Recenzované: 10. októbra 2017

Služby hotela Sherwood Breezes Resort splnili naše očakávania a v istých momentoch aj príjemne prekvapili.Ubytovnie prebehlo rýchlo a do 15 minút sme boli na izbe,na ktorú nám po chvíli priniesli misu ovocia a fľašu vína.Izba bola na siedmom poschodí s bočným výhľadom na more a každý deň pekne uprataná.Jediné,čo nám trošku vadilo,bola porucha výťahu,ktorá pretrvala takmer dva dni a jeden zostávajúci výťah pri toľkých ľudoch naozaj nestíhal (v hlavnej budove boli výťahi štyri).Lokalita hotela je veľkou devízou,z letiska Antálye necelých 20 minút cesty.Strava nesklamala,Turecko je jednoducho top.Cez deň sme jedli pri pláži v Robin´s beach bare,kde boli snacky vždy chutné a každý deň do istej miery aj obmienané.Obdiv si zaslúžia všetci tvrdo pracujúci zamestnanci hotela,takmer všetci urobia všetko,aby ste boli spokojný,ale spomenieme aspoň dvoch..Metin Saglam a Selçuk,vďaka,boli ste super.Pláž s pekným mólom,na ktorom bola jeden večer oldis párty.Hotel je dosť živý,každý deň sa tam niečo deje,stále chcú ľudí zabávať,na pláži penová párty,v amfiteátri krásne brazílske tance a aj nezabudnuteľná show Michaela Jacksona.Medieval bare karaoke,živá hudba a zaujímavá horor párty.A úplne najviac color párty (človek je zviknutý v Turecku na white párty,ale tu nás prekvapili s niečim iným:-) ).Takže palec hore,boli sme veľmi spokojný a týždeň nám neskutočne rýchlo ubehol.Boli sme tu začiatkom októbra a hotel dosť plný (a ešte stále aj veľa detí,čo nemusí vždy každému vyhovovať..ale v hlavnej reštaurácii Woodlands miestnosť od 16+,čiže myslia na všetko).Ďakujeme.

Dátum pobytu: október 2017
4  Poďakujte používateľovi Andrej_MA.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RabeaKucuksu, CRM Representative v zariadení Sherwood Exclusive Lara.Zodpovedané: 24. augusta 2019

Dear Guest,
on behalf of the Sherwood team, I thank you very much for the great review. We are pleased to read that you enjoyed your stay. We would be happy to welcome you once again! Feel free to contact us any time for questions or suggestions.

Kind regards, Sherwood Resorts & Hotels CRM Department

Recenzované: 31. júla 2017

V Turecku sme boli nespočetne krát. Do tohto hotela sme išli s veľkými očakávaniami na základe fotiek a odporúčania cest. kancelárie. Rozhodovali sme sa medzi nami osvedčenými hotelmi a týmto. Chceli sme tentokrát skúsiť niečo nové, preto voľba padla na Sherwood. Dovolenka bola v celku dobrá, ale už by som sa sem nevrátila. Hotel, aj keď už sem tam vidieť na ňom zub času, je udržiavaný, čistý, služby sú na úrovni, areál a bazény veľmi pekné. Napriek tomu sme sa tam necítili až tak špičkovo ako v iných, ktoré sme navštívili. Mne nepriblížil vysoký štandard hotela Titanic v Lare, ani Kumkoy Beach v Side. A o strave ani nevraviac. Bolo zato na výber, ale zďaleka nie taký bohatý a rozmanitý výber ako v spomínaných hoteloch. A najmä bolo to monotónne stále to isté dokola, dokonca často aj večere.

Dátum pobytu: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi Monika575.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GRMNG, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Sherwood Exclusive Lara.Zodpovedané: 9. augusta 2017

Dear Monika575,

We would like to thank you very much for choosing Sherwood Breezes Resort for your recent vacation. We are very happy to read that you overall remained satisfied with the hotel facilities, thank you for your recommendations. Though we regret to read that not all your expectations were fully met.
The feedback of our guests is vital for us so that we can see which points need more attention and where we can improve ourself, so that all our guests can enjoy their holiday to the fullest. We would like to inform you that we have shared your feedback with the relevant department managers, in order to share this with the staff, overlook our services and make changes if and where necessary.
We sincerely hope that we may welcome you back to Sherwood Breezes Resort, in that case please do not hesitate to contact us in advance in case of any questions or enquiries, we would be delighted to assist you!

