TUI BLUE Palm Garden
259 USD
276 USD
281 USD
Upozornenie na zľavy! 10 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 10 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (311 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

251 USD
294 USD
Hotels.com
219 USD
212 USD
229 USD
219 USD
Upozornenie na zľavy! 17 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 17 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (264 USD za noc).

• Na pláži
Zrecenzované: 27. júla 2015

Tento hotel sme s rodinou navštívili už po druhýkrát a určite pojdeme aj na budúce, na iný hotel ani len nepomyslíme :-) Hotel má nádhernú udržiavanu záhradu a všetko je tam krásne a čistulinké. Izby sú každý deň upratané veľmi milé pani upratovačky :-) chladnička je každý deň doplnená. Každý deň sa ukážkovo starajú o všetko čo treba ;-) či ide o izby, areál, bazeny, kuchiňu, ubytovanie... proste je všetko tip top!!!!!Na recepcii sú veľmi milí, láskaví a priateľskí zamestnanci spomeniem Ethema, ktorý sa vždy postaral o čo trebalo, je to veľmi milý človek ako aj ostatný personál tohoto super hotela ;-) pláž je krasna čistá ako všetko ostatné :-) jedlo je super a každý deň je iná tématická večera ;-) Je to skutočne raj pre rodiny s detičkami

Tip na izbu: maju na výber viacej izeb čiže komu čo vyhovuje a kto čo potrebuje, lepšie tie bližšie k bazénom, reštaurácii..
  • Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi psencikovap.
Zrecenzované: 22. júla 2015

To nie je hotel, ale vilková usadlosť, izby vcelku priestranné, každý deň upratané, všetko na izbe funkčné. Rezort bol vždy čistý a celý je obklopený palmami a inými kvetmi či drevinami. Vilky sú v troch radoch 2-poschodové. Bazén je dosť veľký a ležadlá pri bazéne som videl ešte o 10 hod. niektoré voľné. Pláž je piesková no vstup do more je kamenistý - odporúčam obuv - kúpil som namieste za 8€. Strava bola super, každý večer je iný - taliansky, francúzsky, turecký, rybí ..... no super žrádlo. Miešané alko aj nealko nápoje. Hotel odporúčam všetkým, čo chcú prežiť peknú dovolenku.

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi penzista.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Fantastická pláž a bazén, priateľský personál a úžasné zábavné programy pre deti (ktoré ešte stále aj mesiac po dovolenke spievajú detské disco pesničky). Švédske stoly sú skvelé - rozmanité a prihliadajúc na veľkosť hotela a kapacitu hostí sú oveľa lepšie, ako som očakávala. Reštaurácie a la carte boli ešte lepšie. Žijeme v Nemecku, tak sme vybrali rezort, kde by si naše deti mohli precvičiť nemčinu. Detský klub nemôže byť vhodný pre anglické deti, ktoré nehovoria po nemecky. Jedinú výhradu mám voči káve. Na raňajky bola ok, na recepcii vynikajúca, ale večer v reštaurácii a v bare na pláži podávaná zo stroja - nebola najlepšia. All inclusive bolo tak, ako má byť s dobrým výberom piva, vína a kokteilov. Celkove, dva nádherné týždne v najsrdečnejšom hoteli, v akom som kedy bola. Veríme, že sa opäť vrátime!

Poďakujte používateľovi dpward.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 2 dňami

Tip na izbu: Duo extra comfort kamer kiezen bij reserveren.
  • Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) v páre
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Mehmet C, Genel Müdür v zariadení TUI BLUE Palm Garden.Zodpovedané: včera

Zrecenzované: pred 2 dňami

• Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) s rodinou