Antalya
Recenzované: 8. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Nádherné miesto, milý a ochotný personál, chutné jedlo a veľa dobrej zábavy. Skvelý a vždy dobre naladený animačný tím, obrovské množstvo aktivít pre rôzne vekové skupiny. Vždy sa sem rada vraciam. Všetkým odporúčam

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi radkadanacova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kocaeli_aylin, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Porto Bello Hotel Resort & Spa.Zodpovedané: 9. septembra 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to share your valuable opinions about our hotel.
We look forward to new experiences.

Best Regards,

Recenzované: 8. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Už po tretí krát sme absolvovali dovolenku v hoteli Porto Bello spolu s našimi priateľmi a ako vždy nás čakal profesionálny prístup hotelového personálu obzvlášť v bare. Úžasne milý animátori Pasha, Matlucan Kar, Natália ,☺️❤️

Poďakujte používateľovi Sylvinka17.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia aylin_dymz, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Porto Bello Hotel Resort & Spa.Zodpovedané: 10. mája 2019

Recenzované: 8. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Počas našej dovolenky v tomto hotely v období od 30.4 do 8.5 2019 sme zažili opakovane fantastický servis hotelového personálu a dvoch milých animátorov Mutlucan Kar a Pasha ktorý sa s profesionalitou postarali o naše kultúrne vyžitie za čo im ďakujeme

Poďakujte používateľovi marcela1777.

Recenzované: 8. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi sa nám páčilo. Najlepší program, animátori, program. Čistá pláž vynikajúce jedlo. Najlepšie drinky jediné v Porto Hello. Milý, slušný personál. Hotelové služby sme využili na 100%. Veľmi pekné programy.

Poďakujte používateľovi Dado1998.

Recenzované: 10. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Jedno z najlepších miest na rodinnú dovolenku, určite odporúčam. Doteraz som sa nestretla s takto ochotným a milým personálom, čo bolo pre mňa najväčším +, jedlo bolo skvelé, vždy bolo niečo nové, super lokalita blízko pláže, krásne izby a skvelý výhľad na more. Animátori vas rozhodne nenechajú nudiť sa, super programy, nám sa o ne postarala Nataly, super baba, určite prídeme znova ❤️

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi antivg.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Aylin K, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Porto Bello Hotel Resort & Spa.Zodpovedané: 18. januára 2019

Dear antivg,

Thank you for you comments about our hotel,We are very happy about your visit and would also look forward to seeing you again in Porto Bello Resort and Spa. Kind regards,