Recenzované: 26. júna 2019

uplna spokojnost, odporucam hotel velmi prijemny, hned na plazi, super vsetko!
bola to krasna dovolenka, mozem len odporucit, nemam ziadne vyhrady, turecko je nadherne ako aj cela riviera, aj plaz aj bar, aj izba bola skvela, hotel je uzasny ! odporucam, alanya je bozska, boli sme spokojni, pocasie sice troska nevyslo,ale to vobec nevadilo,pretoze sme zatial boli na tripoch, všetko cez ck nasa tour z alanye Hotel aj všetko bolo skvele, plaz nadherna sem tam vlny,ale to sa da :) bazeny skvele jedlo perfektne, takze nie je o com.:))vratime sa spat.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi natalie245696.
Recenzované: 14. júla 2018

Pri vybere nasej dovolenky nam bol doporuceny cestovkou prave tento maly zrekonstruovany hotel s vyhodnou polohou na okraji mesta Alanya a so sukromnou pieskovou plazou. Izba na poschodi s bocnym vyhladom na more a do zahrady hotela, bola mensia,ale utulna, tak isto vyborna strava a mili personal. Jedinym a najväcsim problemom pre nas bol vstup do mora pocas celeho pobytu, lebo obrovske vlny celu situaciu este zhorsovali a neupravena plaz.Bolo nutne kupit si obuv do vody, bez ktorej by sme si kupanie v mori vobec neuzili.Pieskova plaz je nadherna ale len v uputavke hotela, skutocnost v tejto sezone je uplne ina, Vstup do mora tvoria velke posuvajuce sa kamene alebo velka kamenna ale smyklava tabula.V case nasho pobytu sa molo vplyvom velkych vln roztrhlo,takze bolo nepouzitelne a niektori rekreanti ho vyuzivali na opalovanie .Po precitani recenzie spred roka /2017/ od Romana sa mi terajsi stav plaze javi ako zly sen.

Tip na izbu: Hotel tvoria dve budovy oproti sebe a tichsie su izby natocene do zahradnej a jedalenskej casti
Dátum pobytu: júl 2018
3  Poďakujte používateľovi GitkaF.
Recenzované: 10. júla 2018

Hotelová pláž je na jednej polovici iba otrasné neupravené skalnaté pobrežie. Druhá polovica ešte piesok má, ale o upravenej pláži sa nedá hovoriť. Vstup do mora je cez veľké posúvajúce sa kamene, alebo po veľkej kamennej platni. Pokiaľ nie je more kľudné, je maximálne riskantný až nemožný. Vlny boli však skoro stále vysoké, kamene sa hlučne presúvali, o kúpaní v mori sa nedalo uvažovať. Pády a úrazy boli počas nášho pobytu na dennom poriadku. Reálne fotografie hotela sa nedajú nikde nájsť. Z vlastnej skúsenosti viem, že ich odstraňujú. Recenzie sú blokované. Nám bol tento hotel v CK doporučený ako najlepší z tých, ktoré sme zvažovali, čomu zodpovedala aj najvyššia cena! Hotel je síce pekne zrekonštruovaný, služby sú v poriadku(strava, čistota, personál) ale izbu sme mali malú, tmavú, pôsobila veľmi stiesnene. Určite stojí za zváženie otázka, či sú v poriadku služby hotela, ktorý klame klientov, prezentuje sa fotografiami nádhernej súkromnej piesočnatej pláže, ktorá dnes vyzerá úplne inak. Prikladám aj pár fotiek, aby ste mali predstavu. Takže dovolenka v tomto hoteli bolo jedno veľké sklamanie a podvod. Tešili sme sa na slnko, more, piesok a skončili sme na terase pri bazéne.

Dátum pobytu: jún 2018
4  Poďakujte používateľovi denisa2151.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia mgun2017, Genel Müdür v zariadení Floria Beach Hotel.Zodpovedané: 11. júla 2018

Je pravda, že existuje méně písku, než se obrázky zobrazují, to se někdy může stát (Wawes trvá nějaký čas pískem). Je-li písek je pryč, jsou kameny. Je to všechno, kde je nebezpečné plavat proti velkým wawes. Postavili jsme novou terasu, uděláme i letos nové fotografie a použijeme ji.
Google Překladač

Recenzované: 4. júla 2018

Pláž pri hoteli je neupravovaná a je tam veľa veľkých a ostrých kameňov. Na vstup je vybudované úzke mólo, ktoré pláva na vlnách, takže akonáhle sú vlny, je obrovský problém dostať sa do mora. Pláž je nevhodná pre deti a aj starších ľudí úplne. Aj ľudia v kondícii pri stave, keď more nie je pokojné, majú problém so vstupom. Je hanba, že cestovná kancelária neupozorní na tak dôležitý fakt. Mnoho ľudí si šetria celý rok na dovolenku pri mori a potom sa do neho nedostanú. Hotel a jeho služby sú v poriadku.

Dátum pobytu: jún 2018
3  Poďakujte používateľovi alexia77725.
Recenzované: 7. apríla 2017

Pláž nie je upravovaná, ale nevadí, naplaveniny tam nie su a je čistá, parádny piesok a krásne čisté more, no paráda, slnečník a dva lehátka 2€ na deň, ale slnečník potrebujete lebo tam nevydržíte. Pri bazéne je to zadarmo, ale kto bude ležať pri bazéne ked 15 metrov máte more :) k večeru boli aj vlny, malé deti sa strácali :)ako som písal, hotel má parádnu polohu, 2-3 krát boli nejaké vystúpenia, animátori tam neboli, ale ked budete mať štastie tak tam bude ubytovaná nejaká Ruská rodinka a tá sa postará o zábavu, lebo o 12:00 budú všetci opití a najdete ich ležať na pláži v piesku, na schodoch a tak, boly tam výrivky, tie Turecké kúpele, biliard, pingpong, ale my sme to nevyužili. Ale čo ma potešilo, tak všade v hoteli je WIFI, za 10€ máte net na 12 dní, bola to paráda, používali sme na tablete Skype a všetko fungovalo v pohodke, kód Vám dá chlapec na recepcii. Aby som nezabudol, nemusíte sa báť o svoje osobné veci, tam sa nekradne, dokonca ani upratovačka si nezobrala bakšiš, ak ked som dal peniaze na umývadlo, tak som jej dal do ruky. Ked sme prvý večer išli do mesta autobusom č. 1, zastavili sme sa na recepcii zameniť drobné, recepčný nemal takú hotovosť tak nám dal z vlasných 3 doláre a že ked budem mať rozmenené tak mu vrátim, tento prístup ma prekvapil, vrátil som mu 5€. Autobus Vás odvezie za 0,75€ do centra, pešo je to asi 6-7 km dá sa to prejsť ale my sme boli potom rozbitý, boleli nás nohy :) ked urobíte ešte dalších 10km v centre po uličkách.

Tip na izbu: Ked dáte pri príchode recepčnému 20€ tak máte aj výhlad na more, u nás to fungovalo :)
Dátum pobytu: jún 2016
4  Poďakujte používateľovi Roman R.