybrať grilované špeciality, ktoré všetky vyzerali veľmi chutne. Nanešťastie neboli podľa môjho a manželkinho vkusu , kvôli olejom a šťavám, v ktorých sa pripravovali. Ale všetkým ostatným chutilo. Bazén bol veľmi čistý, kvalitu vody kontrolovali každé ráno, aj popoludní. Bolo tam množstvo ležadiel, takže nemusíte skoro vstávať. Zmrzlinu podávali od 3 do 5 a občerstvenie medzi 12 a 4. Dobrý výber z piatich nápojov, navyše miestne pivo a alkohol. Odporúčam špeciálny koktejl s baileys u barmana. Pláž bola 10 minút pešo od hotela, autobus chodil každých 15 minút. Hotel má vlastnú pláž s množstvom ležadiel a plážový bar, ktorý ponúka iba pivo a džúsy a obedový bufet. Nočná zábava bola prekvapivo veľmi dobrá. Bar pri bazéne sa v noci využíva na zábavu, vnútorný bar je veľmi preplnený. Musel som sa sťažovať na jedného barmana kvôli jeho zlému prístupu ku mne a k ostatným dovolenkárom. Vedenie to ale vyriešilo za desať minút a jeho prístup sa potom dramaticky zmenil. Po celý zvyšok našej dovolenky ani nemohol byť milší. Ďakujem. Tip – využite vonkajší bar a vyhnete sa čakaniu vo vnútri. Obzvlášt by som chcel vyzdvihnúť ICE a jeho tím animátorov, ktorí robili skvelú prácu od rána do noci. Celkovo som mal s rodinou senzačnú dovolenku v dokonale čistom BONE CLUB, ale aby sme sa sem s manželkou vrátili, muselo by tu byť viac britského jedla. Okrem toto hotel určite odporúčam.

2  Poďakujte používateľovi ian b.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Zrecenzované: včera cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou
Zrecenzované: pred 2 dňami

• Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) v páre
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DilaraEraymaz, Guest Relations v zariadení Bone Club Sunset Hotel.Zodpovedané: včera

Zrecenzované: pred 6 dňami

Tip na izbu: Block 3 is further away from the loud music. All rooms are on the level . No steep slopes and lots of lifts.
  • Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) s rodinou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DilaraEraymaz, Guest Relations v zariadení Bone Club Sunset Hotel.Zodpovedané: pred 5 dňami

Zrecenzované: pred 1 týždňom

Termín ubytovania: jún 2018