Recenzované: 15. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Na zaklade niektorych recenzii na hotel Trendy Side Beach sme mali trocha obavy,ktore boli absolutne neopodstatnene. Hotel je uzasny, strava vynikajuca, personal mili, uctivy ku kazdemu hostovi, vsetci casnici, kuchari, upratovacky,
zamestnanci na recepcii, na plazi, uplne vsetci su velmi, velmi obetavi a pracoviti. Ak tu
niekto pise, ze hotel je iba pre dochodcov, tak to vobec nie je pravda ani to, ze su v hoteli prevazne nemci, prave sa tu
nachadzame a s nami su tu hostia vsetkych vekovych kategorii, od 16rokov a viac, tiez
su tu rozne narodnosti, cesi,
slovaci, nemci, madari, rusi.
Nikto tu absolutne nerobi zadne
rozdiely. A to, ze tu nie je ziadna
zabava tiez nie je pravda, kazdy vecer je na hotely program. Este
k mackam na plazi, nevideli sme
ani jednu, v okoli hotela ich par je, no myslim, ze to je asi tak
vsade. Hotel je mensi, ziadne
rady pri ranajkach, obede a veceri. Poloha hotela vyborna, asi 2 km do Side promenada popri plazi, uzasne trhy, fakt treba zobrat prazdne kufre. Pocasie mame krasne, more teple, vzdy dostatok lehatok. Dakujeme za prekrasnu dovolenku.

2  Poďakujte používateľovi Luduska.
Recenzované: 27. augusta 2018

+ krásne udržiavané a klimatizované izby, výborna posilovňa, krásna piesočnatá pláž, výborne jedlo v reštaurácií, výborná zdravotná pomoc a starostlivosť v nemocnici a pomoc prekladateľa,
- príplatok za bočny výhľad na obschnutú pustatinu (mimo areál), žiadna zábava počas dňa ani v nočných hodinách, okrem programu pre deti, do reštaurácie na večeru sme nemohli mať tielko ani žabky na nohách, poobede v čase keď sme šli už z pláže sa nedali vymeniť ani vrátiť uteráky, slabé animačné programy, žiadna hudba na pláži, pri snack bare či vonkajších baroch a bare na terase..., črevné problémy najskôr z kávovarov, ktoré sme nevideli ani raz čistiť...

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi Niky200.
Recenzované: 21. augusta 2017

V sobotu 19. augusta 2017 som sa vrátila z tohto hotela. Služby, ubytovanie, bazén a pláž na jednotku, personál veľmi ochotný, jedlo a pitie na jednotku s hviezdičkou *. Jediné jedno mínus - animácie boli na slabšej úrovni, gymnastika vo vode bez hudby, večerné programy super :-) :-) :-) Aj keď nemám vo zvyku sa vracať do tej istej destinácia a hotela, ale sem by som sa veľmi rada vrátila :-) :-) :-)

Dátum pobytu: august 2017
12  Poďakujte používateľovi ZuzanaZ118.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Faruk Ç, Genel Müdür v zariadení Trendy Hotels Side Beach.Zodpovedané: 22. augusta 2017

Dear guests, thank you for the review. We will take your suggestion into account for future improvements. Best regards

Faruk ÇELİK
Hotel Manager

Recenzované: 30. apríla 2015

Hotel na vysokej úrovni čo sa týka poskytovaných služieb a to či už strava alebo starostlivosť o pláž a celkovú čistotu v hoteli.
Izba bola čistá a útulná.
Hotel je vybavený bazénom a svojou súkromnou plážou.Je zameraný len pre dospelých a najmä na nemeckú klientelu čomu odpovedali aj poskytované služby.Pár minút po promenáde sa nachádza starobylé mestečko Side.

Dátum pobytu: jún 2014
7  Poďakujte používateľovi Jiri59.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 30. júna 2014

Po príchode na hotel nás informovali, že delegát nie je na hoteli a že príde len vtedy, ak mu zavoláme, ale že ak máme akékoľvek problémy, môžeme sa informovať na recepcii. Keď sme sa teda pokúsili, nerozumeli nám ani slovíčko. Všetci hovorili plynulou nemčinou a predpokladali, že my budeme tiež. Keďže sme nič nerozumeli, museli sme požiadať vedúceho zábavného tímu, aby vyhlásil, čo sa deje, čo napokon, aby sme boli spravodliví, spravil.
V čase, keď sme tam boli, mali britskí agenti na dovolenkárov vyčlenených len 8 izieb. Bolo by fajn vedieť ešte pred rezerváciou, že hotel bol primárne orientovaný na Nemcov. Cítili sme sa absolútne izolovaní. Kým sme ich nekontaktovali, nemali sme uvítacie stretnutie a neboli nám ponúknuté žiadne výlety. Pri odchode reagoval delegát slovami: "Och, nič si z toho nerobte!".
Pozitívom bolo, že hotel bol bez chybičky a strava bola vážne dobrá a bohatá.
Akokoľvek, ak sa tam nechystáte v spoločnosti priateľov alebo ak plynulo neovládate cudzie jazyky, môžete sa ocitnúť v pomerne ošemetnej situácii.

2  Poďakujte používateľovi Alison K.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál