“Larissa Beach club - Side”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Larissa Beach Club
Na pozícii č. 199 spomedzi 229 hotelov v Side
Zrecenzované: 7. septembra 2014

Od 26.8. do 5.9. 2014 som bola s priateľkami na dovolenke v Turecku v hoteli Larissa Beach - Side, ktorý podľa katalogu poskytuje služby all incl. a má 3 hvizdičky. Myslím, že zdielam názor aj svojích priateliek, s ktorými sme strávili už nie jednu dovolenku v rôznych krajinách a preto sa rada s Vami podelím o naše pocity.

Poloha hotela je priamo pri mori - čo je veľké plus, ale pláž a lehátka určené tomuto hotelu je malá a lehátka sú natisnuté jedno vedľa druhého, takže nejaké súkromie nečakajte. More bolo teplé ale mútne od piesku a rôznych rias, ktoré keď sa dostali k brehu pracovníci hotela zhrabávali a odvážali. Stačilo zaplávať ďalej a bola pohoda.
Hotel pozostáva z viacerých budov. Myslím, že servis fungoval celkom dobre - polievali chodníky, trávnik aj kvety.
Ubytovanie v izbách bolo veľmi skromné. Posteľ pre dvoch by stačila tak akurát dvom , ktorí majú po 40 kg a nie dvom starším ľuďom, ktorí očakávajú na dovolenke aj trochu pohodlia. Aj sprcha mala miery pre deti do 12 rokov a nie pre dospelého, ktorý používa pri umývaní aj mydlo - ruky nebolo kde roztiahnuť. Po sprchovaní ostala na zemi plaváreň, pretože odtok vody nefungoval , voda vytekala do kúpelne. Poruchu sme nahlásili hneď v prvý deň, ale do konca pobytu nebola odstránená a tak nám chyžná nedávala ani len rohožku na zem. Prádlo v izbe vymieňali každé dva dni - to musím pochváliť.
Strava : Tak to by som musela písať o tom celý deň. Keďže v hoteli bola podľa môjho odhadu 95 % klientela z Ruska a priľahlých krajín , strava bola tomu zrejme aj prispôsobená.
Na raňajky mi to bolo jedno - chleba, pečivo, maslo , džemy, med ..... to všetko bolo. Ale saláma dva druhy, ktoré už na pohľad boli nechutné a po odskúšaní som ich úplne zavrhla. Syry dva druhy - celkom fajn. Rôzna zelenina, ovocie iba nakrájané pomaranče alebo grapefruidy. Chýbalo mi sladké pečivo. Väčším šokom pre mňa však boli poháre papierovo -voskové asi 1,5 dcl do ktorých sme si robili čaj, kávu . Tak to som ešte nikde v zariadení , ktoré nesie meno " hotel " nezažila. Ďaľšim šokom bola pre mňa samotná jedáleň. Stoly pre 4 - 6 osôb na stole papierové podložky, jeden príbor, ktorý si bolo treba utrieť a chrániť na všetky jedlá. Na raňajky som to hneď nepostrehla ale na obed a večeru si bolo treba miesto hľadať a strážiť. Ak si prišiel neskôr - tak si zaváhal. Nebolo kde sedieť. Hluk, zhon, sácanie a odstrkovanie a ten škrekot a rev detí - tak to bolo hrozné !!!
Obedy a večere sme ešte prvé dni zvládli, ale po pár dňoch sme si uvedomili, že strava je veľmi skromná. Ano zelenina na surovo nakrájaná v misách , ale aj tá mizla veľmi rýchlo. Ryby v rôznych omáčkach, ale nie zrovna chutných. Kurča nakrájané na tisíc kuskov a aj keď sa ti podarilo uchmatnúť 2-3 kusy aj tak si sa nezasýtil. samozrejme vždy v nejakej omáčke. Po pár dňoch nám to už pripadalo ako nejaká gebuzina. Potom boli ešte k dispozícii akési kúsky klobásky v leče alebo plátky mletého mäsa ale ani to nebolo chutné. Všetko bolo ešte navyše dochucované petržlenom a kôprom. Rusi si dokonca brali petržlen a kôpor a takých kytičkách a hryzli to ako zajace. Možno je to zdravé a my o tom nevieme, ale mne to zrovna chutné nepripadalo. Koláče v pohode a z ovocia iba melon a nakrájaný pomaranč. Čiačnici priniesli aj víno , ak ste si želali a bolo v sklenených pohároch na stopkách - to musím uznať. Personál bol veľmi milý a keď zistili, že sme slováci boli k nám veľmi pozorní a ústretoví. Neskôr som zistila, že slováci dajú aspoň občas sprepitné, čo rusi nerobia. Takže posledné dni sme už nemuseli zvádzať ani boj o stôl - vždy nám pomohli poprípade rezervovali . Ale po pravde povedané v jedálni som sa necítila ako na dovolenke. Chýbal mi určitý pokoj , pohoda - to čo človek na dovolenke očakáva , veď išiel oddychovať. Malé deti revali pri stoloch, nechceli jesť - veď tá strava ani nebola vhodná pre deti. Bola príliš dochucovaná, korenená....... Kočíky zavadzali v uličkách medzi stolami, pod stolom sa občas o teba obtrela nejaká mačka, ktorých sa tam pohybovalo nespočetné množstvo - len tak v jedálni. Ani to som nevedela pochopiť v " hoteli " ? Posledné dni sme už mali aj žalúdočné problémy.

