Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Expedia.com
264 USD
Cancelon
Upozornenie na zľavy! 15 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 15 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (311 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Hotels.com
Zrecenzované: 28. júla 2015

Hotel sme navštívili 3 dospelí v čase od 24.6.-5.7.2015. Boli sme ubytovaní v sekcii Venus, s bočným výhľadom na more. Zariadenie staršie. Miestami dosť opotrebované. Ako prístelka bol rozkladací gauč, absolútne nevhodný pre dospelú osobu. Mala poškodený rošt a museli sme to riešiť o polnoci. Do izby nám doniesli náhradnú posteľ, takže sme sa tam ledva pohli,keďže gauč neodniesli. Výhľad z balkóna bol ale krásny a vynahradil stiesnené priestory. Upratovanie slušné, denne dopĺňaný minibar. Klimatizáciu sme nemuseli moc používať keďže sa dalo spať pri otvorenom okne...inak dosť hlučná. Personál príjemní a ochotní. V reštaurácii pokojné prostredie,ale to sa zmenilo po 1.7. ako začala sezóna. Ale vždy sme si našli miesto aj von. Výber jedla slušný...typicky turecký...dostatok ovocia, zeleniny, zmrzlina po celý deň aj múčniky. Dobrý výber akoholických aj nealko nápojov.Slabší výber rýb,ale dalo sa. Vyberie si každý. Výber čerstvých štiav a džúsov. Bazénov dostatok a aj miesto sa vždy našlo. Čisté a udržiavané. Oddelený samostatný bazén pre deti...aj prekrytý pre úplne maličké detičky. Miesto na pláži tiež dobré. Plytké more však vyhovuje skôr rodinám s malými deťmi. Promenáda popri pláži až do Side. Animácie a animátori asi najslabší čo sme zažili (toto bol náš 10 pobyt v Turecku), hral sa jedine plážový volejbal a petang...pre teenegerov nič moc.. nám našťastie nechýbali. Hotel v skorších mesiacoch vyhľadávajú skôr dôchodcovia. Hotel by potreboval pár renovácií. Inak prostredie krásne a oddýchli sme si.

Tip na izbu: Sektor s rodinnými izbami môže byť diskutabilný,lebo niektoré izby sú veľmi zle orientované, sú pod úrovňou chodníka a je tam tma.
  • Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi GabikaAderia.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia CrystalHotelsTR, General Manager v zariadení Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA.Zodpovedané: 31. júla 2015

Dear Gabika Aderia,

Thanks for your kind and valuable feedback

We hope to see you again in our Hotel

Regards

Zrecenzované: pred 2 dňami

Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) s priateľmi
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KILITHOSPITALIT... G, General Manager v zariadení Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA.Zodpovedané: pred 2 dňami

Zrecenzované: pred 4 dňami

Termín ubytovania: jún 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KILITHOSPITALIT... G, General Manager v zariadení Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA.Zodpovedané: pred 4 dňami

Zrecenzované: pred 4 dňami

Termín ubytovania: jún 2018