Pekná piesočná pláž

krasna😆plaz

Recenzované: 5. októbra 2017
vendyhorejsova
Sušice, Česká republika
Prečítať všetky recenzie (4 752)

Recenzované: 11. augusta 2019

Pláž je piesková. Vstup do mora je pozvoľný veľmi krátko, takže tam kde je voda plytká a dosiahnete dno, sú väčšinou deti s rodičmi. Teplota vody veľmi dobrá a samozrejme dá sa dobre plávať.Pláž má lehátka so slnečníkmi za veľmi dobré, a to podtrhujem, ceny.Je udržiavaná, má plážové bary a máte s pláže dobrý výhľad na stredoveký hrad v Alanyi. Ste vlastne pod ním.

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi Zolo R.
Recenzované: 20. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Plaz špinavá , veľké kamienky žiadny jemný piesok .
More teple a pekne v septembri. Lehatka za poplatok aj keď sme boli v hoteli All inclusive .
Keď je veľké teplo nedá sa potom štrku chodiť

Dátum zážitku: október 2017
1  Poďakujte používateľovi lindaz1115.
Recenzované: 5. októbra 2017

Opravdu dobre koupani, vstup pres kamenna plata, pisek jemny a obcas barevne kameny. Pred kazdym hotelem je upravovana, je zde obcerstveni, u naseho hotelu Dreams beach nebylo WC

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi vendyhorejsova.
Recenzované: 3. septembra 2017

Nádherná pláž,,,boli sme tam len pol dna,ale sa nam velmi pácilo..Naskor mesto Alanya,potom cez krasnu zahradu na pláž...lehatka sme nemali,stacili uteraky........dufam,ze sa tam este vratime...

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi mackazv.
Recenzované: 29. júla 2017

krasna plaž- udržiavana ,čiste more,pri vstupe do mora hrubšie kamienky,htl aslan kleopatra ma plaž s označenim č.3

Dátum zážitku: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi Vlado1.