Sincerely,
Zeynep Seven Tekirdağlıoğlu
Guest Relations Manager

Recenzované: 1. septembra 2016

Hotel sme si vybrali na základe dostupnej ceny a lákavej lokalite. Obzeral som recenzie aj oficiálnu stránku a vyzeral špičkovo. Po príchode som sa o tom aj presvedčil. Dostali sme izbu s fantastickým výhľadom na more v hlavnej budove. Upratovačka pravidelne dopĺňala minibar ( kde bolo všetko ) a potreby v kúpeľni. V areály je dostatok lehátok, rovnako aj na pláži. Usadili sme sa na móle, ktoré odporúčam každému, pretože tam bol aj bar aj super ľadová drť a hlavne svieži vietor od mora. Pláž čistá, od 12:00 sa dvíhali fantastické vlny. Avšak barman na móle sa správal dosť odmerane ku mne aj ku iným, ktorý hovorili či anglicky alebo neboli tureckého pôvodu. Ocenil som to že po areáli aj na pláži boli mraziaky s fľaškovou vodou, čo bolo obrovské plus, lebo ste nemuseli lietať po baroch :) . Turecká reštaurácia na pláži bola vo fantastickej lokalite s dobrou obsluhou. Areál bol stále udržiavaný, čistý, upravený,krásna záhrada. Animačný program pre deti bol pestrý. Ja mám len 20 rokov, zoznámil som sa s animátormi, ktorý ma vždy oslovili porozprávali sa so mnou, preto im patrí moja poklona že sa nevenovali len istej časti hostí, ale venovali aj pozornosť mne. Večerné programy s profesionálnymi skupinami stáli za to, hlavne Brazílsky Večer. Bazény boli krásne, veľké, vyhovovalo mi že jeden bol len 16+, kde sa neplietli deti. Chodili sme aj na perličkovú kúpeľ, ale len v jednej fungovali všetky trysky ( chcelo by to opravu ostatných aby nebolo plno len v jednej :) ). Jedlo bolo super, ja nejedávam polievky v cudzine, ale v tomto hotely boli výborné, odporúčam každému. Koláče,ovocie ( špeciálne figy, tie boli fantastické dozreté). Oceňujem že bola jedna časť reštaurácie len 16+, kde sme s mamou sedeli vždy, obsluha bola rýchla a ochotná. Tobogány boli zapnuté v akurátnom čase, je to veľké plus pre hotel že má svoj aquapark ( v "lieviku" je chladnejšia voda, ale aj tak sa zabavíte ). Z na ostatných hosťoch mi vadilo len to že kynožili jedlom, ale to hotelový manažment nemôže zmeniť, to chápem. V baroch všetok svetový alkohol zdarma ( vodka, absolut,malibu,jack daniels,...). Barman v bare na nultom poschodí bol veľmi šikovný, lebo vedel aj po rusky aj po anglicky a šlo mu to :). Slovákom aj ostatným odporúčam, na hotel budem navždy spomínať len v dobrom. Bolo tu všetko, chválim manažment aj ostatok personálu, že je hotel na takej špičkovej úrovni akej je. Ešte raz ďakujem za dovolenku, dúfam že sa tu ešte raz dostanem, ale už s partnerkou :)

Dátum pobytu: august 2016
3  Poďakujte používateľovi Jakub L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GRMNG, Konuk İlişkileri Müdürü v zariadení Sherwood Exclusive Lara.Zodpovedané: 14. septembra 2016

Dear Jakub L,
It is wonderful to read such amazing detailed comments. One of the main target of our hotel is to make every guest happy, that's why all our services are made according all our guests wishes. That's why we have zones for our little guests where they may play games and zones for people who want to enjoy their cocktails and quietness near our adult pool. We are looking forward to your next visit with your partner :)
With the best regards, Guest relations team

Recenzované: 7. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia RabeaKucuksu, CRM Representative v zariadení Sherwood Exclusive Lara.Zodpovedané: 9. augusta 2019

Recenzované: 7. augusta 2019

Dátum pobytu: september 2018