Recenzované: 8. augusta 2019

Minulý rok sme dovolenkovali v hotely Lara Baia a boli sme nadmieru spokojní, môžem potvrdiť všetky recenzie, ktoré sú tu spomenuté. Tešíme sa spolu s manželom, že od 13.9.2019 sa zase vrátime do tohto raja :) a užijeme príjemnú dovolenku :)

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi MichaelaSlovakova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BAIAMNG, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Baia Lara Hotel.Zodpovedané: 18. augusta 2019

Dear MichaelaSlovakova,

Thank you for your kind remarks regarding your recent stay at our Baia Lara Hotel. We are glad to hear that you enjoyed your time with us and would be very happy to welcome you back soon again!

Recenzované: 19. júla 2019

Je to moderný čistý hotel s vynikajúcimi službami, s úslužným a milým personálom. Transfer z letiska je len 20 minút, ihneď po zaregistrovaní začínate užívať služby hotela.
Izby sú priestranné, čisté, denne upratované, denne doplňovaný minibar, slušná wifi v celom areáli zdarma.
Krásna piesková pláž s pozvoľným, sčasti kamienkovým vstupom do mora. Na pláži vždy dostatok voľných lehátok a za chrbtom perfektný plážový bar. Miesta pri bazéne často obsadené hneď zrána, ale my sme aj tak využívali more.
Strava jednoducho vynikajúca, bohaté švédske stoly, každý deň iná tematická kuchyňa (bolo aj suschi, morské plody,...). Dostatok ovocia a nádherných zákuskov. Nápoje Vám k stolu donesú milý čašníci.
Každý deň animačné programy a živá hudba v plážovom bare a v amfiteátri.
Milovníci nakupovania majú 5 min. chôdze k Tureckým bazárom. V hoteli je vynikajúca welnes spa - lepšie penové kúpele hammam som ešte nemal.
Ďakujeme za krásnu a príjemnú dovolenku, radi budeme propagovať Váš hotel medzi našimi kamarátmi.

Tip na izbu: Na izbách nad vchodom do hotela je počuť v noci klimatizácia
Poďakujte používateľovi Peter F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BAIAMNG, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Baia Lara Hotel.Zodpovedané: 24. júla 2019

Dear Peter F;

Thank you for your nice comment after your recent stay at our Hotel Baia Lara. We are glad that we could exceed your expectations and we will be very happy to welcome you back soon again!

Recenzované: 13. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel perfektný s ústretovým personálom, izby výborné, klimatizované, čisté, strava vynikajúca, blízko letiska, nákupné možnosti priamo pred hotelom, more fantastické, super klub pre deti EMEL team palec hore

Poďakujte používateľovi PavelG540.

Dear PavelG540;

Thank you for your nice review, which we were delighted to read! We will pass on your compliments to our staff, which is the best motivation we can offer! We are looking to your soon return visit!

Recenzované: 20. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Tento úžasny hotel sme navštívili v rokoch 2012, 2015, 2016, 2017 a tento rok to bola naša piata návšteva, čo svečí o našej maximálnej spokojnosti.

Hotel a atmosfera v ňom nám navodzuje náš druhý domov. Čo sa týka personálu, služieb, jedla, čistoty v celom areály patrí isto k hotelom na Tureckej riviére .

Tento rok sa nám hotel pochválil renováciou izieb, zmena koberca na parkety, zmena dekorovania a renovácia nábytku. Hodnotíme pozitívne aj keď pôvodný koberec bol pre nás pohodlnejší . Izbu sme mali s výhľadom na amfiteáter. Po príchode nás čakalo na stolíku ovocie a víno a poďakovanie, že sme si ich opäť vybrali. Tip top uprataná každý deň, bar dopĺňaný denne. Úžasne nám vyhovovala druhá, večerná výmena uterákov s pozornosťou od hotela v podobe čokoládok. Samozrejmosťou je sprchovací sortiment, zubné kefky s pastou a holiace potreby .

Renováciou prešiel aj LOBBY BAR, ten je úžasný, krajší ako bol povodne .

Pláž je stále top udržiavaná, všade čisto, s vynovenou radou slnečníkov s obrovskou kapacitou lehátok. Vždy v každú hodinu je tam možné nájsť lehátko na slnenenie. Ak nechcete ležať v prvej rade, netreba chodiť skoro ráno obsadzovať. Hotel má nové pravidlo, že lehatka pri bazénoch aj na pláži nesmú byť obsadené pred 8:00.

Strava v hlavnej reštaurácií aj vo vonkajších je na najvyššej úrovni a veľmi chutná. Každý si tu vyberie. Náš syn zbožňuje pizzu, ktorú mu podľa vlastného výberu upečú v pizza korner.

Animačný tím pracuje ako hodinky, s úžasnou ochotou či počas dňa, alebo pri večerných akciách. Veľa z nich pracuje v hotely od našej prvej návštevy v 2012. Personál v baroch a v reštauráciách je úslužný, rýchly a ochotný.

Jediným mínusom tohto úžasného komplexu je nový AMFITEÁTER. Pódium je malé, roztrasené. Dcéra nechcela chodiť na mini disco, lebo sa bála že sa pod ňou pódium prepadne A keď sme chceli ísť na večerné vystúpenie, tak sme si museli obsadiť miesta už keď začala minidisco. STRAŠNE MALA KAPACITA a pre nižších ľudí je nevýhodou sedenie v rovine, lebo cez ľudí pred nimi nie je vidieť . Veľa krát sa nám stalo, že sme nechytili miesto a tak sme boli núteni ísť preč a pozerať program z balkóna našej izby. Inak programy boli super . Pôvodný amfiteáter bol úžasný, obrovský a vidieť bolo z každého miesta.

BAIA LARA nás opäť nesklamala a ukázala ako sa dá urobiť dovolenkárom z dovolenky raj na zemi a to už po piaty krát Ďakujeme všetkým a radi sa sem vrátime o rok . UŽ SA TEŠÍME

Dátum pobytu: júl 2018
2  Poďakujte používateľovi DuDo_12.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BAIAMNG, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Baia Lara Hotel.Zodpovedané: 21. októbra 2018

Dear DuDo_12;

Recenzované: 15. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúci hotel s perfektnymi sluzbami. Hotel je krasny, cisty, a zamestnanci mily. Co by som vytkla mozno len to, ze pri obede vonku casnici nestihsli odpratavat stoly a tak velakrat sme cakali, kym odpracu a vycistia stol.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi ankasab.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BAIAMNG, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Baia Lara Hotel.Zodpovedané: 19. októbra 2018

Dear ankasab;