“Perfektna dovolenka, perfektny hotel”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
Aydinbey King's Palace Spa & Resort
Na pozícii č. 3 spomedzi 227 hotelov v Side
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Perfektna dovolenka, perfektny hotel”
Recenzované: 7. septembra 2016

Hotel sme navstivili ako par 27.8.2016 - 6.9.2016. Dovolenke v tomto rezorte nie je co vytknut. Uz pri vstupe do hotela nas v pohode vybavili (dorazili sme cca o 5 rano) a milo privitali (šampaňo). Izbu sme mali s bocnym vyhladom na more ... bola umiestnena v strede komplexu na druhom poschodi nad vstupom. Boli sme s nou spokojni, utulna, nic jej nechybalo, upratovana kazdy den. Sluzby casnikov pocas celeho pobytu boli uplne dokonale, obskakovali nas cely cas. Ultra all inclusive je tu teda zmaknute na vybornu - super ranajky, vyborny vyber aj s obmienanim; obedy je mozne si dat na plazi aj v hoteli, obe moznosti boli super; vecere fantasticke, taktiez tematicke (zazili sme azijsky a turecky vecer), urcite odporucam vyuzit moznost navstivit "a la carte" restauracie (zdarma v ramci all inclusive, len je potreba rezervovat den vopred) - my sme skusili "Italiano" a "Ottoman" - jedlo vyyyyborne (vsetky chody), pocas dna bola moznost dat si grilovane kura, placku, wafle, zmrzlinu a podobne (hlad nehrozi). Plaz cista, dostatok lezadiel, v beach-bare vynikajuci servis, more teplucke s pozvolnym vstupom. Klientela bola zvacsa nemecka, vsetci nam v pohode rozumeli po anglicky - nemcinu ale maju zamestnanci hotela vymakanu, aj pani upratovacka nas zdravila "Morgen" :)
V ramci all inclusive je na izbe sejf zdarma, taktiez wi-fi zdarma, k drinkom vecer nosia aj nieco na pochrumanie (oriesky, chipsy, nachos...). Predstavenia vecer v amfiku tiez stali za to, boli premakane (animtatori nemaju chybu).
Hotel mozeme jedine odporucat, vratili by sme sa tam urcite opat. Vyuzili sme rakusku CK.

Termín ubytovania: septembri 2016
Užitočné?
3 Poďakujte používateľovi Kamila K.
Napísať recenziu

• Najskôr švédčina
  • Najskôr turečtina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Side
Vzdialenosť 3.7 km
Turquoise Resort Hotel & Spa
Č. 11 z 227 v lokalite Side
1 100 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Aydinbey King's Palace Spa & Resort? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Aydinbey King's Palace Spa & Resort

Zariadenie: Aydinbey King's Palace Spa & Resort
Adresa: Evrenseki Mevkii, Side, Manavgat 07600, Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Provincia Antalya > Manavgat > Side
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Cenový rozsah (za noc): 123 € – 981 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Aydinbey King's Palace Spa & Resort 5*
Počet izieb: 359
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Aydinbey King's Palace Spa & Resort. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Aydinbey King`s Palace Spa And Resort
Aydinbey King`s Palace Hotel Side

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?