Večerný program : len v ruskom jazyku. Najprv pre deti pár pesničiek a potom pre dospelých - " schow " Z hľadiska vybraných pár klientov , ktorí mali robiť rôzne súťaže v tanci , v predvádzani ako sliepka znesie vajce, ako má muž zvádzať ženy a jeho sexualne polohy ... a podobné. Nuž rusi sa bavili ale nám to pripadalo veľmi úbohé.

Neviem , či si slovenský klient, ktorý poctivo pracuje na svoje peniaze zaslúži , aby si už vo februári so zľavov 20 % zaplatil takýto luxus v hodnote 760 EUR. ????? Po ceste domov v autobuse na letisko sme si vymieňali dojmy s ostatnými klientami a poviem Vám bolo mi do plaču, keď som zistila, že iba o 90 EUR viac boli niektorí v 5 hviezdičkových hoteloch, kde mali obrusy na stole, pili čaj zo šálok, pri obede a večeri mali všetky druhy ovocia !!! Nie sme až takí nároční klienti, nepotrpíme si na luxus ale toto, čo sme zažili bolo dosť úbohé. Bola som v Turecku už dva krát a bola som spokojná. Hotel aj strava bola prispôsobené ruskej klientele , ale prečo nás o tom neinformovala cestovná kancelária ??
Nedoporučujem !!!!

Termín ubytovania: auguste 2014, cestoval(a) s priateľmi
10  Poďakujte používateľovi Vlasta H.

Zrecenzované: 5. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Hakima K.
Zrecenzované: 16. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: októbri 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi chantelle9169.
Zrecenzované: 12. októbra 2016

Tip na izbu: dirty noisey, avoid unless your Russain
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: októbri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Ange K.
Zrecenzované: 12. októbra 2016

Tip na izbu: Thee is no good room.
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: októbri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Beanysbird.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Side
Vzdialenosť 0,2 km
Corolla Hotel
Č. 115 z 229 v lokalite Side
166 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Larissa Beach Club? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Larissa Beach Club

Adresa: Selimiye Mah.650 Sok., Side, Manavgat 07330, Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Provincia Antalya > Manavgat > Side
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Letisková autobusová doprava Kúpele Plavecký bazén Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Na pozícii č. 199 spomedzi 229 hotelov v lokalite Side
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Larissa Beach Club 4*
Počet izieb: 350

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?