Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & Spa
203 USD
276 USD
281 USD
Upozornenie na zľavy! 10 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 10 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (311 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

251 USD
  • Bazén
121 USD
52 USD
Upozornenie na zľavy! 51 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 51 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (107 USD za noc).

229 USD
219 USD
Upozornenie na zľavy! 27 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 27 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (298 USD za noc).

Lemas Suite Hotel By Kulabey(Side)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
41 USD
273 USD
Zrecenzované: 13. augusta 2017

Na odporúčanie sme si vybrali Sunis Kumkoy. Všetci sme sa tešili na piatu dovolenku v Turecku - štvrtú v Side. Predčasne. Hneď na úvod sme "vyfasovali" izby pod strechou. Po reklamácii nás obytovali na 1.vé poschodie - za príplatok. Nevadí zaplatili sme si. Strava - OK. Pláž a more - OK.
Personál - ak by sme boli nemeckej či tureckej národnosti, mali by sme všetko hneď. Slovák si musí počkať.
Izba-upratovanie, minibar => prádlo nebolo menené=iba natiahli a ustlali. Toalet.papier nedokladali, šampón nečakajte, Minibar - na prosíkanie mi na tretí krát na chodbe hodil nasrdený muž z vozíka do rúk 2 politrové čisté vody, fantu a colu a odlož si do chladničky sám.
Podľa mňa, Alba Queen či Royal Dragon sú oveľa lepšie hotely, a to nehovorím o top hoteli s neskutočným servisom a službami v Beleku - Gloria Golf resort.

Tip na izbu: Výborné izby v hl. budove 2153,2253,2353. V domčekoch pri bazéne na prízemí niektorú izbu z č. 3113, 3114, 3115-3117
  • Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi Mikuláš G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Sunis Hotels G, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & Spa.Zodpovedané: 20. októbra 2017

Dear Guest,

Thank you very much for your comment!
Your complaints, praise and advice allow us to give you better service in the future. We will forward your suggestions with pleasure to our management team.

As Sunis Kumköy Beach Team we are always happy to welcome you at our facility.

Best regards

**************************
We look forward to see you again at Sunis Hotels!
Email us if you have any requests for your next holiday!: sales@sunishotels.com

Zrecenzované: 17. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Maximálna spokojnosť. Určite sa sem vrátime Nádherná čistá pláž s pozvoľným vstupom do mora , vhodné aj pre rodiny s malými detičkami Stravovanie na vysokej úrovni , obrovský výber jedál , dezertov aj ovocia . Tento hotel určite odporúčam ❤️❤️❤️

Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) s rodinou
7  Poďakujte používateľovi Katarína M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Sunis Hotels G, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & Spa.Zodpovedané: 27. októbra 2017

Dear Guest,
Thank you very much for your compliment!

As Sunis Kumköy Beach Team we are always happy to welcome you at our facility. Until then, we wish you all the best!

Best regards,
******************
We look forward to see you again at Sunis Hotels!
Email us if you have any requests for your next holiday!: sales@sunishotels.com

Zrecenzované: 13. júla 2016

Užasné miesto plné zelene a krásneho prostredia, vynikajúca strava, rozmanitá a bohatá. Pekné animačné programy, čistota, milý personál, skvelá atmosféra. Pláž krásna pieskova, pozvolný vstup a teplucké more. Radi sa sem vraciame, vždy sme velmi spokojní.

• Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi Monika575.
Zrecenzované: 16. septembra 2015

Odporúčam daný hotel. Je to perfektné prostredie ako pre dospelých tak aj pre deti. Pláž piesková pozvoľný vstup do mora.
Nie je to samostatne stojací hotel takže ak vídete z hotela ste v mestečku a môžete si aj nakúpiť ak chcete.
Večer boli krásne animačné predstavenia. Vždy minidisco pre detičky.
Bola to super dovolenka všetkými desiatimi.

• Termín ubytovania: august 2015, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi 77janap.
Zrecenzované: 6. januára 2015

pre náročnejšiu klientelu, hotel má prevažne nemeckú klientelu, má mnoho ocenení, hotel má celoročnú prevádzku...veľa zelene, bazénov, tobogány a hlavne spokojná klientela :-))
vrelo odporúčam tento hotel

• Termín ubytovania: november 2014, cestoval(a) na služobnú cestu
6  Poďakujte používateľovi DAGITOUR.