Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Skvelá dovolenka” 5 z 5 bublín
Recenzia TUI BLUE Palm Garden

Najnižšie ceny pre obdobie {0} – {1}
Zadajte dátumy a získajte najnižšie ceny
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
4 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 16 bodov za pomoc
“Skvelá dovolenka”
5 z 5 bublín Recenzované: 4. júla 2016

Super rezort s krásnou palmovou záhradou, v ktorej sa skvelo relaxuje. Skladá za viacerých viliek, my sme boli ubytovaný v najbližšej pri bazéne. Mali sme rodinnú izbu pozostávajúcu z dvoch izieb, kúpelne a balkóna. Izby boli čisté, vždy upratané a minibar každý deň dopĺňaný minerálkou a nejakým džúsom. Rozľahlá a strážená pláž s možnosťou vodných športov. Jedlu nemôžem nič vytknúť, všetkého bolo dostatok. Veľké plus v klude ste sa mohli naoobedovať i v bare pri pláži. Personál bol priateľský a ochotný. V okolí hotela je možnosť nákupou. Klientela bola prevažne nemecká. Celkovo sme boli veľmi spokojný.

• Ubytoval(a) sa v septembri 2015, cestoval(a) s rodinou
      Cena/kvalita
      Čistota
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Miroslava B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Mehmet C, Genel Müdür v zariadení TUI BLUE Palm Garden., 28. septembra 2016
Vážený Miroslava,

Ja moc ďakujem, že ste zvolil TUI Blue Palm Garden pre Vašu dovolenku.

Sme všetci radi, ak ste spokojní :)

Dúfame, že vás zase vidím

Všetko najlepšie

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
    5 z 5 bublín
    5 z 5 bublín
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy na izbu
Dátum | Hodnotenie
Žilina, Slovensko
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 4. augusta 2015

Veľmi dobrý hotel, boli sme dvaja dospelý + 2,5 r. dieťa. všetko bolo čiste, upratané, dostali sme na izbu aj nočník :) . jedlo bolo výborne, chutilo všetkým, v každom čase sa dalo najesť. určite odporúčam hlavne rodinám s deťmi, pre ne je to tam ako stvorené a hlavne aj prispôsobené.

Ubytoval(a) sa v júni 2015, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi 183aba.
Ivanka pri Dunaji, Slovensko
3 recenzie
5 z 5 bublín Recenzované: 27. júla 2015

Tento hotel sme s rodinou navštívili už po druhýkrát a určite pojdeme aj na budúce, na iný hotel ani len nepomyslíme :-) Hotel má nádhernú udržiavanu záhradu a všetko je tam krásne a čistulinké. Izby sú každý deň upratané veľmi milé pani upratovačky :-) chladnička je každý deň doplnená. Každý deň sa ukážkovo starajú o všetko čo treba ;-) či ide o izby, areál, bazeny, kuchiňu, ubytovanie... proste je všetko tip top!!!!!Na recepcii sú veľmi milí, láskaví a priateľskí zamestnanci spomeniem Ethema, ktorý sa vždy postaral o čo trebalo, je to veľmi milý človek ako aj ostatný personál tohoto super hotela ;-) pláž je krasna čistá ako všetko ostatné :-) jedlo je super a každý deň je iná tématická večera ;-) Je to skutočne raj pre rodiny s detičkami

Tip na izbu: maju na výber viacej izeb čiže komu čo vyhovuje a kto čo potrebuje, lepšie tie bližšie k bazénom, re...
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v júli 2015, cestoval(a) s rodinou
      Izby
      Čistota
Poďakujte používateľovi psencikovap.
Galanta, Slovensko
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 22. júla 2015

To nie je hotel, ale vilková usadlosť, izby vcelku priestranné, každý deň upratané, všetko na izbe funkčné. Rezort bol vždy čistý a celý je obklopený palmami a inými kvetmi či drevinami. Vilky sú v troch radoch 2-poschodové. Bazén je dosť veľký a ležadlá pri bazéne som videl ešte o 10 hod. niektoré voľné. Pláž je piesková no vstup do more je kamenistý - odporúčam obuv - kúpil som namieste za 8€. Strava bola super, každý večer je iný - taliansky, francúzsky, turecký, rybí ..... no super žrádlo. Miešané alko aj nealko nápoje. Hotel odporúčam všetkým, čo chcú prežiť peknú dovolenku.

• Ubytoval(a) sa v júli 2015, cestoval(a) s rodinou
    • 4 z 5 bublín
      Kvalita spánku
    • 4 z 5 bublín
      Izby
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi penzista.
Mníchov, Nemecko
26 recenzií
12 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 20 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 1. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

Fantastická pláž a bazén, priateľský personál a úžasné zábavné programy pre deti (ktoré ešte stále aj mesiac po dovolenke spievajú detské disco pesničky). Švédske stoly sú skvelé - rozmanité a prihliadajúc na veľkosť hotela a kapacitu hostí sú oveľa lepšie, ako som očakávala. Reštaurácie a la carte boli ešte lepšie. Žijeme v Nemecku, tak sme vybrali rezort, kde by si naše deti mohli precvičiť nemčinu. Detský klub nemôže byť vhodný pre anglické deti, ktoré nehovoria po nemecky. Jedinú výhradu mám voči káve. Na raňajky bola ok, na recepcii vynikajúca, ale večer v reštaurácii a v bare na pláži podávaná zo stroja - nebola najlepšia. All inclusive bolo tak, ako má byť s dobrým výberom piva, vína a kokteilov. Celkove, dva nádherné týždne v najsrdečnejšom hoteli, v akom som kedy bola. Veríme, že sa opäť vrátime!

Poďakujte používateľovi dpward.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Manavgate
Vzdialenosť 19.4 km
Barut Hemera
Č. 6 z 228 v lokalite Side
4.5 z 5 bublín 1 788 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste TUI BLUE Palm Garden? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli TUI BLUE Palm Garden

Zariadenie: TUI BLUE Palm Garden
Adresa: Kizilagac Turizm Merkezi, Manavgat 07600, Turecko (bývalý názov Iberotel Palm Garden)
Lokalita: Turecko > Pobrežie Stredozemného mora v Turecku > Provincia Antalya > Manavgat
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Výber nápojov Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Cenový rozsah (za noc): 86 € – 228 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — TUI BLUE Palm Garden 4*
Počet izieb: 363
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Expedia a Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela TUI BLUE Palm Garden. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Iberotel Palm Garden Hotel Manavgat
Iberotel Palm Garden Manavgat

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?