Recenzované: 26. septembra 2018

Kto má rád kľud, príjemné prostredie bez hluku a buchotu detí po hotelových chodbách - vrelo odporúčam. "Hotelík" s 20 izbami, mini obslužným personálom, ale za to milým a vždy ochotným splniť vaše želanie. To je dovolenka na nezaplatenie. Žiadny stres, výborná domáca strava, dostatok všetkého. Ale našli sa aj experti. Pani so Sk (so synom) od prvého dňa čo prišla všetko "ovoniavala"a ohŕňala nosom. Niečo strašné, hnus sa na to pozerať. Hanbila som sa za ňu. Našťastie som o 3 dni odchádzala domov, čo sa mi ale vôbec nechcelo. Hotel určený pre nenáročných (zlaté kľučky nečakajte) , spoločensky a komunikatívne naladených bytostí. Nie pre deti.

Dátum pobytu: september 2018
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi magdalenadubecka.
Recenzované: 6. augusta 2018

Hotel sa nachádza v pokojnej lokalite cca 20 minut od centra mestečka Side, strava je jednoduchá ale chutná domácka, Ranajky a večere su podávané vonku na hotelovej teraske, hotel a izby sú čisté, je možnost doobjednať si obedy, Hotel má cca 100 m súkromnú pláž lehátka su k dispozícii zdarma. Vrelo všetkým , ktorí radšej dovolenkuju v menšom hotely a daju prednost kludu pred velkými rušnými rezortmi odporúčam, nemám čo vytknúť hotel personál aj mjitelia velmi milí ludia,

Dátum pobytu: júl 2018
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
4  Poďakujte používateľovi 696mirka.
Recenzované: 10. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: máj 2015