“Neočaril nás...”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 10 lokalít!
Royal Dragon Hotel
Na pozícii č. 20 spomedzi 229 hotelov v Side
Zrecenzované: 13. júla 2016

V porovnaní s inými 5 hviezdickovými hotelmi (Titanic, Kumkoy), som bola mierne sklamaná. Strava sa nedá porovnat, o polovicu menší výber a rozmanitost ako v doteraz vyskúšaných hoteloch. Personal bol milý a ochotný (až na upratovačku) Hotel zvnutra posobi dost tmavo, ponuro, chýbalo mi presklenie a denne svetlo. Aj jedalen je dolu v suterene, je tam všade prítmie. Skvelé pre deti je možnost lunaparku zadarmo, ktorý je v areáli Royal Tajmahal hotela - da sa tam prejst tunelom z arealu hotela Dragon.Tam isto sa nachádza aj Aquapark zadarmo. Takže deti si určite prídu na svoje. Plaž a more je fajn, piesčité a s pozvolným pristupom do mora. Celkovo bolo dobre, ale už by som sem nešla druhý raz...

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Monika575.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 18. júla 2015

Po príchode sme chvíľu čakali kým nám pripraví personál izbu, prišli sme pred obedom, tak sme si išli dať ľahký obed ku do reštaurácie ku bazénom. Izba bola perfektne vybavená, od prezúvok až po konvicu na kávu s výberom kávy a čajov.Aby som nezabudol aj minibar dopĺňaný každý deň. Tento rok už máme na 26.07.zaplatený pobyt a veľmi sa tešíme.

• Termín ubytovania: auguste 2014, cestoval(a) s rodinou
3  Poďakujte používateľovi PeterStrbak.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RoyalDragonHotel_GRM, Guest Relations Manager v zariadení Royal Dragon Hotel.Zodpovedané: 14. septembra 2015

Dear Sir or Madam,
Thank you for your feedback.
Regards,
Your Guest Relations Team

Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Paul C.
Zrecenzované: 3. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi JJenna25.
Zrecenzované: 29. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Neil S.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Side
Vzdialenosť 0,2 km
Q SPA Resort
Č. 27 z 229 v lokalite Side
152 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Royal Dragon Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Royal Dragon Hotel

Adresa: Evrenseki Mevkii, Side, Manavgat, Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Provincia Antalya > Manavgat > Side
Vybavenie:
Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén
Štýl hotela:
Rodinný hotel č. 14 v Side
Romantický hotel č. 14 v Side
Kúpeľný hotel č. 16 v Side
Hotel na pláži č. 17 v Side
Luxusný hotel č. 19 v Side
Cenový rozsah: 70 € – 332 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Royal Dragon Hotel 5*
Počet izieb: 568
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Royal Dragon Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Hotel Royal Dragon
Royal Dragon Side

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?