“výborný hotel, odporúčam”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 9 lokalít!
TUI BLUE Palm Garden
Na pozícii č. 2 spomedzi 333 hotelov v Manavgate
Zrecenzované: 4. augusta 2015

Veľmi dobrý hotel, boli sme dvaja dospelý + 2,5 r. dieťa. všetko bolo čiste, upratané, dostali sme na izbu aj nočník :) . jedlo bolo výborne, chutilo všetkým, v každom čase sa dalo najesť. určite odporúčam hlavne rodinám s deťmi, pre ne je to tam ako stvorené a hlavne aj prispôsobené.

Termín ubytovania: júni 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi 183aba.
Napísať recenziu
K dispozícii sú novšie recenzie lokality TUI BLUE Palm Garden
Prezrite si najnovšie recenzie

Zrecenzované: 27. júla 2015

Tento hotel sme s rodinou navštívili už po druhýkrát a určite pojdeme aj na budúce, na iný hotel ani len nepomyslíme :-) Hotel má nádhernú udržiavanu záhradu a všetko je tam krásne a čistulinké. Izby sú každý deň upratané veľmi milé pani upratovačky :-) chladnička je každý deň doplnená. Každý deň sa ukážkovo starajú o všetko čo treba ;-) či ide o izby, areál, bazeny, kuchiňu, ubytovanie... proste je všetko tip top!!!!!Na recepcii sú veľmi milí, láskaví a priateľskí zamestnanci spomeniem Ethema, ktorý sa vždy postaral o čo trebalo, je to veľmi milý človek ako aj ostatný personál tohoto super hotela ;-) pláž je krasna čistá ako všetko ostatné :-) jedlo je super a každý deň je iná tématická večera ;-) Je to skutočne raj pre rodiny s detičkami

Tip na izbu: maju na výber viacej izeb čiže komu čo vyhovuje a kto čo potrebuje, lepšie tie bližšie k bazénom, re...
  • Termín ubytovania: júli 2015, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi psencikovap.
Zrecenzované: 22. júla 2015

To nie je hotel, ale vilková usadlosť, izby vcelku priestranné, každý deň upratané, všetko na izbe funkčné. Rezort bol vždy čistý a celý je obklopený palmami a inými kvetmi či drevinami. Vilky sú v troch radoch 2-poschodové. Bazén je dosť veľký a ležadlá pri bazéne som videl ešte o 10 hod. niektoré voľné. Pláž je piesková no vstup do more je kamenistý - odporúčam obuv - kúpil som namieste za 8€. Strava bola super, každý večer je iný - taliansky, francúzsky, turecký, rybí ..... no super žrádlo. Miešané alko aj nealko nápoje. Hotel odporúčam všetkým, čo chcú prežiť peknú dovolenku.

• Termín ubytovania: júli 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi penzista.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Fantastická pláž a bazén, priateľský personál a úžasné zábavné programy pre deti (ktoré ešte stále aj mesiac po dovolenke spievajú detské disco pesničky). Švédske stoly sú skvelé - rozmanité a prihliadajúc na veľkosť hotela a kapacitu hostí sú oveľa lepšie, ako som očakávala. Reštaurácie a la carte boli ešte lepšie. Žijeme v Nemecku, tak sme vybrali rezort, kde by si naše deti mohli precvičiť nemčinu. Detský klub nemôže byť vhodný pre anglické deti, ktoré nehovoria po nemecky. Jedinú výhradu mám voči káve. Na raňajky bola ok, na recepcii vynikajúca, ale večer v reštaurácii a v bare na pláži podávaná zo stroja - nebola najlepšia. All inclusive bolo tak, ako má byť s dobrým výberom piva, vína a kokteilov. Celkove, dva nádherné týždne v najsrdečnejšom hoteli, v akom som kedy bola. Veríme, že sa opäť vrátime!

Poďakujte používateľovi dpward.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Zrecenzované: včera

• Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Phester39.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Manavgate
Vzdialenosť 19.4 km
Č. 11 z 333 v lokalite Manavgat
2 334 recenzií
Vzdialenosť 6.5 km
Crystal Admiral Resort Suites & Spa
Crystal Admiral Resort Suites & ...
Č. 7 z 333 v lokalite Manavgat
893 recenzií
Vzdialenosť 15.7 km
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Zobraziť ceny

Navštívili ste TUI BLUE Palm Garden? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli TUI BLUE Palm Garden

Adresa: Kizilagac Turizm Merkezi, Manavgat 07600, Turecko (bývalý názov Iberotel Palm Garden)
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Provincia Antalya > Manavgat
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Výber nápojov Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Hotel na pláži č. 1 v Manavgate
Luxusný hotel č. 2 v Manavgate
Rodinný hotel č. 2 v Manavgate
Kúpeľný hotel č. 2 v Manavgate
Romantický hotel č. 53 v Manavgate
Cenový rozsah: 126 € – 251 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — TUI BLUE Palm Garden 4*
Počet izieb: 363
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Booking.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela TUI BLUE Palm Garden. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Iberotel Palm Garden Hotel Manavgat
Iberotel Palm Garden Manavgat

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?