Recenzované: 2. septembra 2019

Napriek tomu, že našou srdcovkou je Španielsko, musím konštatovať, že v Barute sme našli niečo, na základe čoho vieme s určitosťou, že lepšiu dovolenku sme doteraz nezažili.To sme pritom dosť nároční.Prostredie, more, aktivity, Beach club, šport....izby jednoducho štýlové, čistota špičková, nehovoriac o gastronómii a službách.Za moju rodinu...už dnes sa tešíme na ďalšie leto v Barute********

Poďakujte používateľovi Ursulakuz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarutHotels, Guest Relations Manager v zariadení Lara Barut Collection.Zodpovedané: 3. septembra 2019

Dear Ursulakuz,

Thank you for choosing Lara Barut Collection for your family holiday destination! I was delighted to read that you had an amazing Mediterranean holiday, and I cannot thank you enough for your generous compliments regarding your experience. I sincerely hope you join us for another amazing holiday in the very near future!

Didem ÖZKÜÇÜK | Guest Relations Manager

Recenzované: 16. júna 2019

Turecka sa neviem nabažit, je nadherne, priam rozpravkove! Ako aj tento hotel, bola som velmi stastna tam,, dovolenka sa vydarila, nemozem nic vytknut, poznam tuto oblast ako svoju dlan, raz by som tam dokonca aj chcela byvat, je skutocne uzasna, aj okolie je krásne, nelezali sme iba doma , tak sme spoznali aj ine mesta, vybrali sme sa do side normalne aj so sprievodcom od Nasa tour, a nelutujeme, malisme pekny vyklad, vsetko super bolo! Side je skutocne nadherne !a A aj delfin sou, ktoru sme absolvovali.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi natalie245696.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarutHotels, General Manager v zariadení Lara Barut Collection.Zodpovedané: 16. júna 2019

Dear Natalie,

Thank you very much for sharing your holiday impressions with us. It is always nice to know that our efforts are highly appreciated. I am just disappointed to see the low rating which doesn't correlate with your wonderful comments. Hope it was made by mistake. I would appreciate if you revise your rating accordingly with your general positive feedback.

Recenzované: 23. septembra 2018

V hoteli som bol s rodinou v prvej polovici augusta 2018. Hotel stojí na pomerne veľkom pozemku, čo budí dojem väčšej vzdialenosti k pláži. Faktom je, že z hlavnej budovy alebo vedľajších budov to máte na pláž asi 350-400m. Nech Vás ale táto vzdialenosť vôbec neodrádza. Areál hotela je síce veľký, no väčšinu areálu zaberá záhrada, trávnik, bazény, bary, a la carte reštaurácie, detský kútik a ďalšie .... Mimochodom objednať si izbu v hlavnej budove je podla mňa absolútne zbytočné vyhadzovanie peňazí. Pred hlavnou budovou je niečo ako zástavka pre 2 golfové vozíky (6 a 8 miestne), ktoré v pravidelných intervaloch vozia ľudí na pláž, ide o doslova kyvadlovú dopravu ( naberie ľudí pri hlavnej budove, vysadí pri pláži na zastávke, naberie ľudí z pláže a opäť sa vracia na zastávku pri hlavnej budove) dvaja chalani takto kmitajú od cca 9.00 do 18.00 hodiny každý deň. Takže ak sa Vám nebude chcieť prejsť po záhrade, chvíľku si počkajte na zastávke a odveziete sa k pláži a späť. Hotel ponúka aj SPA, pri príchode dostanete poukaz na 10 minútovú masáž zdarma, všetky ostatné služby SPA sú spoplatnené. Fitko je v rámci all inclusicve. Hotelová pláž je piesková, až pieskovo-kamienková, čistá a udržiavaná, lehátok je dostatok, vstup do mora je pozvoľný, more teplé a čisté, bar na pláži, služby na pláži (bezplatné) vrámci all inclusive, pohotová obsluha. Ak sa Vám nechce z pláže odbiehať na obed, môžete si dať pri pláži napr. gozleme alebo si zájsť do neďalekého gorila baru (hamburgery, hranolky, vyprážané kuracie stehienka, pizza, ovocné šaláty, ovocné mouse, káva, limonády, pri pláži tiež denne postáva taký ten pojazdný motorový stánok, v ktorom Vám ponúknu každý deň niečo iné (varená kukurica, grilované mäso v chlebe a pod.) Strava je výborná, na raňajky je síce vždy to isté, no bohatý výber jedál Vám garantuje, že po dobu celého pobytu nebudete mať problém si vybrať. Obedy a najmä večere sú bohatšie, jedlo je naozaj chutné a pestré, široký výber dezertov, ovocia, šalátov atď. Izby a balkóny sú priestranné, kúpelňa dostatočne veľká a útulná, upratovanie izieb bez problémov. Hoteloví hostia sú najmä Briti, potom Rusi, Nemci, Slováci. Animačné programy zaujali a pobavili. Od letiska k hotelu to je iba 15 minút cesty autobusom, napriek tomu nie je vôbec žiadny problém s hlukom lietadiel. Odporúčam nákupy v obchodnom centre TerraCity, otvorené je od 10.00 hod., ceny sú pevne určené (žiadne zjednávanie), nie všetky obchody sú v ňom cenovo výhodné, no väčšina z nich sa oplatí. Hotel odporúčam každému, kto chce za svoje peniaze dostať kvalitné služby a príjemnú atmosféru dovolenky.

