Recenzované: 18. júla 2015

Po príchode sme chvíľu čakali kým nám pripraví personál izbu, prišli sme pred obedom, tak sme si išli dať ľahký obed ku do reštaurácie ku bazénom. Izba bola perfektne vybavená, od prezúvok až po konvicu na kávu s výberom kávy a čajov.Aby som nezabudol aj minibar dopĺňaný každý deň. Tento rok už máme na 26.07.zaplatený pobyt a veľmi sa tešíme.

Dátum pobytu: august 2014
5  Poďakujte používateľovi PeterStrbak.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RoyalDragonHotel_GRM, Guest Relations Manager v zariadení Royal Dragon Hotel.Zodpovedané: 14. septembra 2015

Dear Sir or Madam,
Thank you for your feedback.
Regards,
Your Guest Relations Team