Dátum pobytu: august 2018
3  Poďakujte používateľovi lacom11.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarutHotels, General Manager v zariadení Lara Barut Collection.Zodpovedané: 25. septembra 2018

Dear lacom11,

Thank you very much for taking the time to write a review regarding your stay at our hotel. I am delighted to read that you fully enjoyed your time with us. My team and I would be more than happy to welcome you back to the Barut Lara Hotel for another enjoyable experience in the near future.

Recenzované: 2. septembra 2018

Chodím pravidelne aj s rodinou na dovolenky do rôznych destinácií a čo sa týka Turecka veľmi sme si obľúbili hotely Gloria. Tento rok sme sa po 3 rokoch vrátili do Turecka a vybrali sme hotel , ktorý nám vyhovoval polohou a hlavne tým, že deklaroval krásnu pláž. Keďže pláž je pre nás veľmi dôležitá rozhodli sme sa na poslednú chvíľu pre tento hotel aj na základe doporučenia výbornej pani majiteľky cestovnej kancelárie Albbatour v Martine a nemohli sme sa lepšie rozhodnúť. Hotel je naozaj neskutočne výborný vo všetkých smeroch.Nebudem opisovať všetko jednotlivo , pretože naozaj všetko si zaslúži len tie najlepšie hodnotenia. Pridám len poznámku , že sa mi veľmi páčilo , ako dbá personál aj o čistotu mora napríklad aj tým , že po penovej párty posielal plavčík na pláži ľudí, ktorí boli od peny, aby sa išli pred vstupom do mora najprv osprchovať.Tiež pozitívne hodnotím aj to, že kedykoľvek prídete počas dňa na pláž , alebo k bazénu, vždy nájdete voľné lehátko .Dokonca personál sám nám ukázal , že sú aj lehátka priamo pri mori alebo v tieni. Takže j aj vďaka týmto skúsenostiam sa do tohto hotela ešte znova vrátime.Gratulujem managementu hotela Barut . Naozaj výborný hotel.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi JankaC38.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarutHotels, General Manager v zariadení Lara Barut Collection.Zodpovedané: 3. septembra 2018

Dear Janka,

Thank you for your kind comments and thoughts regarding your fantastic stay at the Barut Lara. I am so delighted to know that we were able to provide your family with wonderful holidays and you greatly enjoyed your time. I hope that we have become your hotel of choice when visiting Antalya.

Recenzované: 16. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepší hotel v akom sme kedy boli. ČLOVEK SA TU CÍTI AKO V BAVLNE! Sme 3 krát v Turecku a do tohto hotela sa vrátime je to super dovolenka. Služby sú fantasticke . Sú tu slušní ľudia žiadny rusi a to veľa robí. Hlavne je tu čisto jedlo tak perfwktné a veľa že človek ho neochutná pretože to nestíha :) A ešte čo sa týka alkoholu tu Väm nalejú aj henessy a to sme tu 2 dni a tešíme sa ja osobne by som tu ostal žiť :D

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi MartinI1040.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarutHotels, General Manager v zariadení Lara Barut Collection.Zodpovedané: 19. augusta 2018

Dear Martin,

I am so grateful you have taken the time to review your recent stay at the Barut Lara. I am proud that we were able to satisfy you with the service you have received and you had a fantastic holiday. I hope to be welcoming you back in a future!